Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Darbų sauga viešajam sektoriui: naujausi pakeitimai ir geroji praktika

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 5 ak. val.
      Kaina: 85€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

Apie seminarą

Darbuotojų (valstybės tarnautojų) sauga ir sveikata – tai visos darbo vietoje taikomos prevencinės priemonės, skirtos darbuotojų profesinės rizikos suvaldymui siekiant išsaugoti darbingumą, sveikatą bei gyvybę, sukurti saugią darbinę aplinką. Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, kiekvienam darbuotojui privalo būti sudarytos tokios darbo sąlygos. Tad darbuotojo sauga ir sveikata turėtų būti išskirtinis kiekvienos įmonės, įstaigos, institucijos ar organizacijos prioritetas.

Darbuotojų saugą ir sveikatą reglamentuojančių teisės aktų kaita itin dažna, pvz., 2021 m. sausio 1 d. įsigalios Vyriausybės nutarimo Dėl Nelaimingų atsitikimų darbe tyrimo ir apskaitos nuostatų patvirtinimo pakeitimai, kuriais keičiama pranešimų apie nelaimingus atisitikimus tvarka, jų tyrimo tvarka ir kt. Itin svarbūs šiuo metu darbo vietos įrengimo, darbuotų saugos ir sveikatos užtikrinimo, dirbant nuotoliniu būdu, klausimai. Apie šiuos ir kitus aktualius darbuotojų saugos ir sveikatos klausimus, problemas ir reikalavimus kalbėsime seminare.

 

 

Temos

  1. Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo pakeitimų taikymas nuo 2020-05-01;
  2. Atsakomybių pasiskirstymas organizuojant darbuotojų saugos ir sveikatos sistemą;
  3. Darbuotojų darbo vietų įrengimą, darbo įrenginių naudojimą reglamentuojančio normos, teismų praktika;
  4. Darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimai, rizikos vertinimas, nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų prevencija;
  5. Darbuotojų instruktavimas, mokymas ir atestavimas;
  6. Darbų saugos reikalavimai dirbant per nuotolį.

ŽINIOMIS DALINASI

Vilius Mačiulaitis

Advokatas dr. Vilius Mačiulaitis yra gerai žinomas darbo teisės specialistas, 2012-2014 m. ėjęs Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pareigas. Advokatų kontoroje iLAW V.Mačiulaitis specializuojasi darbo teisės, darbuotojų saugos ir sveikatos, administracinės teisės srityse, taip pat dirba su verslo bei administraciniais ginčais. Valstybinėje darbo inspekcijoje Vilius Mačiulaitis dirbo daugiau nei 12 metų, per kuriuos perėjo visas karjeros grandis – nuo vyriausiojo specialisto iki įstaigos vadovo. Pastaraisiais metais p. Mačiulaitis buvo atsakingas už darbo inspekcijos veiklos organizavimą, o pagrindinė jo veiklos sritis buvo darbo įstatymų bei darbuotojų saugą ir sveikatą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimų prevencija. Dr. Vilius Mačiulaitis taip pat dirba Mykolo Romerio universiteto Verslo teisės katedroje, kur dėsto darbo teisės bei darbo sutarčių disciplinas, vadovauja magistro baigiamųjų darbų rengimui bei gynimams. V.Mačiulaitis stažavosi Tarptautinės darbo organizacijos mokymų centre Turine (Italija), Europos teisės akademijoje Triere (Vokietija), Budapešto verslo koledže (Vengrija), kaip ekspertas dalyvavo įvairiose Tarptautinės darbo organizacijos, Europos Komisijos bei nacionalinių institucijų darbo grupėse.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

9:00-13:30 Seminaro trukmė
8:00-9:00 Nuotolinė registracija
11:00-11:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

Tęsti mokymų paiešką: