Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Bendravimo ir įvaizdžio etiketas socialiniuose tinkluose

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 ak. val.
    Kaina: 80€ (+ PVM)
 • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Investicijos į žinias atsiperka! Dalyvaukite mokymuose su kolegomis ir gaukite nuolaidą:

 • Dalyvaujant 2-3 dalyviams taikoma 10 % nuolaida
 • Dalyvaujant 4-5 dalyviams taikoma 15 % nuolaida

Domina mokymai didesnei dalyvių grupei? Susisiekite ilma.macaitiene@countline.lt arba telefonu +370 5 205 3292

Apie seminarą

Mokymai skirti tiems:

 1. kurie dirba organizacijose (viešajame ir verslo sektoriuje, švietimo, biudžetinėje organizacijoje ar įstaigoje) ar savarankiškai;
 2. kurių darbas nebūtinai susijęs su komunikacija, bet yra “jautrių” vietų ir profesinės etikos įpareigojimų (mokytojai, dėstytojai, gydytojai, teisininkai, psichologai, socialiniai darbuotojai) arba esate lyderis, arba viešas asmuo;
 3. kurie naudojasi socialiniais tinklais profesiniais tikslais, bet norisi ir nuomonės, žodžio laisvės, pasidalinimo.

Mokymų tikslas: remiantis pateiktomis rekomendacijomis, susikurti bendras, vieningas savo organizacijoje etiketo socialiniuose tinkluose gaires ir įsivesti priimtinas ribas ten, kur jų reikia.

Mokymuose pateikiamas 24 punktų rekomendacijų elgesio socialiniuose tinkluose sąrašas kaip pavyzdys, kuriuo galite remtis, kurdami savo įvaizdžio etiketą socialiniuose tinkluose.

Temos

 1. Socialiniuose tinkluose esanti paskyra – mūsų komunikacijos kanalas. Kokiu turiniu verta dalintis, o kokios informacijos vengti?
 2. Kas yra unikalus turinys? Pavyzdžiui, ekspertinės žinios, technologiniai laimėjimai, srities inovacijos.
 3. Ar naudoti skirtingus profilius asmeninei ir darbo komunikacijai?
 4. Kaip elgtis, kai žinutę socialiniame tinkle parašo klientas / studentas / interesantas / tinklinio marketingo atstovas / norintis susipažinti asmuo ir kt.?
 5. Kiek priimtina ieškoti žmogaus socialiniuose tinkluose, neradus kitų jo kontaktų? Kaip formuluoti ieškomam (atrankos, bendradarbiavimo, projektų vystymo tikslais) asmeniui skirtą žinutę?
 6. Ką verta žinoti, kuriant turinį savo paskyrose socialiniuose tinkluose?
 7. Sėkmės istorijos įkvepia žmones – kiek mums naudinga jas kurti ir jomis dalintis?
 8. Komentavimas: saviraiškos laisvė ir teisė į nuomonę, ar – profesinės etikos ribos?
 9. „Emociukų“ naudojimo etiketas.

ŽINIOMIS DALINASI

Aistė Mažeikienė

Organizacijų psichologė, konsultantė, turinti 25 metų mokymų ir konsultavimo patirtį, 9 metų patirtį atrankose ir „galvų medžioklėse“, nuolat dirba su žmonėmis, kurie turi maksimaliai valdyti svarbias, kartais ir ekstremalias situacijas: nuo statutinių organizacijų vadovų, pagalbos tarnybų operatorių iki verslo įmonių atstovų.

Taip pat Kazimiero Simonavičiaus universitete lektorė dėsto „Bendravimo psichologijos“, „Teisės psichologijos“, „Privačios detektyvinės veiklos“, „Juridinės retorikos“ ir „Vadovavimo bei lyderystės psichologijos“ dalykus.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM” platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, viena diena prieš seminarą el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:30-12:00 Seminaro trukmė
10:00-10:30 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden