Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Statybų teisinio reguliavimo pertvarka 2024 m.: nuo griežtinimo iki liberalizavimo

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 125€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2024-06-05,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
125€
Statybų teisinio reguliavimo pertvarka 2024 m. (tiesioginė seminaro transliacija)
125 (+ PVM)
2024-06-05,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

125€
Statybų teisinio reguliavimo pertvarka 2024 m.
Su pietumis
125 (+ PVM)

APIE SEMINARĄ

Kviečiame dalyvauti seminare, skirtame aptarti naujausius pokyčius statybos sektoriaus teisiniame reglamentavime bei jų įtaką statybos procesams. Seminaro metu bus nagrinėjami 2023-2024 m. Statybos įstatymo pakeitimai, apimantys projektavimo, visuomenės informavimo, statybos leidimų išdavimo tvarkos, statybos užbaigimo procedūrų ir didesnių statybos dalyviams priskirtų atsakomybių aspektus. Taip pat bus apžvelgti svarbiausi priimtų ir šiais metais numatomų priimti statybos techninių reglamentų STR pakeitimai, susiję su statinių klasifikavimu, statybos dalyvių atestavimu, statinio projektavimu ir projekto ekspertize, statinio statyba ir statybos priežiūra, pastatų energetiniu naudingumu bei naujais reikalavimais statybai.

Be to, seminare bus aptariami ir kiti aktualūs teisės aktų pakeitimai, darantys įtaką statybos procesui. Dalyviai turės galimybę susipažinti su naujausiais reikalavimais bei jų praktinio taikymo niuansais.

Seminaro tikslas – suteikti dalyviams aktualią ir išsamią informaciją apie teisinio reglamentavimo pokyčius statybos sektoriuje, padėti geriau suprasti naujus reikalavimus ir jų įtaką kasdienei veiklai. Seminaro medžiaga bus naudinga statybos sektoriaus įmonių vadovams, projektuotojams, rangovams, statybos techninės priežiūros specialistams ir savivaldybių bei kitų organizacijų specialistams, susijusiems su statybos procesu.

Seminaro metu bus pateikiami praktiniai pavyzdžiai, analizuojamos konkrečios situacijos ir dalyviai turės galimybę užduoti klausimus lektoriams. Tikimės, kad seminaras padės dalyviams išsamiai susipažinti su naujausiais pakeitimais ir įgalins juos efektyviai pritaikyti įgytas žinias savo profesinėje veikloje.

Temos

 1. Statybos įstatymo pakeitimų raida 2023-2024 m.:
  • Projektavimas, visuomenės informavimas;
  • Statybos leidimų išdavimo tvarka;
  • Statybos užbaigimo procedūros;
  • Atsakomybių perskirstymas tarp statybos dalyvių.
 2. Statybos techninių reglamentų pakeitimai:
  • Statinių klasifikavimas;
  • Statybos dalyvių atestavimas;
  • Statinio projektavimas ir projekto ekspertizė;
  • Statinio statyba ir statybos priežiūra;
  • Pastatų energetinis naudingumas;
  • Nauji reikalavimai statinių statybai;
 3. Kiti aktualūs teisės aktų pakeitimai darantys įtaką statybos procesui.

Seminare bus aptariami šie jau priimti teisės aktai ir teisės aktų projektai:

ŽINIOMIS DALINASI

Viktorija Gustaitienė

Nepriklausoma konsultantė statybos inžinierių ir įmonių atestavimo klausimais, buvusi VĮ „Statybos produkcijos sertifikavimo centro“ ekspertė, taip pat turinti daugiametę patirtį ES finansuojamų projektų rengime bei kokybės vadybos sistemų diegime. Seminarus statybos teisės temomis dėsto Lietuvos statybos inžinieriams ir užsienio (Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Čekijos, Lenkijos, Vengrijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Baltarusijos) inžinieriams bei organizacijoms nuo 2010 m. Yra pravedusi daugiau nei 300 seminarų, kuriuose dalyvavo daugiau nei 12 tūkst. klausytojų. Statybos teisės seminarai taip pat buvo organizuoti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Marijampolės, Plungės, Varėnos savivaldybių darbuotojams, Lietuvos verslo paramos agentūros, Centrinės projektų valdymo agentūros, Būsto energijos taupymo agentūros, Aplinkos projektų valdymo agentūros, Lietuvos automobilių kelių direkcijos, Krašto apsaugos departamento darbuotojams, statybos kompanijoms, nekilnojamojo turto vystytojams.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietūs
14:30-14:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-06-05,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
125€
Statybų teisinio reguliavimo pertvarka 2024 m. (tiesioginė seminaro transliacija)
125 (+ PVM)
2024-06-05,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

125€
Statybų teisinio reguliavimo pertvarka 2024 m.
Su pietumis
125 (+ PVM)

Tęsti mokymų paiešką: