Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Dirbtinis intelektas.
Nuotolinis seminaras.

Dirbtinis intelektas: 2023-ųjų metų tendencijos ir 2024-ųjų perspektyvos bei teisinės grėsmės

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 120€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Šie metai atnešė didžiulę pažangą DI srityje, kuris tapo prieinamas kasdieniam bet kurio vartotojo naudojimui. Dirbtinis intelektas gali ne tik padėti efektyviau, sumaniau, greičiau ir patogiau dirbti, bet ir planuoti keliones, kurti meną. Kasdien vis daugiau naujų DI panaudojimo būdų išvysta pasaulį, apie kuriuos jums ir papasakos naujos kartos technologijų strategė Odeta Jacė. O kad dirbtinio intelekto įrankių naudojimas nesukeltų teisinių rūpesčių, Cybernews.com teisės skyriaus vadovas Paulius Sartatavičius aptars teisines grėsmes naudojant DI ir kaip jų išvengti.  Šių mokymų metu susipažinsite su dirbtinio intelekto įrankių potencialu bei grėsmėmis, slypinčiomis netinkamai naudojantis DI įrankiais.

Nesvarbu, ar esate teisininkas, turinio kūrėjas, ar tiesiog domitės technologijomis, būtent šie mokymai jums suteiks galimybę ne tik susipažinti, bet ir prisijaukinti dirbtinio intelekto įrankių galią.

 

TEMOS

Lektorė Odeta Jacė (9:00-10:30)

 • Kaip tinkamas naudojimasis dirbtinio intelekto įrankiais gali padidinti jūsų produktyvumą ir kūrybiškumą atliekant įvairias užduotis – nuo turinio kūrimo iki problemų sprendimo.
 • Kaip efektyviai „bendrauti” su ChatGPT formuluojant aiškias užklausas (angl. prompts).
 • Kokie yra pagrindiniai dirbtinio intelekto įrankiai ir kaip jais naudotis;
 • Kokios slypi grėsmes bei, ką būtina žinoti prieš pradedant naudotis DI įrankiais.

Lektorius Paulius Sartatavičius (10:45-12:15)

 • Dirbtinio intelekto įrankiai ir asmens duomenys – ką būtina žinoti, kad Jūsų duomenys liktų saugūs?
 • Kaip naudojantis dirbtinio intelekto įrankiais nepažeisti autorių teisių.

ŽINIOMIS DALINASI

Odeta Jacė

Naujos kartos skaitmeninių patirčių (angl. next-gen digital experiences) strategijų konsultacijų agentūros Storyfounders įkūrėja bei komercijos ir mados industrijos inovacijų ekspertė. Jau daugiau nei 8 metus Odeta edukuoja įvairias auditorijas technologijų temomis, padeda verslams įgyvendinti skaitmeninės transformacijos projektus bei konsultuoja skaitmeninių naujovių analizės, klientų elgsenos pokyčių, interaktyvių skaitmeninių, komercijos ateitį diktuojančių, patirčių (Web3, papildyta realybė, virtualios erdvės ir t.t.) klausimais.

Paulius Sartatavičius

Cybernews.com teisės skyriaus vadovas, buvęs Asociacijos LATGA muzikos kūrinių skyriaus vadovas – intelektinės nuosavybės ir IT teisės ekspertas. Paulius yra įgijęs teisės magistro laipsnį (naujųjų technologijų teisės srityje) bei sukaupęs daugiau nei 10 metų teisinio darbo patirtį intelektinės nuosavybės teisės srityje. Paulius yra parašęs ne vieną publikaciją intelektinės nuosavybės bei IT teisės temomis ir taip pat yra mokslinių straipsnių bendraautorius. Be to yra dalyvavęs ne viename teisės aktų rengimo ir derinimo procese bei atstovavęs kūrinių teisių turėtojų interesus teisminiuose procesuose. Taip pat Paulius yra įtrauktas į Lietuvos Kultūros Tarybos ekspertų sąrašą, dažnai veda seminarus ir webinarus bei skaito pranešimus įvairiuose renginiuose bei diskusijose intelektinės nuosavybės teisės temomis, komentuoja naujausius teisės aktų pokyčius bei rezonansinių bylų sprendimus visuomenės informavimo priemonėse.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-9:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

Papildoma Informacija

Sertifikatas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden