Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Apie atostogas trumpai – suteikimas, nurašymas ir kaupiniai

Registruotis
  • 2 ak. val.
     

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

Apie seminarą

Vasara – pats geriausias laikotarpis atostogauti. Dėl to ir šia teise pasinaudojančių darbuotojų netrūksta. Šiuo metu pats laikas prisiminti pagrindinius atostogų suteikimo ir apmokėjimo principus. Tačiau dažnoje įmonėje / įstaigoje pasitaiko netradicinių situacijų, į kurias atsakymų teisės aktuose nėra – kaip suteikti atostogas dvejose pareigose dirbančiam darbuotojui? Arba – kaip apskaičiuoti atostoginius, kai neturima duomenų apie trijų mėnesių darbo užmokestį? O gal keitėsi darbuotojo darbo krūvis ir kaip „nenuskriausti“ tokiu atveju nei darbdavio, nei darbuotojo.

Apie viską, kas susiję su atostogomis – trumpai, aiškiai ir su praktiniais pavyzdžiais.

Temos

  1. Galimybė pasinaudoti sukauptomis atostogomis – kaip apskaičiuoti „kiek liko“? VDI nuomonė.
  2. Laikotarpis, už kurį suteikiamos kasmetinės atostogos.
  3. Atostoginių kaupinių perskaičiavimas, nurašymas ir atspindėjimas balanse.
  4. Vidutinio darbo užmokesčio apskaičiavimo ypatumai. Kaip elgtis, kai keitėsi darbo krūvis ir dirbama dvejose pareigose?
  5. Atostoginių apskaičiavimas. Ką daryti, kai neturima duomenų vidutinio darbo užmokesčio apskaičiavimui?

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-11:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Nuotolinė registracija

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku