Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.

Tiekėjų dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose: reguliavimas, dokumentų parengimas ir darbas su CVP IS

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 130€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Viešieji pirkimai – daug skirtingų procedūrų ir ypatumų turinti sritis. Todėl nenuostabu, kad įmonėms, dalyvaujančioms viešuosiuose pirkimuose, nuolat kyla klausimų, kuo reikėtų vadovautis ir kokias pirkimų taisykles taikyti, juolab keičiantis reglamentavimui.

Neretai dalyvaujant vie­šuo­siuose pir­ki­muose spren­di­mai bū­na ne vi­sai pa­ma­tuo­ti. To priežastimi galima laikyti nepakankamą specialistų kompetenciją ar, dažnu atveju, pasenusių taisyklių taikymą.

Atkreiptinas dėmesys, kad Viešųjų pirkimų tarnyba, siekdama, kad pirkimo vykdytojams, tiekėjams ir visiems suinteresuotiems asmenims būtų patogiau ir paprasčiau surasti informaciją, nuolat įdiegia naujus funkcionalumus CVP IS. Būtent 2023-03-30 papildyta pirkimų skelbimų skiltis „Žalia informacija“.

Seminaro metu:

 • Supažindinsime su CVP IS naudojimu pirkimų procese, įskaitant informacijos skelbimą, dokumentų teikimą ir bendravimą su pirkimo organizatoriumi.
 • Analizuosime, kokie yra svarbiausi aspektai ir teisės aktai, reglamentuojantys dalyvavimą viešuosiuose pirkimuose savarankiškai, jungtinės veiklos sutarties pagrindu arba kaip subteikėjais. Išskirsime panašumus ir skirtumus tarp šių dalyvavimo formų, siekiant geriau suprasti jų privalumus ir trūkumus.
 • Aptarsime, kokie kriterijai gali būti naudojami renkantis subteikėją ar ūkio subjektą, kurio pajėgumais remiamasi pirkimo procedūros metu.
 • Nagrinėsime Europos bendrojo viešųjų pirkimų dokumento pildymo procesą svarbiais aspektais, į kuriuos reikėtų atsižvelgti rengiant ir pildant dokumentus.
 • Jungsimės prie CVP IS ir įgysime praktikos pildant viešųjų pirkimų pasiūlymus.
 • Apžvelgsime dažniausias klaidas, kurias tiekėjai daro viešuosiuose pirkimuose, ir jų padarinius.

Temos

 1. Kur skelbiama informacija apie planuojamus ir vykdomus pirkimus, pirkimai per CVP IS;
 2. Dalyvavimas pirkime savarankiškai, jungtinės veiklos sutarties pagrindu ar subteikėjo statusu: panašumai ir skirtumai;
 3. Subteikėjas ar ūkio subjektas, kurio pajėgumais remiamasi: kurį pasitelkti?
 4. Pašalinimo pagrindai, kvalifikacijos reikalavimai ir jų pagrindimo įrodymai, Europos bendrojo viešųjų pirkimų dokumento pildymas;
 5. Ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimo kriterijai: ką reikėtų žinoti?
 6. Dažniausios tiekėjų klaidos: kaip galima išvengti?
 7. Bandomasis pasiūlymo rengimas ir pateikimas dirbant su CVP IS.

ŽINIOMIS DALINASI

Justina Ramašauskaitė

Teisinį darbą Justina Ramašauskaitė dirba nuo 2011 m. sausio. Baigusi studijas Justina pradėjo dirbti teisininke, po metų tapo advokato padėjėja, nuo 2013 m. advokatų profesinės bendrijos “iLAW” vyresnioji teisininkė. Lektorė yra sukaupusi didesnę nei 10 metų patirtį viešųjų pirkimų, o taip pat ir kitose srityse, tokiose, kaip sutarčių teisė, draudimo teisė ir teisminiai ginčai, skolų valdymas.

 

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden