Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Energetinės krizės pasekmių švelninimo pagalbos priemonės ir jų apskaita

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Valstybė tiesia pagalbos ranką nuo energetinės krizės nukentėjusiems verslams – tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims. Tačiau yra tam tikrų sąlygų, kurias turi atitikti besikreipiantys asmenys. Pagalbos priemonės jau anksčiau išbandytos – galimybė atidėti mokesčių mokėjimą, sudaryti mokestinės paskolos sutartis ir išvengti delspinigių nuo nesumokėtų mokesčių. Kas galės šia pagalba pasinaudoti, kokia jos trukmė ir visos sąlygos – bus aptarta seminare.

Temos

 1. Kas gali pretenduoti į valstybės pagalbos priemonę dėl energijos kainų didėjimo?
 2. Sąlygos, kurias turi atitikti besikreipiantys mokesčių mokėtojai.
 3. Galimybė pasinaudoti valstybės pagalba:
  • Atidėti mokesčių mokėjimą.
  • Išvengti baudų ir delspinigių.
  • Sudaryti mokestinės paskolos sutartį.
 4. Paraiškos pateikimo ypatumai.
 5. Subsidijų ir gautos paramos apskaita / apskaitos ypatumai.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje bei didžiuosiuose šalies žiniasklaidos portaluose. Jurgita Navikienė nuolat ir pati kelia kvalifikaciją. Pastaraisiais metais dalyvavo mokymuose Austrijoje Antikorupcijos akademijoje ir Baltijos šalyse gilinosi į valdybų gerąją praktiką.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

14:00-15:30 Seminaro trukmė
13:30-14:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden