Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Subsidijų ir dotacijų apskaita ir apmokestinimas. Pranešimų teikimas. Galimybė pasinaudoti valstybės parama

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 65€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Apie seminarą

Viešoje erdvėje vis daugiau kalbama apie paramą verslui. Invega ženkliai palengvino priemonės „Subsidijos verslo pradžiai“ gavimo sąlygas, prailgintas dotacijos priemonės „Kompetencijos vaučeris“ projektų laikotarpis, siūlomos lengvatos paskolų portfeliui, o Užimtumo tarybą nuo 2020-04-06 užplūs darbdavių pareiškimai dėl valstybės subsidijos gavimo darbuotojų darbo užmokesčiui kompensuoti prastovos laikotarpiu.

Kadangi teisėkūros procesai karantino laikotarpiu chaotiški, vienus įstatymų pakeitimus keičia nauji siūlymai, patyręs lektorius atskleis visas būtinas sąlygas valstybės paramai gauti ir pasidalins įžvalgomis, kokių veiksmų nederėtų imtis pagal naujausią reglamentavimą.

Tikėtina, kad ne viena įmonė susidurs su iššūkiu dėl subsidijų ir dotacijų tinkamo apskaitymo ir apmokestinimo, o gavus subsidiją ar dotaciją dėl nežinojimo ar suklydimo šiuo sudėtingu laikotarpiu nei vienai įmonei nesinorėtų gautų išmokų grąžinti.

  • Ar tikrai žinote, ar jūs galite ir verta naudotis valstybės pagalba?
  • Kaip nepadaryti klaidų ir išvengti netikėtumų?
  • Kaip apskaičiuoti prastovų ir nedarbo išmokas pagal naujausią galiojančią tvarką?

Artūras Kapitanovas ne tik apžvelgs ir pateiks komentarus apie pokyčius, jūs galėsite užduoti klausimus ir gauti atsakymus gyvai, o po seminaro atsiųsime klausimų-atsakymų sesijos konspektą. Taip pat gausite skaičiuoklę prastovų ir nedarbo išmokoms skaičiuoti.

ŽINIOMIS DALINASI

Artūras Kapitanovas

Auditorius, mokesčių konsultantas. Artūras Kapitanovas dirbo Finansų ministerijoje, vėliau – Audito skyriaus viršininku Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Finansų ministerijos. Šiuo metu lektorius dirba kaip nepriklausomas auditorius ir mokesčių konsultantas. Įmones mokesčių ir apskaitos klausimais audituoja, konsultuoja ir joms atstovauja valstybės institucijose jau daugiau nei 20 metų. Artūro Kapitanovo seminaruose per metus apsilanko daugiau nei 10 000 dalyvių. Kasmet lektorius veda daugiau nei 70 seminarų, kurių net 87 proc. buvo įvertinti 10 balų iš 10.

 

 

Mokymai jūsų organizacijoje

COUNTLINE mokymai organizacijoje – tai puikus būdas gauti žinias atitinkančias būtent Jūsų įmonės/įstaigos poreikius Jums patogiu metu ir vietoje. Mokymų programa ir dėstymo trukmė yra koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Dėl seminarų organizavimo Jūsų įmonėje prašome kreiptis tel. +370 5 263 9922 arba el. paštu mokymai@countline.lt

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-13:00 Seminaro trukmė
09:00-10.00 Nuotolinė registracija
11.30-11.45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Klausimų pateikimo forma Artūrui Kapitanovui

  • Klausimus užduokite iš anksto, tačiau atsakymus į juos gaus dalyviai, kurie bus užsiregistravę ir apmokėję išankstines seminaro-konsultacijos sąskaitas.

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.