Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Žingsniai sėkmingo viešojo pirkimo link: esminės nuostatos ir patarimai pradedantiesiems

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 115€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Šis seminaras skirtas pradedantiesiems viešųjų pirkimų specialistams, norintiems įgyti esminių žinių ir praktinių įgūdžių viešųjų pirkimų srityje. Seminaro metu bus apžvelgti pagrindiniai viešuosius pirkimus reglamentuojantys teisės aktai. Dalyviai sužinos, nuo ko pradėti pasiruošimą pirkimui ir kaip tinkamai pasirinkti bei apibrėžti pirkimo objektą, atsižvelgiant į kainodaros principus. Ypatingas dėmesys bus skiriamas techninės specifikacijos rengimui, pateikiant svarbiausiais taisykles ir praktinius patarimus. Seminare taip pat bus aptariami mažos vertės pirkimai, apimantys skelbiamas ir neskelbiamas apklausas, bei pasiūlymų vertinimo procesas, pabrėžiant konfidencialumo svarbą.

Galiausiai, dalyviai bus supažindinti su rašytinių bei žodinių sutarčių sudarymu atsižvelgiant į naujausius Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimus, kurie įsigaliojo 2024 m. gegužės 1 d. ir dažniausiai pasitaikančiais ginčais ir pretenzijomis viešųjų pirkimų srityje bei jų sprendimo būdais.

Pakeista VPĮ 86 straipsnio 7 dalis, numatant, kad pirkimo sutartis gali būti sudaroma žodžiu, kai supaprastinto pirkimo sutarties vertė neviršija 15 000 Eur be PVM

Seminaras suteiks dalyviams tvirtą pagrindą tolesniam profesiniam tobulėjimui ir efektyviam darbui viešųjų pirkimų srityje.

Temos

 • Viešuosius pirkimus reglamentuojantys teisės aktai.
 • Pasiruošimas pirkimui: nuo ko pradėti?
 • Pirkimo objektas. Kainodara.
 • Techninė specifikacija. Kertinės taisyklės.
 • Mažos vertės pirkimai: skelbiama ir neskelbiama apklausos.
 • Pasiūlymų vertinimas. Konfidencialumas.
 • Ginčai ir pretenzijos.

ŽINIOMIS DALINASI

Justina Ramašauskaitė

2011 m. baigė studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete ir įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Teisinį darbą Justina Ramašauskaitė dirba nuo 2011 m. sausio. Baigusi studijas Justina pradėjo dirbti teisininke, po metų tapo advokato padėjėja, nuo 2013 m. advokatų profesinės bendrijos “Widen Legal” vyresnioji teisininkė. Pagrindinės vyresniosios teisininkės Justinos Ramašauskaitės praktikos sritys yra viešieji pirkimai, sutarčių teisė, įmonių teisė, draudimo teisė, skolų administravimas.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-13:00 Pietūs
14:30-14:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.