Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.
Mokymų ciklai.

Užsakovo atsakomybės ir funkcijos 2024 m. naujovių kontekste

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 6 ak. val.
      Kaina: 125 – 135€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2024-09-24,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
125€
Užsakovo atsakomybės ir funkcijos 2024 m. naujovių kontekste (tiesioginė seminaro transliacija)
125 (+ PVM)
2024-09-24,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

135€
Užsakovo atsakomybės ir funkcijos 2024 m. naujovių kontekste
su pietumis
135 (+ PVM)

Apie seminarą

Statytojas (užsakovas) turi daugybę teisių bei pareigų, numatytų Statybos įstatyme, Civiliniame kodekse ir kituose Lietuvos Respublikos įstatymuose. Statytojas (užsakovas) pasirenka kitus statybos dalyvius – projektuotoją, rangovą, statybos techninį prižiūrėtoją. Šis seminaras padės plačiau susipažinti su kvalifikaciniais reikalavimais statybos dalyviams ir parengti pirkimo užduotį bei sklandžiau valdyti statybos procesą. Seminaras aktualus perkančiosioms organizacijoms.

Seminaro dalyviai bus išsamiai supažindinti su aktualiais Statybos įstatymo pokyčiais nuo 2024-11-01, kuriais keičiama dalis reikalavimų dėl statybos užbaigimo bei deklaracijų apie statybos užbaigimą teikimo, taip pat projektinių pasiūlymų rengimo ir derinimo tvarkos.

Temos

  1. Statytojo (užsakovo) sąvoka ir pareigos.
  2. Statinių klasifikavimas.
  3. Statybos darbų rūšys.
  4. Statinio projektavimo etapai.
  5. Statinio statyba, statybos priežiūra.
  6. Statybos užbaigimo procedūros.
  7. Statinio garantinis periodas.

ŽINIOMIS DALINASI

Viktorija Gustaitienė

Nepriklausoma konsultantė statybos inžinierių ir įmonių atestavimo klausimais, buvusi VĮ „Statybos produkcijos sertifikavimo centro“ ekspertė, taip pat turinti daugiametę patirtį ES finansuojamų projektų rengime bei kokybės vadybos sistemų diegime. Seminarus statybos teisės temomis dėsto Lietuvos statybos inžinieriams ir užsienio (Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Čekijos, Lenkijos, Vengrijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Baltarusijos) inžinieriams bei organizacijoms nuo 2010 m. Yra pravedusi daugiau nei 300 seminarų, kuriuose dalyvavo daugiau nei 12 tūkst. klausytojų. Statybos teisės seminarai taip pat buvo organizuoti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Marijampolės, Plungės, Varėnos savivaldybių darbuotojams, Lietuvos verslo paramos agentūros, Centrinės projektų valdymo agentūros, Būsto energijos taupymo agentūros, Aplinkos projektų valdymo agentūros, Lietuvos automobilių kelių direkcijos, Krašto apsaugos departamento darbuotojams, statybos kompanijoms, nekilnojamojo turto vystytojams.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.
Konsultacija
Kiekvienas mokymų dalyvis turi galimybę užduoti klausimus lektoriui mokymų metu.
Mokymų įrašas
Pasidalinsime mokymų vaizdo įrašu.
Maitinimas
Seminaro metu, dalyvius vaišinsime kava, užkandžiais ir pietumis.

Tęsti mokymų paiešką: