Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Valstybės tarnybos aktualijos: atleidimas, naujausių pakeitimų taikymas praktikoje

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 6 ak. val.
      Kaina: 99€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie seminarą

Valstybės tarnautojų darbo santykiai reguliuojami specialiomis teisės normomis – Valstybės tarnybos įstatymu ir jį lydinčiais teisės aktais. 2020 m. buvo priimta nemažai esminių pakeitimų dėl valstybės tarnautojų veiklos vertinimo, taip pat vienas iš aktualiausių ir probleminių klausimų valstybės tarnybos santykiuose –  atleidimas iš valstybės tarnybos. Dėl to kyla gausybė ginčų. Šiame seminare lektorius apžvelgs atleidimo iš valstybės tarnybos tvarką, tarnybinių ginčų praktines problemas, pateiks naujausią teismų praktiką. Kartu bus apžvelgiami  naujausi VTĮ pakeitimai ir projektai.

Temos

  1. Valstybės tarnautojo statuso teisiniai ypatumai.
  2. Atleidimo iš valstybės tarnybos samprata.
  3. Atleidimo iš valstybės tarnybos tvarka ir teisiniai pagrindai.
  4. Tarnybiniai ginčai ir teisminės praktikos pavyzdžiai.
  5. Naujausi aktualūs Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimai ir projektai.

ŽINIOMIS DALINASI

Dr. Gintautas Vilkelis

Dr. Gintautas Vilkelis yra MRU Viešosios teisės instituto lektorius. mokslinių tyrimų kryptys – valstybės tarnybos teisė, valstybės informacinių išteklių teisė, viešasis administravimas. Dėsto administracinės teisės magistrantūros studentams tematika –  “Valstybės tarnybos teisinio reguliavimo problemos”. G.Vilkelis turi didelę praktinio darbo patirtį viešojo administravimo srityje, yra paskelbęs keliasdešimt  straipsnių valstybės  tarnybos teisės  ir administracinės teisės tematika.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden