Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Užduočių delegavimas, konstruktyvus grįžtamasis ryšys

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 8 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Norint žinoti, kaip tinkamai deleguoti užduotis, svarbu suprasti, kodėl žmonės to vengia. Paprasčiausiai žmonės nedeleguoja užduočių, nes tam reikia daug pastangų ir pasiruošimo. Galų gale, kas yra paprasčiau: kurti ir rašyti turinį brošiūrai, kurioje reklamuojama nauja paslauga ir kurios iniciatorius buvote Jūs, ar patikėti tai padaryti kitiems savo komandos nariams?
Delegavimas leidžia Jums kuo geriau išnaudoti savo laiką ir įgūdžius, o tai padeda kitiems komandos nariams augti ir tobulėti, kad išnaudotų visą savo potencialą organizacijoje.

Mokymų tikslas – tobulinti mokymo dalyvių žinias apie tinkamą užduočių delegavimą, motyvacinių priemonių taikymą bei jų naudą, išugdyti gebėjimus teikti ir priimti konstruktyvų grįžtamąjį ryšį.

Mokymo metodai:

Teorinė paskaita; teorinės medžiagos analizė; diskusijos mažose ir didelėse grupėse; simuliacijos metodas (vaidmenų žaidimai); inscenizacija; praktinių įgūdžių formavimas; darbas grupelėmis; individualios užduotys; realių praktinių atvejų analizė; pasidalijimas ratu.

Temos

 1. Delegavimas. Kodėl reikia deleguoti? Pagrindiniai delegavimo principai.
  • Praktinis darbas „Kas trukdo man gerai deleguoti?“ (20 min.).
  • Darbas skirtas nustatyti ir aktualizuoti konkretiems individualiems delegavimo barjerams, kurių pašalinimas aptariamas toliau seminare.
 2. Psichologiniai delegavimo barjerai (kliūtys) iš pavaldinių ir vadovo pusės.
  • Analizė ir rekomendacijos. Sprendimų priėmimo ir delegavimo barjerai.
  • Praktinis darbas grupėse: situacijų moduliavimas – delegavimo užduotys. (45 min.).
  • Praktinis darbas ugdo teisingą delegavimą užtikrinant užduoties tikslo, atlikimo algoritmo, resursų, atsakomybės, įgalinimo ir grįžtamojo ryšio perteikimą.
 3. Ugdomojo vadovavimo taikymas delegavime.
  • Koučingo technikų taikymas delegavime, vykdymo procese ir suteikiant grįžtamąjį ryšį.
  • Grįžtamojo ryšio teikimo taisyklės.
  • Kontrolė kaip grįžtamojo ryšio suteikimo ir motyvacijos didinimo funkcija.
 4. Neatitiktys užduoties atlikimo procese – kaip reaguoti vadovui, kad ne sužlugdytų darbuotojus, o kaip tik padidintų jų motyvaciją.
  • Pozityvūs sankcijų taikymo principai.
  • Praktinė užduotis – asmeninis pokyčių planas „Ką darysiu kitaip?“.
  • Plano pristatymas ir mokymų refleksija (60 min.).

KLAUSIMUS GALITE PATEIKTI IŠ ANKSTO

Klausimų pateikimas seminaro metu

ŽINIOMIS DALINASI

Juris Belte

Juris Belte turi verslo vadybos bei socialinės psichologijos išsilavinimą, taip pat yra sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojas. Lektorius nuolat veda seminarus ir teikia konsultacijas verslo įmonėms dalykinės komunikacijos, vadovavimo psichologijos, klientų aptarnavimo, sprendimų priėmimo, konfliktų valdymo ir kitomis temomis. Jurio Belte paskaitos pasižymi gera nuotaika ir puikia auditorijos valdymo technika, supažindinama su svarbiausiais temos aspektais kitaip.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM” platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, viena diena prieš seminarą el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-16:30 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka
14:45-15:00 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden