Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.

Seimo sesijai pasibaigus: mokesčių ir apskaitos naujovės 2020 m.

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 7 ak. val.
   
 • Kiekvienas seminaro dalyvis gauna dovanų leidinį „Naudingi skaičiai 2019-2020m.“
 • Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui taikoma nuolaida.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

APIE SEMINARĄ

Nuo 2020-01-01 priimti pagrindinių mokesčių, tokių kaip PVM, GPM, Sodros, Pelno mokesčio ir kiti susiję teisės aktai, keičiantys darbo užmokesčio apskaičiavimą ir apmokestinimą, mokesčių skaičiavimą ir deklaravimą.

Temos

 1. Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo ir su juo susijusių norminių aktų naujovės:
 2. Darbo užmokesčio apskaičiavimo ir apmokestinimo pasikeitimai nuo 2020-01-01:
 3. Pelno mokestis:
 4. Pridėtinės vertės mokestis (PVM):
 5. Mokesčių administravimo reguliavimas:
 6. SAF-T Lietuvoje: praktiniai patarimai ir dažniausiai kylantys klausimai:
 7. Buhalterinės apskaitos naujovės bei reguliavimo taikymas tvarkant apskaitą 2020 m.:
 8. Kiti aktualūs teisinio reguliavimo pasikeitimai nuo 2020-01-01:

Dovana!

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna dovanų leidinį „Naudingi skaičiai 2019-2020 m.“

 1. Leidinio turinys:

ŽINIOMIS DALINASI

Artūras Kapitanovas

Auditorius, mokesčių konsultantas. Artūras Kapitanovas dirbo Finansų ministerijoje, vėliau – Audito skyriaus viršininku Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Finansų ministerijos. Šiuo metu lektorius dirba kaip nepriklausomas auditorius ir mokesčių konsultantas. Įmones mokesčių ir apskaitos klausimais audituoja, konsultuoja ir joms atstovauja valstybės institucijose jau daugiau nei 20 metų. Artūro Kapitanovo seminaruose per metus apsilanko daugiau nei 10 000 dalyvių. Kasmet lektorius veda daugiau nei 70 seminarų, kurių net 87 proc. buvo įvertinti 10 balų iš 10.

Specialus pasiūlymas!

Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 129 Eur + PVM (su pietumis) ir 117 Eur + PVM (be pietų).

Seminaro informacija

Programa

10:00-16:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-15:00 Kavos pertrauka

Papildoma Informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.