Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Atostoginių kaupinių skaičiavimas ir nurašymas nuo 2020-07-01

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 2 ak. val.
     

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Apie seminarą

Visi žinome, kad 2020 m. liepos 1 d. panaikinamos visos atostogos, sukauptos iki 2017 m. liepos 1 d., ar kad panaikinamos visos atostogos už daugiau kaip 3 darbo metus. Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo gan paprasta ir aišku, tačiau pradedant gilintis į Darbo kodekso nuostatų taikymą kyla daug klausimų. Net Valstybinė darbo inspekcija nuomonę keitė net keletą kartų.

Kviečiame prisijungti prie tiesioginės seminaro-konsultacijos transliacijos ir kartu su lektore Jurgita Navikiene išsiaiškinti Jums šiuo metu aktualius atostoginių kaupinių skaičiavimo ir nurašymo nuo liepos 1 d. klausimus. Seminaro-konsultacijos metu bus galima pateikti visus iškilusius klausimus, į kuriuos atsakymus gausite žodžiu. Klausimus galima užduoti ir iš anksto, tačiau atsakymus į juos gaus dalyviai, kurie bus užsiregistravę ir apmokėję išankstines seminaro-konsultacijos sąskaitas.

Temos

  1. Galimybė pasinaudoti sukauptomis atostogomis – kaip apskaičiuoti „kiek liko“? VDI nuomonė keitėsi ir 2020 metais.
  2. Laikotarpis, už kurį suteikiamos kasmetinės atostogos.
  3. Atostoginių kaupinių perskaičiavimas ir nurašymas.
  4. Vidutinio darbo užmokesčio apskaičiavimo ypatumai. Kaip elgtis, kai keitėsi darbo krūvis?
  5. Atostoginių apskaičiavimas. NPD pakeitimų įtaka.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

14:30-16:00 Seminaro trukmė
14:00-14:30 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden