Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Statybos teisės aktų pakeitimų praktiniai aspektai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 120€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

APIE SEMINARĄ

2022 m. statybų sektoriui atnešė nemažai pokyčių ir iššūkių, tokių kaip:

 • 2022-05-01 keitėsi statybos užbaigimo tvarka, atliekant statinio ekspertizę;
 • 2022-05-01 keitėsi statybos inžinierių ir rangovų atestavimo tvarka.
 • 2022-05-01 įsigaliojo įsakymo Nr. D1-878 pakeitimai, susiję su nebaigto statinio registravimu, o nuo 2022-11-01 dėl SLD išdavimų projektams, įtrauktiems į stambių projektų sąrašą.
 • 2022-05-01 įsigaliojo įsakymo Nr. D1-738 pakeitimai, susiję su projektiniais pasiūlymais bei neesminiais sprendiniais ir jų keitimu.
 • 2022-09-01 įsigalioja įsakymo Nr. D1-848 pakeitimai, reglamentuojantys kada privaloma naudoti statytojams elektroninį statybos darbų žurnalą.
 • 2022-04-01 įsigaliojo statybininkų identifikavimo tvarka, o taip pat baudos dėl statybininkų identifikavimo tvarkos pažeidimo.
 • Aplinkos ministerija yra parengusi įsakymo Nr. D1-878 pakeitimo projektą, kuriame detaliau numatytos statinio (dalies) ekspertizės rangovų atsakomybės ribos, nurodyta kokius konkrečiai dokumentus privaloma patikrinti, tvirtinant deklaracijas ir pažymas apie statinio (-ių) statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių.

Ką privalu žinoti norint pakeisti esminius statinio projekto sprendinius po SLD išdavimo? Kokios įtvirtintos sankcijos ir atsakomybė už minėtus teisės aktų pažeidimus ir kaip jos išvengti? Kokiais atvejais privalomas elektroninis statybos darbų žurnalas? Kokias su statinių deklaravimu ir statybos užbaigimu susijusias paslaugas, įsigaliojus pakeitimams, teikia verslo subjektai – statinio (dalies) ekspertizės rangovai? Ar visi statytojai privalo pildyti ir pasirašyti pažymą ar deklaraciją?

Seminaro metu lektorė atsakys į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus bei pristatys ir kitus statybą reglamentuojančių teisės aktų pakeitimus.

 

Temos

 1. Statybos įstatymo pakeitimai nuo 2022 m.:
  • Nauja statybos leidimų išdavimo tvarka;
  • Statybos užbaigimo procedūros;
  • Statybininkų identifikavimo sistema.
 2. Statybos techninių reglamentų pakeitimai:
  • Statinio projektavimas ir projekto ekspertizė;
  • Statinio statyba ir statybos priežiūra;
  • Statybos užbaigimo dokumentai.
 3. Kiti aktualūs pakeitimai darantys įtaką statybos procesui.

Seminaro programa paruošta pagal aktualiausius teisės aktus ir jų pakeitimus: 

ŽINIOMIS DALINASI

Viktorija Gustaitienė

Nepriklausoma konsultantė statybos inžinierių ir įmonių atestavimo klausimais, buvusi VĮ „Statybos produkcijos sertifikavimo centro“ ekspertė, taip pat turinti daugiametę patirtį ES finansuojamų projektų rengime bei kokybės vadybos sistemų diegime. Seminarus statybos teisės temomis dėsto Lietuvos statybos inžinieriams ir užsienio (Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Čekijos, Lenkijos, Vengrijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Baltarusijos) inžinieriams bei organizacijoms nuo 2010 m. Yra pravedusi daugiau nei 300 seminarų, kuriuose dalyvavo daugiau nei 12 tūkst. klausytojų. Statybos teisės seminarai taip pat buvo organizuoti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Marijampolės, Plungės, Varėnos savivaldybių darbuotojams, Lietuvos verslo paramos agentūros, Centrinės projektų valdymo agentūros, Būsto energijos taupymo agentūros, Aplinkos projektų valdymo agentūros, Lietuvos automobilių kelių direkcijos, Krašto apsaugos departamento darbuotojams, statybos kompanijoms, nekilnojamojo turto vystytojams.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden