Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Aktualios PVM reglamentavimo naujovės ir deklaracijų pildymas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 105 – 115€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Pridėtinės vertės mokestis – vienas sudėtingiausių įmonių ir fizinių asmenų mokamų mokesčių. Nepasiklysti šio mokesčio vingrybėse ir tinkamai apmokestinti pardavimo pajamas – nemažas iššūkis, nes apmokestinimo vieta ne visada būna Lietuva. Kokių papildomų mokestinių prievolių atneša logistikos sprendimų efektyvumas, kai įmonė tiekia prekes iš tranzitinių užsienio valstybių? Kaip nepatekti į nepatikimų mokesčių mokėtojų sąrašą dėl klaidos ar netinkamai taikomų PVM įstatymo nuostatų?

2020 metų naujovės – grandininiai prekių tiekimo sandoriai ir prekių pagal pareikalavimą schema („Call of stock“) – ar jau spėjote prisitaikyti prie šių pokyčių ir panaudoti jų teikiamas galimybes?

2021 metais laukia elektroninės prekybos reglamentavimo „revoliucija“. Kokių pokyčių laukti ir tam ruoštis? Ar elektroninės prekybos sandoriai tinkamai apmokestinami ir įforminami?

Taip pat nuo 2021-01-01 įsigalioja daugiau PVMĮ naujovių, o apie visus šiuos ir kitus dalykus su praktiniais pavyzdžiais kalbėsimės seminare.

Temos

 1. PVM įstatymo pakeitimai ir naujausi VMI išaiškinimai.
 2. Elektroninė prekyba. Įforminimo taisyklės ir klaidos. Apmokestinimo valstybė – kaip nesuklysti, jeigu prekių siuntimas prasideda ne Lietuvoje?
 3. Su elektronine prekyba susijusių paslaugų apmokestinimo niuansai. Painiavos tikrai nemažai.
 4. 2020 metų naujovės – grandininiai prekių tiekimo sandoriai ir prekių pagal pareikalavimą schema („Call of stock“) – ar jau spėjote prisitaikyti prie šių pokyčių ir panaudoti jų teikiamas galimybes?
 5. PVM objektas: kokios rizikos kyla dėl jo nustatymo?
 6. Registravimasis PVM mokėtoju.
 7. PVM mokėtojo išregistravimas ir kokios pasekmės kyla įmonei mokestiniu ir apskaitos aspektu.
 8. Ilgalaikio materialiojo turto pasigaminimo PVM. Turto sunaudojimas saviems poreikiams.
 9. PVM apmokestinamosios vertės nustatymo problematika.
 10. Nuotolinė prekyba ir prekyba internetu: kokios prievolės kyla įmonėms ir kur dažniausiai klystama?
 11. Prekių eksporto PVM. Įrodymai, reikalingi pagrįsti prekių išvežimą, ir atspindėjimas deklaracijose.
 12. Prekių tiekimo į ES valstybes PVM. 0 proc. PVM tarifo taikymo ypatumai. Išgabenimo iš Lietuvos įrodymų rinkimo sunkumai.
 13. Paslaugų teikimo PVM. Atvirkštinis apmokestinimas. Paslaugų teikimo vietos nustatymas. Įrodymai, reikalingi pagrįsti paslaugų teikimo faktą.
 14. PVM neapmokestinama veikla. Kokios didžiausios rizikos ir kaip deklaruojamas PVM. Mišrios veiklos atsiradimas, apskaičiavimas ir deklaravimas.
 15. PVM atskaitos niuansai. Metinė PVM deklaracija.
 16. PVM permokos susigrąžinimas iš biudžeto. Naujienos Mokesčių administravimo įstatyme.
 17. Naujausia Lietuvos teismų ir Europos Sąjungos Teisingumo Teismo praktika bei buhalterio darbe pritaikomi teismų sprendimai.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-14:30 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Registracija
12:00-12:45 Lengvi pietūs

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.