Visi lektoriai

Lektorė Zita Varanavičienė

Lektorė

Informacija

Zita Varanavičienė yra Lietuvos augalų apsaugos asociacijos direktorė.  Asociacijos nariai kartu su partneriais siekia, kad Lietuvoje būtų prieinami saugūs ir efektyvūs augalų apsaugos produktai, jie būtų naudojami pagal integruotos kontrolės principus, mažinant poveikį žmonių sveikatai ir aplinkai, ir tai leistų sudaryti sąlygas, kad vartotojus pasiektų kokybiški ir saugūs maisto produktai.

1999 m. įkurta asociacija vienu iš savo veiklos tikslų mato gerosios augalų apsaugos praktikos skleidimą, saugaus augalų apsaugos produktų naudojimo iniciatyvų skatinimą ir žiedinės ekonomikos principų tvarkant augalų apsaugos produktų pakuotes įgyvendinimą.

Zita pagal išsilavinimą yra biologė, ekologijos ir aplinkotvarkos magistrė, Upsalos universitete mokėsi cheminių medžiagų rizikos vertinimo, turinti beveik dešimt metų praktinio ekotoksikologo darbo ir cheminių medžiagų valdymo teisės aktų rengimo patirties. 2013 metų antrą pusmetį Lietuvai pirmininkaujant ES Tarybai, dirbo pirmininkaujančios šalies komandoje.

Lektoriaus renginių archyvas