Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Efektyvumas buhalterijoje: privalomos ir perteklinės ūkinės operacijos

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 120 – 240€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2022-09-21, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
120 – 240€
Efektyvumas buhalterijoje: privalomos ir perteklinės ūkinės operacijos (tiesioginė seminaro transliacija)
120 (+ PVM)
Efektyvumas buhalterijoje: privalomos ir perteklinės ūkinės operacijos (tiesioginė seminaro transliacija)
Organizacijos bilietas 3 dalyviams
240 (+ PVM)

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 3, o mokėkite tik už 2!

Apie seminarą

Pastaruoju metu vis dažniau susimąstome apie efektyvumą buhalterijoje – juk dažnai trūksta darbo laiko ir galbūt jo galima „atrasti“ ko nors nedarant? Skamba grėsmingai, bet kartu ir patraukliai. Tikrai ne vienoje įmonėje kai kurios ūkinės operacijos įforminamos „iš inercijos“ arba „taip buvo daroma visada“.

2022-05-01 įsigaliojo naujos redakcijos Finansinės apskaitos įstatymas, pakeitęs daugiau nei 20 metų galiojusį Buhalterinės apskaitos įstatymą, kuris yra ne vienintelis pakeistas finansinę apskaitą reglamentuojantis teisės aktas.

Galima teigti, kad naujosios redakcijos įstatymas turi įtakos visų verslininkų, tiek fizinių, tiek ir juridinių asmenų, finansinei apskaitai bei metinių finansinių ataskaitų sudarymui. Maža to, naujai priimti reglamentai – įstatymai, LR Vyriausybės nutarimai ir kiti įgyvendinamieji teisės aktai paliečia ir kasdienes ūkines operacijas – nuo pirminių dokumentų išrašymo iki apskaitos registrų. Pasikeitė ir įmonių vadovų atsakomybės ribos – kai kur jos liberalizuotos, kadangi apskaitą nedraudžiama tvarkyti pačiam juridinio asmens vadovui. O kai kur tenka labiau apibrėžti ir formalizuoti apskaitos etapus – nuo apskaitą tvarkančio asmens parinkimo iki atsakingų asmenų už tam tikras ūkines operacijas paskyrimo.

Taip pat 2022-05-01 įsigaliojo nutarimo Nr. 780 pakeitimai, reglamentuojantys apskaitos dokumentus. Pakeitimais pakeistas sąskaitų faktūrų išrašymo reglamentavimas: papildytos nuostatos dėl sąskaitų faktūrų išrašymo, nustatyti atvejai, kuomet ūkio subjektas gali nenaudoti sąskaitų faktūrų, atsisakyta nuostatų dėl mokesčiams apskaičiuoti naudojamų apskaitos dokumentų klaidų taisymo.

Naujai įsteigtose įmonėse dažnai įformintų įmonės vidinių dokumentų būna per mažai. Tai kaip rasti „aukso vidurį“? Jis tikrai yra! Tik reikia išstudijuoti teisės aktų reikalavimus ir atsakymai bus. Kad Jums to daryti nereikėtų – mes tai atlikome už Jus! Belieka tik susitikti seminare.

Temos

  1. Dokumentai, įforminantys ūkines operacijas. Dokumentų saugojimo forma ir terminai.
  2. Privalomi ir pertekliniai dokumentai nuo pajamavimo ir nurašymo.
  3. Darbo užmokesčio dokumentai. Kada galima nerašyti vadovo įsakymų? Elektroninių dokumentų naudojimas.
  4. Vidinės tvarkos – lokalūs teisės aktai – padeda sutaupyti darbo laiko. Kaip jas efektyviai parengti?
  5. Naujos redakcijos Finansinės apskaitos įstatymas – galimybė skaitmenizuoti apskaitos procesus.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje bei didžiuosiuose šalies žiniasklaidos portaluose. Jurgita Navikienė nuolat ir pati kelia kvalifikaciją. Pastaraisiais metais dalyvavo mokymuose Austrijoje Antikorupcijos akademijoje ir Baltijos šalyse gilinosi į valdybų gerąją praktiką.
J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn. Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Nuotolinė registracija
10:30-10:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2022-09-21, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
120 – 240€
Efektyvumas buhalterijoje: privalomos ir perteklinės ūkinės operacijos (tiesioginė seminaro transliacija)
120 (+ PVM)
Efektyvumas buhalterijoje: privalomos ir perteklinės ūkinės operacijos (tiesioginė seminaro transliacija)
Organizacijos bilietas 3 dalyviams
240 (+ PVM)

Tęsti mokymų paiešką: