Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Žaliavų kainų pokyčiai ir sutarties keitimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 85€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Pasaulinėje rinkoje staiga išaugusios žaliavų kainos lėmė pardavimo kainų augimą ir atitinkamuose pramonės šakose. Staigus žaliavų kainų šuolis tolimesnį sutarties vykdymą vienai iš šalių gali padaryti ekonomiškai nenaudingu ar net nuostolingu, ypatingai tais atvejais, kai buvo sudarytos ilgalaikės sutartys. Teisės aktai numato galimybę vienai iš sutarties šalių, iš esmės pasikeitus aplinkybės, reikalauti pakeisti sutartį. Todėl seminaro metu bus siekiama išanalizuoti, kada staigūs žaliavų kainos pokyčiai gali būti pagrindas reikalauti pakeisti sutartį, atsižvelgiant į teismų praktikoje suformuotas pasikeitusių aplinkybių taikymo sąlygas bei pateikiami alternatyvūs problemos sprendimo būdai, dėl kurių šalys gali susitarti sutartyje.

 

Temos

 1. Žaliavų kainos pokyčiai antrosios po pandemijos bangos.
 2. Žaliavų kainos įtaka sutarties vykdymui:
  • Sutarčių vykdymo privalomumo principas.
  • Sutarties vykdymo neįmanomumas.
  • Pasikeitusios aplinkybės.
 3. Sutarties keitimo būdai pasikeitus žaliavų kainai:
  • Šalių derybos kaip pirminė pabrangusių žaliavų, darančių įtaką sutarties vykdymui, sprendimo priemonė.
  • Pasikeitusios aplinkybės kaip pagrindas keisti sutarties sąlygas: taikymo sąlygos ir teisinės pasekmės.
  • „Automatinio adaptavimo“ išlygos nustatymas sutartyje.
  • Išankstinis susitarimas dėl sutarties keitimo.
 4. Sutarties sąlygų keitimas sutartyje numatytais atvejais:
  • Sutarties keitimo sąlygos.
  • Praktinio taikymo problemos.

ŽINIOMIS DALINASI

Tadas Kuzminskas

Advokatas Tadas Kuzminskas yra sertifikuotas duomenų apsaugos pareigūnas. Sertifikatą išdavė Europos privatumo ir kibernetinio saugumo centras, Mastrichto universitete.

Advokatas taip pat turi sukaupęs beveik 10 metų patirtį įmonių bei bankų ir finansų teisės srityse. Advokatas turi daug patirties dirbant su kolektyvinio investavimo subjektais, tarptautiniais užtikrinto finansavimo sandoriais, finansinėmis priemonėmis, paskolų refinansavimu, banko garantijų, akredityvų ir kitų bankinių produktų bei investicinių paslaugų teikimu, reguliaciniais klausimais. Teikdamas teisines paslaugas finansų sektoriaus dalyviams, advokatas taip pat konsultuoja ir asmens duomenų apsaugos klausimais. Tarp klientų yra ir Fintech bei Wealthtech įmonės, kurios ieško inovatyvių sprendimų asmens duomenų apsaugos klausimais.

Šiuo metu Tadas verčiasi individualia advokato praktika. Prieš tai dirbo advokatų kontoroje „Ellex Valiūnas ir partneriai” bei AB SEB banke. Dirbdamas SEB banke 2017 metais padėjo įgyvendinti reikiamas priemones ir procesus banke siekiant tinkamai pasiruošti BDAR įsigaliojimui.

Advokatas veda įmonių vidinius mokymus. Taip pat yra vedęs mokymus Lietuvos teismų administracijai.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-12:30 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Nuotolinė registracija
11:30-11:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden