Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Dokumentų valdymas: rengimas, tvarkymas ir apskaita. Pokyčiai, aktualijos, procesų ir procedūrų supaprastinimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Jau kurį laiką yra galimybė efektyviau rengti, tvarkyti, apskaityti bei saugoti įvairių formų dokumentus (popierinius, elektroninius, vaizdo ir garso įrašus, garso įrašus bei įrašus). Tai reglamentuoja Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymas bei jo nuostatas detalizuojantis Popierinių dokumentų atrankos ir išsaugojimo elektronine forma tvarkos aprašas, nustatantis popierinių dokumentų atrankos, skaitmeninimo, išsaugojimo ir naikinimo reikalavimus. Kaip teisingai pasinaudoti dokumentų valdymo liberalizavimu neprarandant duomenų ir sumažinant laiko sąnaudas?

 

Temos

 1. Dokumentų valdymo tendencijos ir naujovės.
 2. Teisės aktų (taisyklių) pakeitimai, jų taikymo galimybės.
 3. Dokumentų rengimo aktualijos.
 4. Dokumento elementai ir jų išdėstymo pakeitimai.
 5. Metaduomenys dokumente.
 6. Autentiškumo ir vientisumo patvirtinimo būdai.
 7. Elektroniniai, garso dokumentai, įrašai.
 8. Teisės aktų rengimo reikalavimai.
 9. Dažniausios klaidos ir jų analizė.
 10. Dokumentų registravimo naujovės.
 11. Dokumentacijos planavimas, bylų formavimo pokyčiai.
 12. Dokumentų tvarkymo liberalizavimas, atsižvelgiant į įstaigos poreikius.
 13. Užbaigtų bylų apskaitos pokyčiai.
 14. Dokumentų saugojimo pokyčiai, terminai.
 15. Galimybė saugoti popierinius dokumentus elektronine forma (besiformuojanti praktika, rizikos eliminavimas ir kt.).
 16. E. pristatymas – patogus būdas siųsti dokumentus elektroniniu būdu. Panaudojimo galimybės.

ŽINIOMIS DALINASI

Rasa Grigonienė

Filologijos ir Teisės mokslų magistrė, Teisės krypties doktorantė (MR,  Darbo teisės specializacija) Lektorė mokymuose derina  tiek dokumentų valdymo, tiek teisines žinias, todėl  mokymų dalyviai visuomet gauna praktinių patarimų, kaip įgyvendinti sudėtingas teisines nuostatas praktiškai, parengiant reikalingus dokumentus. Rasa Grigonienė aktyviai vykdo konsultacinę veiklą, daugiau kaip 15 m. veda seminarus, kursus, mokymus darbo teisės,  personalo bei dokumentų valdymo klausimais,  atlieka įmonių, įstaigų dokumentų auditus, rengia lokaliuosius teisės aktus, veda vidinius mokymus. Rasa Grigonienė leidžia  knygas, vadovėlius, rengia straipsnius. Yra paskelbusi virš 40 mokslo taikomojo pobūdžio publikacijų  įvairiuose profesiniuose žurnaluose ir žinynuose,  parengusi keletą metodinių priemonių.  2014 m.  su bendraautoriais išleistas vadovėlis „Dokumentų valdymas. Veiklos, personalo ir elektroniniai dokumentai”; 2016 m. – kolektyvinė  monografija  „Darbo teisės principai ir jų taikymas Lietuvos teismų praktikoje“. Lektorė dažnai skaito pranešimus dalykinėse mokslo bei praktinėse  konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, turi virš 10 m.  praktinės vadovavimo įstaigoms /įmonėms bei  personalui  patirties. Taip pat  dėsto Mykolo Romerio universiteto  Mykolo Romerio teisės mokykloje, yra Valstybinės darbo inspekcijos  Vilniaus  teritorinio skyriaus  darbo ginčų komisijos narė.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-14:30 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-12:45 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden