Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Darbo laiko režimų pasirinkimas: nauda ir darbdaviui, ir darbuotojui

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 85€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Pasikeitusios verslo ir darbo organizavimo sąlygos keičia ir darbuotojų darbo laiką bei jo režimus. Kai kuriose įmonėse atsiranda daugiau laisvės patiems darbuotojams planuoti darbo laiką, tačiau kartais abi darbo santykių šalys – tiek darbdavys, tiek ir darbuotojas – ieško kompromiso: kuris darbo laiko režimas geriausiai tiktų visiems ar kai kuriems darbuotojams. Maža to, dažnos įmonės buhalteris „vargsta“ skaičiuodamas algas, kai pasirinktas ne geriausias iš variantų todėl, kad tiesiog apie kitus darbo laiko režimus nežinoma arba nepagalvota.

Todėl šis seminaras padės tiek personalo specialistams, tiek ir buhalteriams ar įmonės vadovams įvertinti galimus pasirinkimus ir susitarti su kiekvienu darbuotoju dėl jam tinkamiausio darbo laiko režimo.

Temos

 1. Kada noriu – tada dirbu: koks darbo laiko režimas geriausiai tiktų?
 2. Pasirinkimas – net iš 5 režimų ir jų derinimas tarpusavyje:
  • Nekintančios darbo dienos (pamainos) ir darbo dienų per savaitę skaičiaus,
  • Suminės darbo laiko apskaitos,
  • Lankstaus darbo grafiko,
  • Suskaidytos darbo dienos laiko režimo,
  • Individualaus darbo laiko režimo.
 3. Pasirinkto režimo reglamentavimas – darbo sutartyje ar kitame lokaliame teisės akte?
 4. Darbo laiko apskaitos žiniaraščio pildymo ypatumai, pasirinkus taikyti skirtingus režimus.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

13:00-16:15 Seminaro trukmė
12:30-13:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden