Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Elektroninių dokumentų valdymo aktualijos ir klausimų-atsakymų sesija

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 50€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilų įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Apie seminarą

Kviečiame prisijungti prie tiesioginės seminaro-konsultacijos transliacijos ir kartu su lektore Danute Kontrimavičiene išsiaiškinti Jums šiuo metu aktualius elektroninių dokumentų valdymo klausimus. Seminaro-konsultacijos metu bus galima pateikti visus iškilusius klausimus, į kuriuos atsakymus gausite realiu laiku.

Tam, kad paruoštus dokumentus pristatytume į reikiamą įstaigą, taupydami laiką galime tai atlikti elektroniniu būdu. Dėl lengvesnio dokumentų tikrinimo, įskaitomumo, tvarkos ir supaprastinto bendravimo tarp pasirašančių sutartį asmenų, kasmet elektroninių dokumentų srautas auga ne tik valstybės įstaigose, šią naujovę sparčiai perima ir įmonės bei verslininkai.

Siekiant padaryti kuo paprastesnį ir greitesnį elektroninių dokumentų perdavimą, elektroninė valdymo sistema yra nuolat tobulinama, tad atsiranda vis naujų reglamentavimo taisyklių ir reikalavimų, kurių nežinant dokumento parengimo procesas gali užtrukti.

Ar žinote visas naujoves, susijusias su elektroniniais dokumentais?

Kaip, kur ir kokia tvarka parengti ir saugoti dokumentą?

Kaip galima pasidaryti elektroninio dokumento nuorašus?

Ar saugu jį pasirašyti elektroniniu parašu?

Mokymuose atsakysime į šiuos ir kitus aktualius klausimus, taip pat sužinokite visus svarbiausius elektroninių dokumentų ruošimo principus, kaip juos pasirašyti, registruoti, įtraukti į apskaitą, ir išgirsite praktinių patarimų, padėsiančių dar efektyviau taupyti Jūsų laiką.

Svarbiausios elektroninių dokumentų rengimo aktualijos:

Temos

 1. Elektroninių dokumentų ir įrašų valdymo teisinis reglamentavimas ir naujausi teisės aktų pakeitimai;
 2. Elektroninių dokumentų specifikacijos;
 3. Elektroninio parašo naudojimas elektroniniams dokumentams pasirašyti;
 4. Reikalavimai laiko žymoms;
 5. Elektroninių dokumentų ir įrašų rengimas, registravimas, priskyrimas byloms; Elektroninių dokumentų nuorašų ir išrašų spausdinimas;
 6. Elektroninių dokumentų ir įrašų nuorašų rengimas;
 7. Elektroninių ir įrašų bylų tvarkymas ir įtraukimas į apskaitos dokumentus.

ŽINIOMIS DALINASI

Danutė Kontrimavičienė

Lietuvos valstybės naujojo archyvo direktorė. Archyvarų asociacijos narė. Lektorė turi virš 20 metų darbo patirtį dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo srityje bei valstybės archyvų sistemoje. Aštuonerius metus ėjo lektoriaus pareigas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete. Nuo 2010 m. dalyvauja ir skaito pranešimus tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose, seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Kvalifikaciją prieigos prie dokumentų, dokumentų valdymo bei informacinių sistemų klausimais kėlė Vengrijoje, Suomijoje. Dirba su stažuotojais iš užsienio, veda seminarus, kursus, mokymus dokumentų (popierinių, elektroninių, įrašų, vaizdo ir garso įrašų) rengimo, tvarkymo, apskaitos ir saugojimo klausimais. Yra publikavusi ne vieną straipsnį Lietuvoje ir užsienyje dokumentų ir archyvų valdymo bei naudojimo klausimais.

Mokymai jūsų organizacijoje

COUNTLINE mokymai organizacijoje – tai puikus būdas gauti žinias atitinkančias būtent Jūsų įmonės/įstaigos poreikius Jums patogiu metu ir vietoje. Mokymų programa ir dėstymo trukmė yra koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Dėl seminarų organizavimo Jūsų įmonėje prašome kreiptis tel. +370 5 263 9922 arba el. paštu mokymai@countline.lt

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-13:15 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Nuotolinė registracija
11:30-11:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden