Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Viešųjų pirkimų sutarčių viešinimo praktiniai aspektai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 2 ak. val.
      Kaina: 50€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie seminarą

Viešuosius pirkimus reglamentuojančiuose teisės aktuose yra numatyta, kad pirkimo sutartys privalo būti paviešintos ne vėliau kaip per 15 dienų nuo pirkimo sutarties ar preliminariosios sutarties sudarymo ar jų pakeitimo, bet ne vėliau kaip iki pirmojo mokėjimo pagal jį pradžios. Tačiau praktikoje kyla nemažai klausimu, kokie dokumentai privalo būti paviešinti? Kokią informaciją viešinti privaloma, o dėl kurios galime rinktis, ar reikia viešinti sutarčių pakeitimus, nutraukimus ir kt. Šiuos ir kitus Jums kylančius klausimus kviečiame išsiaiškinti seminare kartu su lektore Justina Ramašauskaite.

 

Temos

  1. Ką viešinti CVP IS? Pasiūlymas, jo priedai, sutartis – ką ir kokia apimtimi?
  2. Atvejai, kai viešinti privalome ir atvejai, kada galime rinktis.
  3. Kaip paviešinti viešojo pirkimo sutartį CVP IS?
  4. Kaip nesuklysti: sutarties pakeitimas, pratęsimas, nutraukimas, nepaviešinta vykdoma, pasibaigusi sutartis ir kt.?

ŽINIOMIS DALINASI

Justina Ramašauskaitė

2011 m. baigė studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete ir įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Teisinį darbą Justina Ramašauskaitė dirba nuo 2011 m. sausio. Baigusi studijas Justina pradėjo dirbti teisininke, po metų tapo advokato padėjėja, nuo 2013 m. advokatų profesinės bendrijos “iLAW” vyresnioji teisininkė. Pagrindinės vyresniosios teisininkės Justinos Ramašauskaitės praktikos sritys yra viešieji pirkimai, sutarčių teisė, įmonių teisė, draudimo teisė, skolų administravimas.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-11:30 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden