This block has no preview;
This block has no preview;

Sužinok daugiau, mokėk mažiau!

Išsirinkite 3 ar daugiau mokymų temas ir gaukite 15 % nuolaidą. Kainų skirtumas priklauso nuo pasirinktų seminarų.

Apie mokymų ciklą

COUNTLINE kviečia 2021 m. tobulinti Darbo teisės taikymo įgūdžius mokymų cikle, kurį sudaro net 6 seminarai.

Kokius pirmuosius žingsnius turėtų žengti norintys tobulėti?

Galimi mokymų pasirinkimai


1. Darbuotojo materialinė žala darbdaviui. Teisiniai ir apskaitos ypatumai

Neretai įmonė, įstaiga ar organizacija neišvengia situacijų, kai darbuotojai pažeidžia darbo tvarką, taip pat savo veiksmais sukelia materialinę žalą darbdaviui. Tokiais atvejais darbdavys yra priverstas atitinkamomis priemonėmis sudrausminti darbo tvarkos nesilaikančius darbuotojus. Susiklosčius tokiai situacijai yra itin svarbu teisingai pritaikyti tas teisės normas, kurios reguliuoja darbuotojų materialinės atsakomybės klausimus. Seminaro metu lektoriai pateiks aktualiausią ir naujausią teismų praktiką materialinės darbuotojų atsakomybės taikymo srityje, aptars, kaip padaryta žala turėtų būti parodoma finansinėje apskaitoje, ir atsakys į dalyvių klausimus.

Standartinė kaina: 65 EUR (+ PVM)


2. Lokalių darbo teisės normų svarba darbo ginčų prevencijai

Efektyviai dirbančiai įmonei svarbus efektyvus bei tinkamas pačios įmonės, įstaigos ar organizacijos veiklos organizavimas, kuris yra neatsiejamas nuo tinkamai parengtų ir taikomų įvairių vidaus (lokalių) aktų, nustatančių darbo tvarką, reguliuojančių tam tikrus procesus ar atskirus veiklos aspektus. Tačiau neretai tik kilę ginčai ar iššūkiai parodo, kad kartais nesugebame įvertinti ką reikia ir ko nereikia reguliuoti, kokia yra vieno ar kito dokumento svarba, ką reiškia ir kokias konkrečias pasekmes gali sukelti viena ar kita vidaus taisyklė.

Standartinė kaina: 90 EUR (+ PVM)


3. Darbdavio konfidencialios informacijos ir komercinių paslapčių apsauga

Darbuotojų viliojimai rinkoje dažnu atveju siejami ne tik su konkrečių to darbuotojų kompetencijų ir darbdavio know-how nutekinimu, bet ir buvusio darbdavio komerciškai jautrios informacijos atskleidimu bei naudojimu konkurencinėje aplinkoje. Dažniausi rinkoje naudojami instrumentai tokiems veiksmams pažaboti:  konfidencialumo susitarimai ir nekonkuravimo sutartys, tačiau praktikoje abiejų taikymas vis dar išlieka sudėtingu klausimu.

Standartinė kaina: 75 EUR (+ PVM)


4. Darbuotojų duomenų tvarkymas, IT priemonių naudojimas, nuotolinis darbas

Pasaulyje susiklosčius neeilinei situacijai, susijusiai su COVID-19 ligos plitimu, daugelyje valstybių, įskaitant Lietuvą, įvestas karantino režimas, dėl kurio darbdaviams kilo didelių iššūkių, susijusių su veiklos tęstinumo užtikrinimu. Vienas tokių iššūkių – darbuotojų stebėsena, tinkamas techninių technologijų naudojimas ir nuotolinis darbas. Darbdaviai susiduria su iššūkiais kaip tinkamai organizuoti nuotolinį darbą, kaip užtikrinti darbuotojams paskirtų užduočių vykdymo kontrolę ir kita. Esanti, nors ir išskirtinė, situacija šalyje nepašalina darbdavio pareigos nuotolinio darbo organizavimo metu, naudojantis informacinėmis technologijomis, bei atliekant darbuotojų stebėsena užtikrinti tinkamą savo darbuotojų asmens duomenų apsaugą.

Standartinė kaina: 70 EUR (+ PVM)


5. Įdarbinimo ir išdarbinimo praktiniai aspektai

Asmens įdarbinimu formaliai laikomas darbo sutarties pasirašymas, tačiau iki pasirašant ir po to yra galybė teisinių aspektų, kuriuos privaloma aptarti bei įgyvendinti.

Darbo sutartis gali būti nutraukiama dėl įvairių priežasčių: darbuotojo valios, bendrai sutarus darbuotojui ir darbdaviui, darbuotojų funkcijai tapus perteklinei, jam esant nepakankamai kvalifikuotam ar neatliekant funkcijų. Šiuo metu itin aktualus vis dėlto yra sutarties nutraukimas dėl nuo šalių valios nepriklausančių veiksnių ir darbuotojui nesutikus keisti darbo sąlygų.

Standartinė kaina: 70 – 99 EUR (+ PVM)


6. Užsieniečių įdarbinimo kursai

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Standartinė kaina: 200 EUR


MOKYMŲ CIKLO UŽSAKYMAS

Išsirinkite mokymų temas ir susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

Tiesioginė mokymų transliacija

Mokymai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš mokymus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.

This block has no preview;

Apie kursus

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Temos

 1. Pagrindiniai migraciniai dokumentai: leidimas dirbti, nacionalinė viza, leidimas laikinai gyventi. Kuo jie skiriasi, kuriam laikui išduodami?
 2. Kokius kriterijus įmonė turi atitikti, kad galėtų įdarbinti užsieniečius
 3. Kokius įsipareigojimus darbdavys privalo prisiimti, įdarbindamas trečiųjų šalių piliečius: apgyvendinimas, sveikatos draudimas, darbų sauga ir sveikata ir kt.
 4. Dokumentai ir informacija, kuriuos darbdavys privalo gauti iš užsieniečio prieš kreipiantis į Užimtumo tarnybą ar vizą išduodančią įstaigą
 5. Kokius dokumentus darbdavys privalo saugoti visu užsieniečio įdarbinimo laikotarpiu ir, reikalui esant, pateikti institucijoms?
 6. Kokie reikalavimai taikomi darbo sutarčiai, sudaromai su užsieniečiu?
 7. Kokio dydžio darbo užmokestį privalo mokėti darbdaviai trečiųjų šalių piliečiams?
 8. Prašymo nacionalinei vizai gauti pateikimo vieta, registracijos procedūros LR diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose Baltarusijoje, Ukrainoje ir Rusijoje
 9. Kokiais atvejais užsienietis gali pradėti teisėtai dirbti Lietuvoje neturėdamas nacionalinės vizos ar leidimo gyventi?
 10. Leidimo laikinai gyventi išdavimo procedūra ir terminai. Naudojimosi MIGRIS sistema praktiniai aspektai
 11. Ar gali trečiosios šalies pilietis, dirbantis pagal darbo sutartį Lietuvoje, atvykti gyventi su savo šeimos nariais?
 12. Į ką svarbu atkreipti dėmesį įdarbinant užsienietį, kuris jau yra dirbęs Lietuvoje arba kitose ES valstybėse (išduotos vizos, leidimai gyventi kitose valstybėse)
 13. Kokios yra sąlygos trečiųjų šalių komandiravimui į kitas ES valstybes?
 14. Aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimas, skirtumai nuo žemesnės kvalifikacijos darbuotojų migracinių procedūrų
 15. Kaip patekti į patvirtintų įmonių sąrašą ir kokiomis privilegijomis gali naudotis patvirtintos įmonės?

ŽINIOMIS DALINASI

Emilė Kazlauskaitė

Advokatė nuo 2008 m. specializuojasi darbo teisės ir migracijos teisės srityse. Atstovaudama finansų, gamybos, statybų, informacinių technologijų ir kituose sektoriuose veikiančioms įmonėms Emilė Kazlauskaitė daugiau nei 11 metų padeda darbdaviams ir trečiųjų šalių piliečiams pateikti prašymus dėl nacionalinių vizų, leidimų dirbti ir leidimų gyventi įvairiais Lietuvos Respublikos užsieniečių teisinės padėties įstatyme įtvirtintais pagrindais – įdarbinant pagal darbo sutartį, komandiravimo, investavimo į verslą, šeimos susijungimo ir kitais atvejais. Tad seminaro metu lektorė atskleis praktinius aspektus, remdamasi savo teisinio darbo patirtimi.

Papildoma kursų informacija

Užsiėmimai vyks:

Gegužės 17, 19 ir 24 dienomis. Kursai vyksta po 4 ak. val. per dieną. Kursų pradžia – 9.00 val., pabaiga – 12.15 val.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00 – 12:15 Kursų trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.
This block has no preview;

Apie kursus

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Temos

 1. Darbo santykių švietimo sektoriuje teisinio reguliavimo apžvalga. Darbo ginčų tendencijos Profesinių sąjungų veikla ir kolektyvinės sutartys.
 2. Pagrindinės rekomendacijos dėl darbdavio vidaus dokumentų ir praktikų. Darbo sutarčių rūšys ir jų panaudojimas švietimo įstaigose. Specialūs susitarimai su darbuotojais.
 3. Darbo ir poilsio laikas švietimo įstaigose. Švietimo darbuotojų darbo užmokestis.
  • Darbo laiko norma ir su tuo susijusios darbuotojų garantijos;
  • Darbo laiko režimo rūšys. Grafikų sudarymas. Suminė darbo laiko apskaita;
  • Kasmetinių atostogų skaičiavimas darbo dienomis. Pailgintos ir papildomos atostogos.
 4. Darbo sutarties nutraukimo pagrindai ir procedūros.
  • Skirtingi darbo sutarties nutraukimo pagrindai;
  • Darbuotojo finansinis paketas;
  • Atleidimo procedūros;
  • Naujas požiūris į derybas dėl darbo sutarties nutraukimo šalių susitarimu.

ŽINIOMIS DALINASI

Emilė Kazlauskaitė

Advokatė nuo 2008 m. specializuojasi darbo teisės ir migracijos teisės srityse. Atstovaudama finansų, gamybos, statybų, informacinių technologijų ir kituose sektoriuose veikiančioms įmonėms Emilė Kazlauskaitė daugiau nei 11 metų padeda darbdaviams ir trečiųjų šalių piliečiams pateikti prašymus dėl nacionalinių vizų, leidimų dirbti ir leidimų gyventi įvairiais Lietuvos Respublikos užsieniečių teisinės padėties įstatyme įtvirtintais pagrindais – įdarbinant pagal darbo sutartį, komandiravimo, investavimo į verslą, šeimos susijungimo ir kitais atvejais. Tad seminaro metu lektorė atskleis praktinius aspektus, remdamasi savo teisinio darbo patirtimi.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00 – 12:15 Kursų trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.
This block has no preview;

Apie kursus

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Seminare sužinosite

 • Kokia apimtimi ir kaip tvarkyti darbuotojų asmens duomenis?
 • Organizuojant nuotolinį darbą ir vykdant darbuotojų stebėseną, kokius „namų darbus“ turi atlikti darbdavys?
 • Kaip tinkamai informuoti darbuotojus?
 • Kokias saugumo priemones gali, o kai kuriais atvejais – ir privalo, naudoti darbdavys?
 • Teismų, Lietuvos ir kitų ES valstybių priežiūros institucijų pozicija svarbiausiais klausimais.

Temos

 1. Darbuotojų asmens duomenų apsauga;
 2. Darbuotojų stebėsena ir kontrolė darbo vietoje;
 3. Nuotolinio darbo organizavimas, jo ypatumai;
 4. Darbuotojų asmens duomenų tvarkymas organizuojant darbą nuotoliniu būdu;
 5. Darbdavio atsakomybė už darbuotojų veiksmus.

ŽINIOMIS DALINASI

Milda Šlekytė

Milda Šlekytė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkė, advokato padėjėja, nuolat besidominti asmens duomenų apsaugos aktualijomis, reguliavimo ir teismų praktikos tendencijomis. Ji dirba ECOVIS ProventusLaw duomenų apsaugos ir darbo teisės grupėse, keliose finansų įstaigose yra duomenų apsaugos pareigūnė. Milda gerai išmano BDAR reikalavimus, nuolat konsultuoja klientus įvairiais su asmens duomenų apsauga, tvarkymu, perdavimu į trečiąsias šalis susijusiais klausimais, rengia vidinius ir išorinius dokumentus, kurie užtikrina atitiktį BDAR.

 

Brigida Bacienė

Brigida Bacienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw Darbo teisės grupės vadovė. Lektorės specializacija darbo teisė, informacinės technologijos, žiniasklaidos, duomenų apsaugos teisė, intelektinė nuosavybė. Brigida yra „The Legal 500“ rekomenduojama darbo teisės ekspertė. „The Legal 500“  vertinimais, Brigida yra pripažinta specialistė konsultuojant darbdavius nesąžiningos konkurencijos klausimais tiek dėl esamų, tiek dėl buvusių darbuotojų veiksmų.

Brigida ilgą laiką konsultavo vieną didžiausią telekomunikacijų bendrovę darbo teisės, taip pat sprendžiant įvairius ginčus. Taip pat atliko vienos didžiausios ryšių su klientais valdymo paslaugas teikiančios bendrovės, kurioj dirba apie 800 darbuotojų, darbo teisinių santykių teisinį auditą.

Finansų, draudimo rinkos dalyviams Brigida padėjo rengiantis BDAR reikalavimų įgyvendinimui praktikoje, nuolatos konsultuoja atitikties klausimais, atstovauja darbdavių interesus teisminiuose ginčuose, teikia duomenų apsaugos funkcijas.

Brigida nuolat veda BDAR mokymus, skaito pranešimus įvairiose konferencijose.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00 – 12:15 Kursų trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.
This block has no preview;

Apie kursus

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Seminare sužinosite

Temos

 1. Darbuotojų asmens duomenų apsauga;
 2. Darbuotojų stebėsena ir kontrolė darbo vietoje;
 3. Nuotolinio darbo organizavimas, jo ypatumai;
 4. Darbuotojų asmens duomenų tvarkymas organizuojant darbą nuotoliniu būdu;
 5. Darbdavio atsakomybė už darbuotojų veiksmus.

ŽINIOMIS DALINASI

Milda Šlekytė

Milda Šlekytė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkė, advokato padėjėja, nuolat besidominti asmens duomenų apsaugos aktualijomis, reguliavimo ir teismų praktikos tendencijomis. Ji dirba ECOVIS ProventusLaw duomenų apsaugos ir darbo teisės grupėse, keliose finansų įstaigose yra duomenų apsaugos pareigūnė. Milda gerai išmano BDAR reikalavimus, nuolat konsultuoja klientus įvairiais su asmens duomenų apsauga, tvarkymu, perdavimu į trečiąsias šalis susijusiais klausimais, rengia vidinius ir išorinius dokumentus, kurie užtikrina atitiktį BDAR.

 

Brigida Bacienė

Brigida Bacienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw Darbo teisės grupės vadovė. Lektorės specializacija darbo teisė, informacinės technologijos, žiniasklaidos, duomenų apsaugos teisė, intelektinė nuosavybė. Brigida yra „The Legal 500“ rekomenduojama darbo teisės ekspertė. „The Legal 500“  vertinimais, Brigida yra pripažinta specialistė konsultuojant darbdavius nesąžiningos konkurencijos klausimais tiek dėl esamų, tiek dėl buvusių darbuotojų veiksmų.

Brigida ilgą laiką konsultavo vieną didžiausią telekomunikacijų bendrovę darbo teisės, taip pat sprendžiant įvairius ginčus. Taip pat atliko vienos didžiausios ryšių su klientais valdymo paslaugas teikiančios bendrovės, kurioj dirba apie 800 darbuotojų, darbo teisinių santykių teisinį auditą.

Finansų, draudimo rinkos dalyviams Brigida padėjo rengiantis BDAR reikalavimų įgyvendinimui praktikoje, nuolatos konsultuoja atitikties klausimais, atstovauja darbdavių interesus teisminiuose ginčuose, teikia duomenų apsaugos funkcijas.

Brigida nuolat veda BDAR mokymus, skaito pranešimus įvairiose konferencijose.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00 – 12:15 Kursų trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.
This block has no preview;

Apie kursus

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Seminaro tikslas

Akcentuoti darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) organizavimo naujoves ir gerosios praktikos pavyzdžius, siekiant optimizuoti darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto darbą. Patarti, kaip pasirinkti teisingą ir įmonei patogų DSS organizavimo modelį, deleguoti pareigas ir atsakomybę, nustatyti vidinės kontrolės gaires ir vykdyti vidinę kontrolę.

Seminaro metu: pateikiami realūs gerosios ir blogosios praktikos pavyzdžiai, nagrinėjamos klausytojų pateiktos situacijos.

Temos

 1. Darbuotojų asmens duomenų apsauga;
 2. Darbuotojų stebėsena ir kontrolė darbo vietoje;
 3. Nuotolinio darbo organizavimas, jo ypatumai;
 4. Darbuotojų asmens duomenų tvarkymas organizuojant darbą nuotoliniu būdu;
 5. Darbdavio atsakomybė už darbuotojų veiksmus.

ŽINIOMIS DALINASI

Milda Šlekytė

Milda Šlekytė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkė, advokato padėjėja, nuolat besidominti asmens duomenų apsaugos aktualijomis, reguliavimo ir teismų praktikos tendencijomis. Ji dirba ECOVIS ProventusLaw duomenų apsaugos ir darbo teisės grupėse, keliose finansų įstaigose yra duomenų apsaugos pareigūnė. Milda gerai išmano BDAR reikalavimus, nuolat konsultuoja klientus įvairiais su asmens duomenų apsauga, tvarkymu, perdavimu į trečiąsias šalis susijusiais klausimais, rengia vidinius ir išorinius dokumentus, kurie užtikrina atitiktį BDAR.

 

Brigida Bacienė

Brigida Bacienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw Darbo teisės grupės vadovė. Lektorės specializacija darbo teisė, informacinės technologijos, žiniasklaidos, duomenų apsaugos teisė, intelektinė nuosavybė. Brigida yra „The Legal 500“ rekomenduojama darbo teisės ekspertė. „The Legal 500“  vertinimais, Brigida yra pripažinta specialistė konsultuojant darbdavius nesąžiningos konkurencijos klausimais tiek dėl esamų, tiek dėl buvusių darbuotojų veiksmų.

Brigida ilgą laiką konsultavo vieną didžiausią telekomunikacijų bendrovę darbo teisės, taip pat sprendžiant įvairius ginčus. Taip pat atliko vienos didžiausios ryšių su klientais valdymo paslaugas teikiančios bendrovės, kurioj dirba apie 800 darbuotojų, darbo teisinių santykių teisinį auditą.

Finansų, draudimo rinkos dalyviams Brigida padėjo rengiantis BDAR reikalavimų įgyvendinimui praktikoje, nuolatos konsultuoja atitikties klausimais, atstovauja darbdavių interesus teisminiuose ginčuose, teikia duomenų apsaugos funkcijas.

Brigida nuolat veda BDAR mokymus, skaito pranešimus įvairiose konferencijose.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00 – 12:15 Kursų trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.
This block has no preview;

Apie kursus

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Seminaro tikslas

Akcentuoti darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) organizavimo naujoves ir gerosios praktikos pavyzdžius, siekiant optimizuoti darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto darbą. Patarti, kaip pasirinkti teisingą ir įmonei patogų DSS organizavimo modelį, deleguoti pareigas ir atsakomybę, nustatyti vidinės kontrolės gaires ir vykdyti vidinę kontrolę.

Seminaro metu: pateikiami realūs gerosios ir blogosios praktikos pavyzdžiai, nagrinėjamos klausytojų pateiktos situacijos.

Temos

 1. Darbuotojų asmens duomenų apsauga;
 2. Darbuotojų stebėsena ir kontrolė darbo vietoje;
 3. Nuotolinio darbo organizavimas, jo ypatumai;
 4. Darbuotojų asmens duomenų tvarkymas organizuojant darbą nuotoliniu būdu;
 5. Darbdavio atsakomybė už darbuotojų veiksmus.

ŽINIOMIS DALINASI

Milda Šlekytė

Milda Šlekytė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkė, advokato padėjėja, nuolat besidominti asmens duomenų apsaugos aktualijomis, reguliavimo ir teismų praktikos tendencijomis. Ji dirba ECOVIS ProventusLaw duomenų apsaugos ir darbo teisės grupėse, keliose finansų įstaigose yra duomenų apsaugos pareigūnė. Milda gerai išmano BDAR reikalavimus, nuolat konsultuoja klientus įvairiais su asmens duomenų apsauga, tvarkymu, perdavimu į trečiąsias šalis susijusiais klausimais, rengia vidinius ir išorinius dokumentus, kurie užtikrina atitiktį BDAR.

 

Brigida Bacienė

Brigida Bacienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw Darbo teisės grupės vadovė. Lektorės specializacija darbo teisė, informacinės technologijos, žiniasklaidos, duomenų apsaugos teisė, intelektinė nuosavybė. Brigida yra „The Legal 500“ rekomenduojama darbo teisės ekspertė. „The Legal 500“  vertinimais, Brigida yra pripažinta specialistė konsultuojant darbdavius nesąžiningos konkurencijos klausimais tiek dėl esamų, tiek dėl buvusių darbuotojų veiksmų.

Brigida ilgą laiką konsultavo vieną didžiausią telekomunikacijų bendrovę darbo teisės, taip pat sprendžiant įvairius ginčus. Taip pat atliko vienos didžiausios ryšių su klientais valdymo paslaugas teikiančios bendrovės, kurioj dirba apie 800 darbuotojų, darbo teisinių santykių teisinį auditą.

Finansų, draudimo rinkos dalyviams Brigida padėjo rengiantis BDAR reikalavimų įgyvendinimui praktikoje, nuolatos konsultuoja atitikties klausimais, atstovauja darbdavių interesus teisminiuose ginčuose, teikia duomenų apsaugos funkcijas.

Brigida nuolat veda BDAR mokymus, skaito pranešimus įvairiose konferencijose.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00 – 12:15 Kursų trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.
This block has no preview;

Apie kursus

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Seminaro tikslas

Akcentuoti darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) organizavimo naujoves ir gerosios praktikos pavyzdžius, siekiant optimizuoti darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto darbą. Patarti, kaip pasirinkti teisingą ir įmonei patogų DSS organizavimo modelį, deleguoti pareigas ir atsakomybę, nustatyti vidinės kontrolės gaires ir vykdyti vidinę kontrolę.

Seminaro metu: pateikiami realūs gerosios ir blogosios praktikos pavyzdžiai, nagrinėjamos klausytojų pateiktos situacijos.

Temos

 1. Darbuotojų asmens duomenų apsauga;
 2. Darbuotojų stebėsena ir kontrolė darbo vietoje;
 3. Nuotolinio darbo organizavimas, jo ypatumai;
 4. Darbuotojų asmens duomenų tvarkymas organizuojant darbą nuotoliniu būdu;
 5. Darbdavio atsakomybė už darbuotojų veiksmus.

ŽINIOMIS DALINASI

Milda Šlekytė

Milda Šlekytė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkė, advokato padėjėja, nuolat besidominti asmens duomenų apsaugos aktualijomis, reguliavimo ir teismų praktikos tendencijomis. Ji dirba ECOVIS ProventusLaw duomenų apsaugos ir darbo teisės grupėse, keliose finansų įstaigose yra duomenų apsaugos pareigūnė. Milda gerai išmano BDAR reikalavimus, nuolat konsultuoja klientus įvairiais su asmens duomenų apsauga, tvarkymu, perdavimu į trečiąsias šalis susijusiais klausimais, rengia vidinius ir išorinius dokumentus, kurie užtikrina atitiktį BDAR.

 

Brigida Bacienė

Brigida Bacienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw Darbo teisės grupės vadovė. Lektorės specializacija darbo teisė, informacinės technologijos, žiniasklaidos, duomenų apsaugos teisė, intelektinė nuosavybė. Brigida yra „The Legal 500“ rekomenduojama darbo teisės ekspertė. „The Legal 500“  vertinimais, Brigida yra pripažinta specialistė konsultuojant darbdavius nesąžiningos konkurencijos klausimais tiek dėl esamų, tiek dėl buvusių darbuotojų veiksmų.

Brigida ilgą laiką konsultavo vieną didžiausią telekomunikacijų bendrovę darbo teisės, taip pat sprendžiant įvairius ginčus. Taip pat atliko vienos didžiausios ryšių su klientais valdymo paslaugas teikiančios bendrovės, kurioj dirba apie 800 darbuotojų, darbo teisinių santykių teisinį auditą.

Finansų, draudimo rinkos dalyviams Brigida padėjo rengiantis BDAR reikalavimų įgyvendinimui praktikoje, nuolatos konsultuoja atitikties klausimais, atstovauja darbdavių interesus teisminiuose ginčuose, teikia duomenų apsaugos funkcijas.

Brigida nuolat veda BDAR mokymus, skaito pranešimus įvairiose konferencijose.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00 – 12:15 Kursų trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.
This block has no preview;

Apie kursus

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Temos

 1. Darbuotojų asmens duomenų apsauga;
 2. Darbuotojų stebėsena ir kontrolė darbo vietoje;
 3. Nuotolinio darbo organizavimas, jo ypatumai;
 4. Darbuotojų asmens duomenų tvarkymas organizuojant darbą nuotoliniu būdu;
 5. Darbdavio atsakomybė už darbuotojų veiksmus.

ŽINIOMIS DALINASI

Milda Šlekytė

Milda Šlekytė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkė, advokato padėjėja, nuolat besidominti asmens duomenų apsaugos aktualijomis, reguliavimo ir teismų praktikos tendencijomis. Ji dirba ECOVIS ProventusLaw duomenų apsaugos ir darbo teisės grupėse, keliose finansų įstaigose yra duomenų apsaugos pareigūnė. Milda gerai išmano BDAR reikalavimus, nuolat konsultuoja klientus įvairiais su asmens duomenų apsauga, tvarkymu, perdavimu į trečiąsias šalis susijusiais klausimais, rengia vidinius ir išorinius dokumentus, kurie užtikrina atitiktį BDAR.

 

Brigida Bacienė

Brigida Bacienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw Darbo teisės grupės vadovė. Lektorės specializacija darbo teisė, informacinės technologijos, žiniasklaidos, duomenų apsaugos teisė, intelektinė nuosavybė. Brigida yra „The Legal 500“ rekomenduojama darbo teisės ekspertė. „The Legal 500“  vertinimais, Brigida yra pripažinta specialistė konsultuojant darbdavius nesąžiningos konkurencijos klausimais tiek dėl esamų, tiek dėl buvusių darbuotojų veiksmų.

Brigida ilgą laiką konsultavo vieną didžiausią telekomunikacijų bendrovę darbo teisės, taip pat sprendžiant įvairius ginčus. Taip pat atliko vienos didžiausios ryšių su klientais valdymo paslaugas teikiančios bendrovės, kurioj dirba apie 800 darbuotojų, darbo teisinių santykių teisinį auditą.

Finansų, draudimo rinkos dalyviams Brigida padėjo rengiantis BDAR reikalavimų įgyvendinimui praktikoje, nuolatos konsultuoja atitikties klausimais, atstovauja darbdavių interesus teisminiuose ginčuose, teikia duomenų apsaugos funkcijas.

Brigida nuolat veda BDAR mokymus, skaito pranešimus įvairiose konferencijose.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00 – 12:15 Kursų trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.
This block has no preview;

Apie seminarą

Tarnybiniai ginčai – tai valstybės tarnautojų, turinčio viešojo administravimo įgaliojimus, ginčai susiję su tarnautojo statuso įgijimu, pasikeitimu ar praradimu ir drausminio poveikio priemonių taikymu. Šiems ginčams taikoma atskira ginčų nagrinėjimo tvarka.

2020 m. Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo duomenimis, dažniausiai tarnybiniai ginčai buvo nagrinėti dėl tarnybinių nuobaudų teisėtumo – 35 proc., bei dėl atleidimo iš pareigų – 16 proc.

Bylų skaičius nors ir mažėja, iš esmės išlieka gana didelis – kaip ir LVAT sprendimų kiekis, kad įstaigos sprendimas yra neteisėtas. 2020 m. teismas sušvelnino paskirtas nuobaudas arba pripažino kaip neteisėtai skirtas net 74,5 proc. bylų.

 

Naujausia teismų praktika, praktinės situacijos bei reglamentavimo naujovės ir pokyčiai seminare su dr. Gintautu Vilkeliu.

Temos

 1. Tarnybinių ginčų valstybės tarnyboje samprata, požymiai ir proceso ypatumai.
 2. Aktualūs tarnybiniai ginčai:
  • Priėmimas į valstybės tarnybą;
  • Tarnybinė atsakomybė ir tarnybinės nuobaudos;
  • Ginčai dėl socialinių ir kitų garantijų taikymo;
  • Atleidimo iš valstybės tarnybos ginčai;
  • Kiti tarnybiniai ginčai.
 3. Tarnybinių ginčų teisminės praktikos pavyzdžiai ir apibendrinimai.
 4. Naujausi Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimai ir projektai. Tarnybinių ginčų reglamentavimo pokyčiai.

ŽINIOMIS DALINASI

Emilė Kazlauskaitė

Advokatė nuo 2008 m. specializuojasi darbo teisės ir migracijos teisės srityse. Atstovaudama finansų, gamybos, statybų, informacinių technologijų ir kituose sektoriuose veikiančioms įmonėms Emilė Kazlauskaitė daugiau nei 11 metų padeda darbdaviams ir trečiųjų šalių piliečiams pateikti prašymus dėl nacionalinių vizų, leidimų dirbti ir leidimų gyventi įvairiais Lietuvos Respublikos užsieniečių teisinės padėties įstatyme įtvirtintais pagrindais – įdarbinant pagal darbo sutartį, komandiravimo, investavimo į verslą, šeimos susijungimo ir kitais atvejais. Tad seminaro metu lektorė atskleis praktinius aspektus, remdamasi savo teisinio darbo patirtimi.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00 – 12:15 Kursų trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.
This block has no preview;

Apie kursus

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Temos

1 dalis. Advokatas Mantas Mikalopas (10.00–11.30 val.)

 1. Bendrųjų DK įtvirtintų principų taikymas kasdieniame darbe.
 2. Darbo sutarties sudarymas: įžvalgos dėl darbo sutarties sąlygų.
 3. Susitarimai su darbuotoju: konfidenciali informacija, nekonkuravimas, mokymosi išlaidų atlyginimas.
 4. Darbo sutarties vykdymas: darbo sutarčių keitimai, prastovos ir kt.
 5. Darbo sutarties nutraukimas:
  • Darbuotojo iniciatyva esant svarbioms priežastims ir jų nesant;
  • Šalių susitarimu;
  • Darbdavio iniciatyva nesant darbuotojo kaltės ir jai esant;
  • Darbdavio valia.

2 dalis. Auditorė, apskaitos ir mokesčių konsultantė Jurgita Navikienė. (11.45–13:15 val.)

 1. Darbo laiko apskaita – vienas iš svarbiausių darbų. Galimos rizikos dėl netinkamai pažymėto darbo laiko.
 2. Darbo užmokesčio reglamentavimas darbo sutartyje ir darbo apmokėjimo sistemoje ir jų suderinamumas. Problematika, kai nepakankamai reglamentuotos sudėtinės darbo užmokesčio dalys?
 3. Darbo užmokesčio skaičiavimo principai. Lokalių teisės aktų poreikis nereglamentuotiems atvejams.
 4. Komandiruočių apskaita. Sudėtingi ir problemiški atvejai dėl mokesčių mokėjimo užsienyje.
 5. Atostogų suteikimo klausimai: kasmetinės, papildomos ir pailgintos; darbo dienomis ar savaitėmis; vidutinio darbo užmokesčio problematika.
 6. Darbo užmokesčio skaičiavimo klaidų taisymas ir išskaitos iš darbo užmokesčio.
 7. Darbuotojų motyvavimas piniginėmis ir nepiniginėmis priemonėmis.

ŽINIOMIS DALINASI

Emilė Kazlauskaitė

Advokatė nuo 2008 m. specializuojasi darbo teisės ir migracijos teisės srityse. Atstovaudama finansų, gamybos, statybų, informacinių technologijų ir kituose sektoriuose veikiančioms įmonėms Emilė Kazlauskaitė daugiau nei 11 metų padeda darbdaviams ir trečiųjų šalių piliečiams pateikti prašymus dėl nacionalinių vizų, leidimų dirbti ir leidimų gyventi įvairiais Lietuvos Respublikos užsieniečių teisinės padėties įstatyme įtvirtintais pagrindais – įdarbinant pagal darbo sutartį, komandiravimo, investavimo į verslą, šeimos susijungimo ir kitais atvejais. Tad seminaro metu lektorė atskleis praktinius aspektus, remdamasi savo teisinio darbo patirtimi.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00 – 12:15 Kursų trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.
This block has no preview;

Apie kursus

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Temos

1 dalis. Advokatas Mantas Mikalopas (10.00–11.30 val.)

 1. Bendrųjų DK įtvirtintų principų taikymas kasdieniame darbe.
 2. Darbo sutarties sudarymas: įžvalgos dėl darbo sutarties sąlygų.
 3. Susitarimai su darbuotoju: konfidenciali informacija, nekonkuravimas, mokymosi išlaidų atlyginimas.
 4. Darbo sutarties vykdymas: darbo sutarčių keitimai, prastovos ir kt.
 5. Darbo sutarties nutraukimas:
  • Darbuotojo iniciatyva esant svarbioms priežastims ir jų nesant;
  • Šalių susitarimu;
  • Darbdavio iniciatyva nesant darbuotojo kaltės ir jai esant;
  • Darbdavio valia.

2 dalis. Auditorė, apskaitos ir mokesčių konsultantė Jurgita Navikienė. (11.45–13:15 val.)

 1. Darbo laiko apskaita – vienas iš svarbiausių darbų. Galimos rizikos dėl netinkamai pažymėto darbo laiko.
 2. Darbo užmokesčio reglamentavimas darbo sutartyje ir darbo apmokėjimo sistemoje ir jų suderinamumas. Problematika, kai nepakankamai reglamentuotos sudėtinės darbo užmokesčio dalys?
 3. Darbo užmokesčio skaičiavimo principai. Lokalių teisės aktų poreikis nereglamentuotiems atvejams.
 4. Komandiruočių apskaita. Sudėtingi ir problemiški atvejai dėl mokesčių mokėjimo užsienyje.
 5. Atostogų suteikimo klausimai: kasmetinės, papildomos ir pailgintos; darbo dienomis ar savaitėmis; vidutinio darbo užmokesčio problematika.
 6. Darbo užmokesčio skaičiavimo klaidų taisymas ir išskaitos iš darbo užmokesčio.
 7. Darbuotojų motyvavimas piniginėmis ir nepiniginėmis priemonėmis.

ŽINIOMIS DALINASI

Emilė Kazlauskaitė

Advokatė nuo 2008 m. specializuojasi darbo teisės ir migracijos teisės srityse. Atstovaudama finansų, gamybos, statybų, informacinių technologijų ir kituose sektoriuose veikiančioms įmonėms Emilė Kazlauskaitė daugiau nei 11 metų padeda darbdaviams ir trečiųjų šalių piliečiams pateikti prašymus dėl nacionalinių vizų, leidimų dirbti ir leidimų gyventi įvairiais Lietuvos Respublikos užsieniečių teisinės padėties įstatyme įtvirtintais pagrindais – įdarbinant pagal darbo sutartį, komandiravimo, investavimo į verslą, šeimos susijungimo ir kitais atvejais. Tad seminaro metu lektorė atskleis praktinius aspektus, remdamasi savo teisinio darbo patirtimi.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00 – 12:15 Kursų trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.