Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Viešojo pirkimo sutartys: sudarymas, vykdymo kontrolė, keitimas, nutraukimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 80€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Apie seminarą

Viešojo pirkimo sutartys – specifinio pobūdžio sutartys, kurių sudarymui ir vykdymui keliami pakankamai griežti reikalavimai, joms labai ribotai galioja komercinėms sutartims įprastas sutarčių laisvės principas. Net ir patyrusiems viešųjų pirkimų praktikams neretai kyla klausimų dėl tokių sutarčių keitimo subtilybių, vykdymo kontrolės. Advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw viešųjų pirkimų ekspertai seminare dalinsis patarimais, kaip siekti tiekėjų ir perkančiųjų organizacijų interesų balanso sudarant viešojo pirkimo sutartis, kokių klaidų reikėtų vengti, pateiks praktinių rekomendacijų, kaip turėtų ar neturėtų būti elgiamasi susidūrus su iššūkiais vykdant sutartis, jas keičiant ar nutraukiant.

 

Seminare sužinosite

 • Kaip perkančiajai organizacijai tinkamai parengti viešojo pirkimo sutarties projektą, į ką atkreipti dėmesį tiekėjui jį vertinant;
 • Ko tiekėjas gali reikalauti iš perkančiosios organizacijos ir kokias pareigas pats turi;
 • Kaip elgtis susidūrus su sunkumais vykdant sutartį;
 • Išgirsite praktinių gerosios ir blogosios perkančiųjų organizacijų elgesio, teikėjų dalyvavimo pirkimuose pavyzdžių.

Temos

 1. Viešojo pirkimo sutarties turinys: būtinos sutarties sąlygos, sąlygų proporcingumas.
 2. Viešojo pirkimo sutarties vykdymas ir vykdymo kontrolė, netinkamas sutarties vykdymas ir sankcijos.
 3. Viešojo pirkimo sutarties keitimas: atvejai ir galimybės.
 4. Viešojo pirkimo sutartys ir COVID-19 pandemija.
 5. Viešojo pirkimo sutarties nutraukimas ir nutraukimo pasekmės.

ŽINIOMIS DALINASI

Brigida Bacienė

Brigida Bacienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkė, advokato padėjėja. Ji turi ilgametės įmonių konsultavimo, šioms dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose, patirties. Brigida Bacienė padeda klientams užtikrinti atitiktį viešojo pirkimo procesą reguliuojančių teisės aktų reikalavimams, specializuojasi sprendžiant viešųjų pirkimų ginčus, vertinant viešojo pirkimo sąlygas, teikiant pretenzijas ir rengiant procesinius dokumentus bei atstovaujant klientų interesams teismuose. Brigida Bacienė gerai išmano viešųjų pirkimų specifiką, teikia konsultacijas dėl pasiūlymų pirkimui rengimo, konkurso rezultatų ginčijimo bei rekomenduojamos praktikos ateityje.

Linas Vidžys

Linas Vidžys yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkas, advokato padėjėjas, turintis daugiau nei 10 metų patirties viešųjų pirkimų srityje, nuolat domisi šios srities aktualijomis, reguliavimo ir teismų praktikos tendencijomis. Lino Vidžio patirtis viešųjų pirkimų sektoriuje apima tiek verslo, tiek viešojo sektoriaus konsultavimą visose viešųjų pirkimų stadijose – analizuojant viešųjų pirkimų dokumentus, rengiant tiekėjų pasiūlymus, dalyvaujant ginčuose, atstovaujant klientams teismuose ir ikiteisminėse institucijose. Lektoriaus žinių bagažą stiprina ir patirtis perkančiųjų organizacijų viešųjų pirkimų komisijų darbe, perkančiosios pusės vidaus procesų ir procedūrų niuansų išmanymas.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-13:15 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
11:30-11:45 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden