Countline Finance Technologijos ir DI
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Dirbtinis intelektas.
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

DI įdarbinimas apskaitoje – ką galime padaryti iškart?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 150€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2024-08-22,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

 • -15%
  Speciali -15% kaina!
150€ 127.5€
DI įdarbinimas apskaitoje – ką galime padaryti iškart?
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
127.5 (+ PVM)
2024-08-22,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
 • -15%
  Speciali -15% kaina!
150€ 127.5€
DI įdarbinimas apskaitoje – ką galime padaryti iškart? (tiesioginė seminaro transliacija)
127.5 (+ PVM)

Apie seminarą

Šis išskirtinis dviejų dalių seminaras skirtas dirbtinio intelekto (DI) įrankių naudojimui apskaitos specialistų darbe. Šį seminarą vienu metu ves du patyrę ekspertai – auditorė ir DI specialistas, kurie dalinsis savo žiniomis ir patirtimi.

Pirmojoje seminaro dalyje mūsų ekspertai aptars DI įrankius, skirtus apskaitos specialistams, ir paaiškins, kaip efektyviai rašyti užklausas. Jie apžvelgs įvairias užduotis, kurias DI gali atlikti, padėdamas apskaitos specialistams, ir atkreips dėmesį į galimas DI įrankių rizikas bei pavojus.

Antrojoje seminaro dalyje vyks praktinės dirbtuvės, kurių metu auditorė ir DI ekspertas padės Jums išnagrinėti, kaip DI gali palengvinti apskaitos specialisto darbą. Kartu spręsite praktines užduotis, susijusias su darbo laiko skaičiavimu, ilgalaikio turto nusidėvėjimu, atsakymų į VMI raštus ruošimu, mokesčių lengvatų paieška, kriptovaliutų įmonės tvarkos kūrimu, kasmetinių atostogų registro sudarymu, PVM atskaitos tikslinimu, klaidų pardavimų registre taisymu ir aiškinamojo rašto rengimu.

Seminaro metu dalyviai turės unikalią galimybę betarpiškai bendrauti su abiem ekspertais, užduoti jiems rūpimus klausimus ir gauti išsamius atsakymus iš skirtingų perspektyvų. Ši interaktyvi seminaro forma leis dalyviams maksimaliai išnaudoti ekspertų žinias ir patirtį.

Visada Aktualus Mokymai Dimokymai Naujausi Atnaujinimai Dirbtinis Intelektas Dabar

Temos

1 seminaro dalis:

 1. DI įrankiai apskaitos specialistams.
 2. DI užklausų rašymas: kaip parašyti efektyvią užklausą.
 3. Užduočių, ką gali daryti DI, apžvalga (apskaitos specialistams).
 4. DI įrankių rizikos ir pavojai.

2 seminaro dalis. Praktinės dirbtuvės:

 1. Užduotis: kaip dirbtinis intelektas galėtų palengvinti apskaitos specialisto darbą?
 2. Užduotis: klausimas DI: kokiose srityse buhalteris turi kelti kvalifikaciją, kad neiškristų iš darbo rinkos ir galėtų gauti didesnį atlygį?
 3. Užduotis: darbo laiko skaičiavimas.
 4. Užduotis: ilgalaikio turto nusidėvėjimas.
 5. Užduotis: atsakyti į VMI raštą.
 6. Užduotis: sužinoti apie mokesčių lengvatas.
 7. Užduotis: parašyti kriptovaliutų įmonės politiką.
 8. Užduotis: sukurti registrą kasmetinėms atostogoms.
 9. Užduotis: PVM atskaitos tikslinimas.
 10. Užduotis: klaida pardavimų registre.
 11. Užduotis: aiškinamasis raštas.

ŽINIOMIS DALINASI

Paulius Rimavičius

Paulius yra vienas iš agentūros AIMasters.agency įkūrėjų. Agentūra padeda verslui integruoti DI sprendimus į verslo procesus. Paulius veda DI įrankių dirbtuves. Paulius taip pat yra DI startuolio TeamFill (DI video darbo interviu sistema) bendraįkūrėjas. Paulius buvo vienas iš NoriuNoriuNoriu.lt įkūrėjų, projektas prieš kelis metus sėkmingai parduotas Laisvalaikio Dovanų grupei.

Jurgita Navikienė

Auditorė, mokesčių ekspertė, mentorė:

Profesinė veikla:

 • UAB „Solidus vox“ įkūrėja ir vadovė.
 • 2023 metais išrinkta „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“ (LPPARA asociacija).
 • ŠPPAR viceprezidentė.
 • Darbo grupės prie LR FM ir LLPPARA narė.
 • „NEO-FIN“ finansininkų klubo vadovė.

Verslumo skatinimas:

 • Aktyvi verslumo skatinimo Lietuvoje dalyvė.
 • Dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose.
 • Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė.
 • Padeda verslininkams tobulinti asmenines kompetencijas ir suteikia jiems reikiamų įrankių pasiekti tikslus.

Švietimas ir konsultavimas:

 • Vykdo edukacines programas ir konsultacijas įmonių finansininkams nacionaliniu mastu.
 • Nuolat kelia savo kvalifikaciją (Austrijos Antikorupcijos akademijoje Association Baltic Institute of Corporate Governance).

Mantas Mikalopas

yra advokatų profesinės bendrijos „Widen Legal“ partneris, advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge advokatų kontora „Widen Legal“ buvo įvertinta kaip viena iš lyderiaujančių teisės firmų darbo teisės srityje, o advokatas Mantas Mikalopas išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Šis advokatas žinyne „Chambers Europe“ įvardijamas kaip kylanti žvaigždė Lietuvos darbo teisės rinkoje, jis yra pelnęs klientų pripažinimą dėl to, kad „ieško sprendimų, o ne tik išvardija galimybes“.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-14:30 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Registracija
12:00-12:45 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-08-22,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

 • -15%
  Speciali -15% kaina!
150€ 127.5€
DI įdarbinimas apskaitoje – ką galime padaryti iškart?
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
127.5 (+ PVM)
2024-08-22,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
 • -15%
  Speciali -15% kaina!
150€ 127.5€
DI įdarbinimas apskaitoje – ką galime padaryti iškart? (tiesioginė seminaro transliacija)
127.5 (+ PVM)

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.

Tęsti mokymų paiešką: