Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Buhalterio vaidmuo padedant vadovui įgyvendinti geruosius įmonės valdymo principus

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Tik pradėjusi veiklą įmonė, dažniausiai koncentruojasi į pelną – tiesiausią kelią į išgyvenimą ir augimą. Tačiau augant įmonei, atsiranda poreikis visus joje vykstančius procesus suderinti – „sustyguoti“. Tam puikiausiai pasitarnauja geroji valdymo praktika. Tik ne visos įmonės gali būti pajėgios sukurti ir išlaikyti valdybą dėl įmonės dydžio ir kitų apribojimų. Nepaisant to, gerosios įmonių valdymo praktikos elementus derėtų pritaikyti kiekvienoje įmonėje, turinčioje bent du darbuotojus, jau nekalbant apie tai, kai darbuotojų skaičius didėja.

Kai kuriose įmonėse vadovai turi siaurą požiūrį į įmonės procesus, todėl buhalteriui tenka net ir vadovauti įmonei. Šiuo atveju buhalteriams reikėtų žinoti gerosios valdymo praktikos principus. Ypač tuo turėtų domėtis apskaitos paslaugų įmonių darbuotojai, kurie bendrauja su mažų įmonių vadovais.

Seminaro metu aptarsime įmonių valdymo be valdybos klausimus, remiantis gerąja praktika ir atsižvelgiant bei valdant įmonę įtakojančias rizikas. Taip pat paliesime darbuotojų motyvavimo klausimus.

Ne mažiau svarbi įmonės reputacija – kaip vertina valdžios institucijos ir kaip tai analizuoja pati įmonė. Finansinė analizė – svarbus elementas, valdant riziką ir prognozuojant įmonės veiklą.

Šis seminaras būtinas visų įmonių vadovams, buhalteriams, apskaitos paslaugų įmonių darbuotojams, kurie susiduria su nuolatinėmis problemomis veiklos vykdymo, mokesčių planavimo, darbuotojų kaitos srityse.

Temos

 1. Sprendimų priėmimo būtina tinkamo dydžio komanda ir jos motyvavimas. Konsultacijos iš šalies – pagal poreikį. Palyginimui – valdybos privalumai, tinkamai parenkant valdybos narius.
 2. Ilgalaikė įmonės sėkmė – kas už ją atsakingas? Strategijos sukūrimas ir monitoringas.
 3. Komandos susirinkimai – kaip dažnai juos rengti? Efektyvus laiko valdymas ir sprendimų priėmimas. Komandos edukavimas.
 4. Komandos narių apmokėjimas ir premijavimas. Kokią efektyviausią darbo apmokėjimo sistemą pasirinkti?
 5. Rizikos valdymas – kaip ją nustatyti? Periodinė nustatytos rizikos kontrolė.
 6. Finansinė įmonės duomenų analizė – kaip dažnai ją atlikti ir kokius duomenis analizuoti? Įmonių duomenų monitoringą atlieka ir VMI.
 7. Sprendimų priėmimo atsakomybė – civilinės atsakomybės draudimas. Sprendimų priėmėjų kompetencija ir pakankamos informacijos būtinybė.
 8. Suinteresuotų išorės šalių įtaka įmonės veiklai – „žaliasis judėjimas“, žiedinė ekonomika, nediskriminavimo principai ir t.t.. Kiek įmonei tai svarbu ir kaip išlikti geros reputacijos?

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje bei didžiuosiuose šalies žiniasklaidos portaluose. Jurgita Navikienė nuolat ir pati kelia kvalifikaciją. Pastaraisiais metais dalyvavo mokymuose Austrijoje Antikorupcijos akademijoje ir Baltijos šalyse gilinosi į valdybų gerąją praktiką.
J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn. Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-14:30 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-12:45 Pietų pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden