Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Sutarčių teisinis reguliavimas: teismų praktika, praktiniai patarimai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 90€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

APIE SEMINARĄ

Sutartys bendroves, taigi ir jų vadovus bei teisininkus lydi nuolat – perkate reikiamas prekes, samdote paslaugų teikėjus, parduodate produktus savo klientams, deratės dėl geriausių sąlygų, ieškote būdų, kaip abiem pusėms sukurti didžiausią vertę. Visi šie susitarimai nuo pirminių pokalbių iki konkrečių sąlygų įtvirtinimo dokumentuose bei jų vykdymo, yra susiję su sutarčių teise. Sutarčių teisė taip pat siūlo ir instrumentus, kuriuos tenka pasitelkti, kai kyla ginčai dėl to, ar tinkamai vykdoma sutartis.

 

SEMINARE SUŽINOSITE

COUNTLINE ir advokatų kontora Motieka ir Audzevičius Jus kviečia į praktinį seminarą, kur bus nagrinėjami praktiniai verslo sutarčių iššūkiai. Seminaro dalyviai:

 • sužinos pagrindinius sutarčių sudarymo elementus: dėl kokių sąlygų teismų praktikoje dažniausiai kyla ginčai ir kaip ginčytinas sąlygas geriau suformuluoti sudarant sutartis, kokias rutinas pasitelkti, kad būtumėte pasirengę atskleisti savo pozicijos stipriąsias puses;
 • nagrinės naujausius teisių gynybos būdus, kilus sutartiniams ginčams, ir kaip pasirinkti tinkamiausią iš jų esant sutarties pažeidimui;
 • aptars būdus, kurie leidžia efektyviai valdyti kontrahentų mokumo rizikas;
 • sužinos, kokia taikytina teisė bei susitarimas dėl jurisdikcijos yra palankiausias susidūrus su sutarties pažeidimu.

TEMOS

 1. Derybos ir sutarčių sudarymas – esminiai elementai, į ką būtina atkreipti dėmesį, siekiant sklandaus bendradarbiavimo. Susitarimai dėl jurisdikcijos ir taikytinos teisės.
 2. Covid19 įtaka sutartiniams įsipareigojimams: aptarsime galimybes pakeisti sudarytas sutartis dėl iš esmės pasikeitusių jos vykdymo aplinkybių, taip pat galimybes atsisakyti sutarties vykdymo.
 3. Esminis sutarties pažeidimas ir atvejai, kuriais sutarties šalis gali nutraukti sutartį.
 4. Teisių gynimo būdai, pažeidus sutartį. Nuostolių atlyginimas, nuostolių apskaičiavimo problematika, negautų pajamų ir grynai ekonominio pobūdžio žalos atlyginimas.
 5. Prevencinės priemonės apsisaugant nuo kontrahentų nemokumo ir priemonės, pasitelkiamos susidūrus su kontrahento nemokumu.

ŽINIOMIS DALINASI

Justinas Jarusevičius

Justinas Jarusevičius yra advokatų kontoros Motieka ir Audzevičius partneris. Justinas specializuojasi ginčų sprendime teisme ir arbitraže. Jis konsultuoja klientus sudėtinguose sutartiniuose ginčuose: dėl netinkamo sutarties vykdymo, sandorių negaliojimo, kreditorių teisių gynimo sudarius nesąžiningus sandorius. Justinas taip pat atstovauja daugelyje akcininkų ginčų, restruktūrizavimo ir nemokumo procedūrų bei bylose dėl viešojo intereso. Jis turi nemažos patirties nekilnojamojo turto ir teisinio reglamentavimo bylose, taip pat yra dalyvavęs nagrinėjant kelias didelės vertės arbitražo bylas.

Pagrindinės Justino profesinės patirties sritys – informacinių technologijų, energetikos, finansinių paslaugų ir nekilnojamojo turto sektoriai.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10.00-13.15 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Registracija
11:30-11:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Sertifikatas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden