Technologijos ir DI
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Dirbtinis intelektas.
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

DI švietime: naujos galimybės pedagogui

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 99€

Laikas ir vieta

2024-08-30,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

 • -10%
  Speciali -10% kaina!
99€ 89.1€
DI švietime: naujos galimybės pedagogui
89.1
2024-08-30,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
 • -10%
  Speciali -10% kaina!
99€ 89.1€
DI švietime: naujos galimybės pedagogui (tiesioginė seminaro transliacija)
89.1

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!

Apie seminarą

Kviečiame Jus į unikalų ir inovatyvų seminarą, kuris atskleis dirbtinio intelekto (DI) galimybes ir pritaikymą šiuolaikiniame švietimo pasaulyje. Šis intensyvus 4 akademinių valandų seminaras yra skirtas mokytojams, dėstytojams, edukologams ir visiems, kurie siekia modernizuoti ir efektyvinti mokymo procesą.

Seminaro metu gilinsimės į dirbtinio intelekto esmę, jo kilmę ir sparčiai augančią reikšmę edukacijos srityje. Nagrinėsime ne tik technologines galimybes, bet ir svarbius etinius bei teisinius aspektus, susijusius su DI naudojimu švietime. Tai padės dalyviams suprasti, kaip atsakingai ir saugiai integruoti šias technologijas į mokymo praktiką.

Mokymų metu, dalyviai išmoks kurti efektyvias užklausas, kurios leis maksimaliai išnaudoti DI galimybes. Šios žinios bus įtvirtinamos praktiniais užsiėmimais ir užduotimis, užtikrinant, kad kiekvienas dalyvis įgytų realių įgūdžių.

Seminaras atskleis platų DI pritaikymo edukacijoje spektrą. Nuo idėjų generavimo ir argumentų stiprinimo iki šaltinių paieškos ir santraukų kūrimo – dalyviai sužinos, kaip DI gali palengvinti ir praturtinti kiekvieną mokymo proceso etapą. Ypatingas dėmesys bus skiriamas praktiniams aspektams, tokiems kaip testų ruošimas, pamokų planavimas ir mokymo programų sudarymas pasitelkiant DI.

Be to, seminaro metu bus pristatyti inovatyvūs būdai, kaip įtraukti DI į užduotis ir atsiskaitymus, taip pat kaip kurti vaizdines priemones – nuo nuotraukų iki prezentacijų – naudojant DI įrankius. Tai padės dalyviams ne tik paįvairinti savo mokymo metodus, bet ir sudominti bei motyvuoti mokinius.

Seminaro pabaigoje dalyviai gaus vertingą papildomų DI įrankių sąrašą, įskaitant priemones vaizdo įrašų, muzikos ir balso generavimui. Tai leis jiems toliau tyrinėti ir plėsti savo DI naudojimo galimybes edukacijoje.

Šis seminaras – tai unikali galimybė žengti į priekį kartu su technologijomis, paverčiant DI jūsų sąjungininku ir asistentu mokymo procese. Nepraleiskite progos tapti inovatyviu pedagogu, gebančiu efektyviai naudoti šiuolaikines technologijas savo darbe!

Temos

Fingerframing 02879 Realistic Wide Angle Photo Of A Humanoid Ro F1026759 Ca43 4bbe A527 55f1145181ff
 1. Įvadas į dirbtinį intelektą
 2. Dirbtinio intelekto rizikos ir teisiniai aspektai
 3. Komandų inžinerija ir užklausų rašymas
 1. Dirbtinio intelekto pritaikymas edukacijoje
 2. Papildomų DI įrankių sąrašas
 3. Klausimai ir atsakymai
Socialab A Modern Icon Of A Brain Glowing With Patterns Of A Ne 1a1e7df8 C732 40c3 B222 1749cbae420f

Visada Aktualus Mokymai Dimokymai Naujausi Atnaujinimai Dirbtinis Intelektas Dabar

ŽINIOMIS DALINASI

Tomas Labašauskas

Dirbtinio intelekto entuziastas, kelių skaitmeninių verslų įkūrėjas bei inovacijų vystytojas. Tomas baigęs Tarptautinį verslą Vilniaus Universitete įgavo kelis metus rinkodaros ir globalių skaitmeninių produktų kūrimo patirties dirbdamas Tesonet bei Avia Solutions Group. Pastarojoje įmonėje jam teko auginti produktus, kuriais šiuo metu naudojasi beveik 4 milijonai žmonių kiekvieną mėnesį. Nuo 2023 m. vidurio Tomas dedikuoja visą savo laiką asmeninių verslų vystymui bei įmonių konsultavimui inovacijų ir skaitmenizacijos klausimais.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM” platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, viena diena prieš seminarą el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-08-30,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

 • -10%
  Speciali -10% kaina!
99€ 89.1€
DI švietime: naujos galimybės pedagogui
89.1
2024-08-30,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
 • -10%
  Speciali -10% kaina!
99€ 89.1€
DI švietime: naujos galimybės pedagogui (tiesioginė seminaro transliacija)
89.1

Tęsti mokymų paiešką: