Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Statybos darbų viešieji pirkimai ir sutarčių vykdymas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 120€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Statybos sektorius patiria nuolatinius technologinius pokyčius ir  teisinio reglamentavimo pertvarkas. Naujausi Architektūros ir Statybos įstatymų pakeitimai įsigaliojo nuo 2024-05-01, o esminiai Statybos įstatymo pakeitimai įsigalios nuo 2024-11-01. Šiuos pakeitimus vertėtų įvertinti rengiant viešuosius pirkimus.

Remiantis Viešųjų pirkimų tarnybos atliktomis analizėmis, statybos sektoriuje pirkimai dažniau nei kitose srityse susiduria su pretenzijomis ir ieškiniais tiek pagal skaičių, tiek pagal vertę. Todėl, rengiant pirkimų dokumentus, svarbu atsižvelgti į tai ir taikyti geriausią praktiką, įskaitant sutarčių projektų rengimą.

Seminaro metu bus aptariami svarbiausi aspektai, kuriuos reikia įvertinti rengiant viešųjų pirkimų dokumentus statybos veiklai. Taip pat bus diskutuojama, kaip, laikantis visų viešųjų pirkimų principų, galima pasinaudoti Viešųjų pirkimų įstatymo 89 straipsnio suteikiamomis galimybėmis keisti sutartis jų vykdymo metu. Dalyviai išgirs praktinius pavyzdžius ir rekomendacijas, kaip efektyviai valdyti sutarčių keitimus ir išvengti teisinių pasekmių.

Šis seminaras yra puiki proga gilinti žinias apie viešųjų pirkimų procesus statybos sektoriuje, išmokti taikyti naujausius įstatymų pakeitimus ir geriausias pirkimų valdymo praktikas.

Temos

 1. Rangos sutarties objektas. Svarbiausios pirkimo dokumentų nuostatos ir reikalavimai projektavimo ir statybos darbams;
 2. Projektavimo sutartis. Kvalifikacijos reikalavimai projektuotojui (projekto vadovui);
 3. Projekto ekspertizė. Reikalavimai ekspertizės rangovui, juridiniam ir fiziniam asmeniui;
 4. Rangos sutartis. Kvalifikacijos reikalavimai rangovui (statybos vadovui);
 5. Projekto vykdymo priežiūra. Sutartis. Projektuotojo pareigos;
 6. Statybos techninė priežiūra. Sutartis. Kvalifikacijos ir kokybiniai reikalavimai;
 7. Statybos užbaigimas. Sutartis su ekspertizės rangovu dėl deklaracijos tvirtinimo;
 8. Statinio avarija. Statinio ekspertizės sutartis ir ekspertizės atlikimo tvarka.

ŽINIOMIS DALINASI

Viktorija Gustaitienė

Nepriklausoma konsultantė statybos inžinierių ir įmonių atestavimo klausimais, buvusi VĮ „Statybos produkcijos sertifikavimo centro“ ekspertė, taip pat turinti daugiametę patirtį ES finansuojamų projektų rengime bei kokybės vadybos sistemų diegime. Seminarus statybos teisės temomis dėsto Lietuvos statybos inžinieriams ir užsienio (Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Čekijos, Lenkijos, Vengrijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Baltarusijos) inžinieriams bei organizacijoms nuo 2010 m. Yra pravedusi daugiau nei 300 seminarų, kuriuose dalyvavo daugiau nei 12 tūkst. klausytojų. Statybos teisės seminarai taip pat buvo organizuoti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Marijampolės, Plungės, Varėnos savivaldybių darbuotojams, Lietuvos verslo paramos agentūros, Centrinės projektų valdymo agentūros, Būsto energijos taupymo agentūros, Aplinkos projektų valdymo agentūros, Lietuvos automobilių kelių direkcijos, Krašto apsaugos departamento darbuotojams, statybos kompanijoms, nekilnojamojo turto vystytojams.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-15:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.
KONSULTACIJA
Kiekvienas mokymų dalyvis turi galimybę užduoti klausimus lektoriui mokymų metu
MOKYMŲ ĮRAŠAS
Pasidalinsime mokymų vaizdo įrašu

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden