Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Apskaitos dokumentų tvarkymas ir reguliavimas 2023 m.

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 100€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2023-03-29, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Apskaitos dokumentų tvarkymas ir reguliavimas 2023 m. (tiesioginė seminaro transliacija)
100 (+ PVM)

Apie seminarą

Apskaitos dokumentai – vieni reglamentuoti teisės aktais, o kiti – laisvai pasirenkami įmonėje ar įstaigoje. Tokia pat situacija yra ir dėl apskaitos registrų.

Šis seminaras apie įprastinius ir laisvai pasirenkamus dokumentus. Taip pat verta pažymėti, kad kai kuriuos dokumentus reikia įteisinti vidaus tvarkose, kai teisės aktais tai nėra reglamentuota.

Šis seminaras skirtas ir pradedančiam buhalteriui, ir daug patyrusiam, nes „pasikartoti“ žinomas tiesas visada būtina, bet ne mažiau svarbu ir susigaudyti pokyčiuose.

Temos

  1. EKA kvitas.
  2. Sąskaitos faktūros ir PVM sąskaitos faktūros.
  3. Kasos dokumentai.
  4. Darbo užmokesčio apskaitos dokumentai.
  5. Ilgalaikio turto apskaitos dokumentai.
  6. Nurašymo aktai ir buhalterinės pažymos.
  7. Apskaitos registrai – privalomi ir laisvai pasirenkami.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje bei didžiuosiuose šalies žiniasklaidos portaluose. Jurgita Navikienė nuolat ir pati kelia kvalifikaciją. Pastaraisiais metais dalyvavo mokymuose Austrijoje Antikorupcijos akademijoje ir Baltijos šalyse gilinosi į valdybų gerąją praktiką.
J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn. Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2023-03-29, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Apskaitos dokumentų tvarkymas ir reguliavimas 2023 m. (tiesioginė seminaro transliacija)
100 (+ PVM)

Tęsti mokymų paiešką: