Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Asmeninė lyderystė (veržlumas ir atsakomybė) pokyčių laikotarpiu

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 125€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Organizacijos bilietas!

Dalyvaukite mokymuose 4, o mokėkite tik už 3!

Apie seminarą

Sparčiai besikeičiančiame verslo pasaulyje gebėjimas susidoroti su pokyčiais ir efektyviai jiems vadovauti tampa viena svarbiausių lyderių savybių. Šis seminaras skirtas vidurinės grandies vadovams, norintiems sustiprinti savo asmeninę lyderystę ir įgauti daugiau pasitikėjimo valdant pokyčius savo organizacijose.

Kiekvienas seminaro dalyvis

 • Įgis gilesnį supratimą apie pokyčių svarbą organizacijoms ir išmoks akcentuoti teigiamus pokyčių aspektus.
 • Susipažins su efektyviomis strategijomis, kaip komunikuoti apie pokyčius, valdyti gandus ir pateikti informaciją darbuotojams.
 • Išmoks atpažinti tipines darbuotojų reakcijas į pokyčius ir sužinos, kaip tinkamai į jas reaguoti skirtingose pokyčių planavimo ir priėmimo stadijose.
 • Analizuos priežastis, kodėl žmonės priešinasi pokyčiams, ir aptars būdus, kaip įveikti pasipriešinimą.
 • Nagrinės dažniausiai daromas klaidas diegiant pokyčius ir kaip jų išvengti, ypatingą dėmesį skiriant sau, kolegoms ir pavaldiniams.
 • Įgis praktinių įgūdžių, kaip identifikuoti pokyčių apimtį ir pastebėti, kas pasikeitė organizacijoje.
 • Susipažins su asmeninio tobulėjimo pokyčių aplinkoje etapais – nuo noro atsiradimo iki naujų įgūdžių įtvirtinimo.
 • Praktikuosis bendravimo įgūdžius, leidžiančius efektyviai veikti sudėtingų, naujų ir netikėtų situacijų metu.

Seminare derinamos teorinės žinios, praktiniai pavyzdžiai ir interaktyvios užduotys, padėsiančios dalyviams įsisavinti medžiagą ir pritaikyti ją savo darbe. Dalyviai taip pat turės galimybę pasidalinti savo patirtimi, iššūkiais ir kartu rasti geriausius sprendimus.

Po šio seminaro dalyviai įgis daugiau pasitikėjimo savo, kaip lyderių, gebėjimais ir išmoks proaktyviai reaguoti į pokyčius, užtikrinant organizacijos sėkmę ir vystymąsi. Jie gebės efektyviau komunikuoti apie pokyčius, įkvėpti ir motyvuoti komandas bei kurti teigiamą aplinką pokyčių metu.

Temos

 1. Kas yra pokytis ir kodėl jų reikia organizacijai? Pozityvių pasikeitimo aspektų akcentavimas. Kaip pateikti informaciją, kaip pranešti informaciją apie pokyčius ir valdyti gandus? Argumentavimo technika (praktika).
 2. Tipinė darbuotojų reakcija į pokytį. Pokyčių planavimo ir priėmimo stadijos: emocijos, elgesys jose. Asmeninės reakcijos į pokytį ir reagavimas organizacijos mastu. Kuo skiriasi darbuotojo ir vadovo reakcija?
 3. Kodėl mes nenorime pokyčių? Pasipriešinimo pokyčiams priežastys ir formos. Kaip įveikti pasipriešinimą pokyčiams?
 4. Pokyčių diegimas, planavimas ir daromos klaidos, susiję su nepakankamu dėmesiu sau, vienas kitam ir studentams.
 5. Kaip identifikuoti pokyčio apimtį? Kaip pastebėti, kas pasikeitė? Organizacijos būklės diagnozavimas (anketa)
 6. Asmeninis tobulėjimas pokyčių aplinkoje: nuo noro atsiradimo iki naujų įgūdžių įtvirtinimo. Vieningi sutarimai: kaip bendrauti sudėtingų, naujų, netikėtų situacijų metu? Praktika.

ŽINIOMIS DALINASI

Aistė Mažeikienė

Organizacijų psichologė, konsultantė, turinti 25 metų mokymų ir konsultavimo patirtį, 9 metų patirtį atrankose ir „galvų medžioklėse“, nuolat dirba su žmonėmis, kurie turi maksimaliai valdyti svarbias, kartais ir ekstremalias situacijas: nuo statutinių organizacijų vadovų, pagalbos tarnybų operatorių iki verslo įmonių atstovų.

Taip pat Kazimiero Simonavičiaus universitete lektorė dėsto „Bendravimo psichologijos“, „Teisės psichologijos“, „Privačios detektyvinės veiklos“, „Juridinės retorikos“ ir „Vadovavimo bei lyderystės psichologijos“ dalykus.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden