Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Valstybės tarnybos teisinio reguliavimo pakeitimai nuo 2024-07-01

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Sparčiai įvykdytos valstybės tarnybos reformos teisės aktų taikymas praktikoje atskleidė nemažai teisinio reguliavimo trūkumų, kuriuos siekiama ištaisyti keičiant/pakeitus jų nuostatas dėl tarnybinio vertinimo, pareiginės algos nustatymo, perkeliant valstybės tarnautoją į kitas pareigas, taip pat valstybės tarnautojų skatinimo ir atleidimo iš valstybės tarnybos. Ar taip jau galutiniai pašalinami visi kylantys neaiškumai?

Sudėtinga geopolitinė situacija ir nacionalinių grėsmių įvertinimas lemia griežtesnių reikalavimų naujų darbuotojų priėmimui nustatymą ir kartu didesnę viešojo sektoriaus įstaigoms tenkančią atsakomybę už jų vertinimą. Nepriekaištingos reputacijos reikalavimai ne tik papildomi galimų ryšių su priešiškomis valstybėmis vertinimu, bet ir naujai nustatomi kandidato atitikties kai kuriems valstybės tarnautojų veiklos ir tarnybinės etikos principams. Teisingas vertinimas daugiau nei iki šiol priklausys nuo įstaigos gebėjimo pagrįsti priimamus sprendimus.  Kokios priemonės padeda išvengti nereikalingų teisminių ginčų?

Nuo šiol Valstybės tarnybos įstatyme nepriekaištingos reputacijos kriterijų taikymas bus išplėstas ir į biudžetines įstaigas pagal darbo sutartį priimamiems darbuotojams. Seminaras naudingas ir valstybės tarnybai nepriskirtų biudžetinių įstaigų personalo specialistams, nes bus pristatyta nepriekaištingos reputacijos reikalavimų vertinimo ir taikymo valstybės tarnyboje patirtis ir praktikoje kylančių situacijų galimi sprendimai.

Temos

 1. Valstybės tarnybos įstatymas ir jo įgyvendinimo spragos. Teisinio reguliavimo pokyčiai.
 2. Nepriekaištingos reputacijos samprata. Atitiktis veiklos ir tarnybinės etikos principams.
 3. Tarnybinis vertinimas.
 4. Pareiginė alga. Pokyčiai perkeliant ir skatinant valstybės tarnautoją.
 5. Atleidimas iš valstybės tarnybos.
 6. Aktualūs teisminės praktikos pavyzdžiai.

ŽINIOMIS DALINASI

Dr. Gintautas Vilkelis

Dr. Gintautas Vilkelis yra MRU Viešosios teisės instituto lektorius. mokslinių tyrimų kryptys – valstybės tarnybos teisė, valstybės informacinių išteklių teisė, viešasis administravimas. Dėsto administracinės teisės magistrantūros studentams tematika –  “Valstybės tarnybos teisinio reguliavimo problemos”. G. Vilkelis turi didelę praktinio darbo patirtį viešojo administravimo srityje, yra paskelbęs keliasdešimt  straipsnių valstybės  tarnybos teisės  ir administracinės teisės tematika.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:00-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden