Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Viešieji pirkimai #Pokyčiai2020

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 8 ak. val.
    Kaina: 115€ (+ PVM)
 • Dalyvaujant daugiau nei vienam atstovui iš tos pačios įmonės taikoma nuolaida

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Apie seminarą

COUNTLINE kartu su advokatų kontoros COBALT partneriu, Viešųjų pirkimų praktikos grupės vadovu, advokatu dr. Deividu Soloveičik organizuoja jau tradicija tapusį seminarą apie viešųjų pirkimų naujoves.

Platus ir sudėtingas teisinis reguliavimas, procedūrų ypatumai, skirtingi interesai ir kiti aspektai lemia, kad viešieji pirkimai ir jų vykdymas tampa nemenku iššūkiu šių santykių dalyviams. Šios subtilybės didina klaidų tikimybę, o klaidos vykdantiems (organizuojantiems) viešuosius pirkimus ar juose dalyvaujantiems asmenims lengvai gali sukelti skaudžias pasekmes.

Nuolat atnaujinamos žinios apie tai, su kokiomis praktinėmis problemomis ir sunkumais susiduriama (gali būti susiduriama), kaip jų išvengti ar (ir) išspręsti, kokios yra aptariamų santykių dalyvių klaidos, kokias pasekmes sukelia (gali sukelti) vienas ar kitas pasirinkimas – neabejotinai yra svarbios, be kita ko, sudarančios prielaidas išvengti ilgų ir brangiai kainuojančių ginčų.

Tad COUNTLINE kviečia į seminarą, kuriame kartu su vienu geriausių viešųjų pirkimų teisės specialistu išgryninsime praktines ryškiausias problemas ir pasižiūrėsime, kaip jas spręsti, taip pat įvertinsime, kur link juda praktika. Charizmatiškas lektorius įdomiai ir koncentruotai aptars svarbiausius klausimus šiomis temomis:

Temos

1 dalis. Advokatas dr. Devidas Soloveičik (9:00-16:15 val.)

 1. Kvalifikacijos ir pasiūlymo siaurąja prasme vertinimas. Kuo skiriasi reikalavimai kvalifikacijai ir techninei specifikacijai, kaip išvengti klaidų;
 2. Sutarties keitimas: bendrosios taisyklės, keitimą pateisinančios išimtys ir probleminiai aspektai;
 3. Kokybės (naudingumo) kriterijai vertinant pasiūlymus: rūšys, formuluotės, reikalavimai, dažniausios klaidos;
 4. Konfidencialumas įgyvendinat teisių gynimą: tiekėjų ir perkančiųjų organizacijų teisių ir pareigų balansas;
 5. Viešųjų pirkimų ginčai: teisinio suinteresuotumo kategorija;
 6. Žalos atlyginimas: teisinės sąlygos ir praktiniai reikalavimai.
 7. Lietuvos Respublikos Prezidento siūlomų VPĮ pakeitimų apžvalga.

2 dalis. Vyresnioji teisininkė Renata Vasiliauskienė (16:15-17:00 val.)

 1. BDAR viešuosiuose pirkimuose: klaidos, rekomendacijos, geroji praktika.

Specialus pasiūlymas!

Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 110 Eur.

ŽINIOMIS DALINASI

dr. Deividas Soloveičik

Advokatų kontoros COBALT partneris ir Viešųjų pirkimų praktikos grupė vadovas. D. Soloveičik yra Vilniaus universiteto docentas, komercinės teisės tyrinėtojas, teisės publicistas, nuolat palaikantis glaudų bendradarbiavimą su pasaulinį pripažinimą pelniusiais viešųjų pirkimų akademinės bendruomenės nariais. Nuo 2011 m. jis yra Tarptautinio Arbitrų instituto (angl. Chartered Institute of Arbitrators), o nuo 2016 m. – taip pat Europos Komisijos (EK) iniciatyva kuriamo Inovatyvių viešųjų pirkimų (angl. European Assistance for Innovation Procurement – eafip initiative) ekspertų tinklo narys bei rekomenduojamas Vilniaus komercinio arbitražo teismo (VKAT) arbitras.

Renata Vasiliauskienė

Renata Vasiliauskienė yra COBALT Intelektinės nuosavybės ir IT reguliavimo teisės praktikos grupės vyresnioji teisininkė, advokato padėjėja. Pagrindinės jos darbo sritys yra duomenų apsauga, darbo teisė ir įmonių teisė. Renata taip pat turi patirties įvairiais e-komercijos klausimais (įskaitant vartotojų apsaugą), bei ES pakavimo ir ženklinimo srityse. Renata konsultuoja įmones visais savo praktikos sričių klausimais, atstovauja klientus valstybinėse institucijose, rengia susijusius dokumentus, taip pat skaito pranešimus seminaruose ir konferencijose aktualiomis temomis, aktyviai dalyvauja mokymuose ir gilina žinias susijusiose teisės srityse. Prieš prisijungdama prie COBALT, Renata dirbo tarptautinėje advokatų kontoroje įmonių teisės grupėje.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

9:00-17:00 Seminaro trukmė
8:30-9:00 Nuotolinė registracija
10:30-10:45 Pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka
14:45-15:00 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden