Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Viešųjų pirkimų planavimas ir pasirengimas juos vykdyti

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

APIE SEMINARĄ

Kas slypi už sėkmingų viešųjų pirkimų? Jie – sklandaus proceso, nuo planavimo iki pat sutarties įvykdymo, rezultatas. Nuoseklūs pasiruošimo pirkimui etapai bei išankstinis planavimas neabejotinai sutaupo laiko, padeda išvengti klaidų ir, kartu, atsakingų institucijų nemalonės.

Vis dėlto potencialūs nesklandumai – ne vienintelė netinkamo viešųjų pirkimų planavimo pasekmė. Nepaisydami viešųjų pirkimų planavimo reikalavimų, pirkimų vykdytojų vadovai ar jų įgalioti asmenys, viešųjų pirkimų komisijos nariai, ekspertai, pirkimų vykdytojų valstybės tarnautojai ar darbuotojai gali sulaukti įspėjimo arba baudos.

Viešųjų pirkimų tarnyba kasmet skatina iš anksto parengti viešųjų pirkimų planus. Kaip žinia, rudenį, baigiantis metams, viešųjų pirkimų plano parengimas bei pasiruošimas patiems pirkimams tampa itin aktualus – planuojamų pirkimų suvestinė privalo būti paskelbta jau iki kovo 15 d. 

Būkite pasirengę – apie tai, kokios yra dažniausios viešųjų pirkimų planavimo klaidos ir kaip Jums jų išvengti, sužinosite seminare, kuriame, be kitų aktualių aspektų, bus aptariami ir šie klausimai:

 • Kokį pirkimo būdą reikėtų pasirinkti?
 • Kokie yra pagrindiniai pasirengimo vykdyti viešuosius pirkimus etapai ir reikalavimai?
 • Į ka atsižvelgti stengiantis išskirti kuo tikslesnį BVPŽ kodą?

Temos

 1. Poreikių formavimas
 2. Rinkos tyrimas vs rinkos konsultacija. Kada naudoti privaloma?
 3. Pirkimų planas
 4. Pirkimų suvestinė
 5. Pirkimo vertė vs. pirkimo sutarties vertė. Kuo skiriasi?
 6. Procese dalyvaujantys subjektai
 7. ATN-3 formos pildymas ir teikimas
 8. Atskirų situacijų apžvalga

SEMINARO PROGRAMA PARUOŠTA PAGAL ŠIUOS TEISĖS AKTUS IR JŲ PAKEITIMUS:

ŽINIOMIS DALINASI

Giedrius Ruseckas

Viešųjų pirkimų ekspertas, teisininkas, viešųjų pirkimų klausimais konsultuojantis perkančiasias organizacijas nuo 2008 metų ir turintis intensyvią patirtį dalyvaujant ir organizuojant viešuosius pirkimus, vertinant ES paramą pretenduojančių gauti perkančiųjų organizacijų pirkimo dokumentus, tiriant pažeidimus viešųjų pirkimų srityje bei atliekant viešųjų pirkimų auditą.

Lektoriaus praktikos sritys– viešųjų pirkimų vykdymo probleminių situacijų analizė ir sprendimas, pirkimų proceso organizavimas ir priežiūra, viešojo pirkimo sutarties vykdymo kontrolės mechanizmai, ginčai, socialinio poveikio pirkimai, vieša ir privati partnerystė.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10:00-11:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija

Papildoma Informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden