Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nemokami mokymai.

Projektų valdymas SharePoint aplinkoje

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 2 ak. val.
     

Apie vebinarą

Kviečiame prisijungti prie vebinaro, skirto susipažinti su projektų valdymu naudojant SharePoint aplinką. Lektorius Mindaugas Kliukas supažindins jus su esminiais SharePoint funkcionalumais ir geriausiomis praktikomis, kurios gali padėti jūsų organizacijai efektyviau dirbti su projektų valdymu.

Nesvarbu, ar esate naujokas SharePoint’e, ar patyręs naudotojas, šis vebinaras suteiks vertingų įžvalgų ir patarimų, kaip efektyviai naudoti šią platformą savo projektų įgyvendinimui.

Temos

  1. SharePoint aplinkos paruošimas.
  2. Dokumentų bibliotekos valdymas ir organizavimas.
  3. Duomenų suvedimas ir saugojimas SharePoint aplinkoje.
  4. Projekto komunikacijos valdymas.

Užsakyti vebinaro vaizdo įrašą

Nemokamo vaizdo įrašo užsakymo forma

ŽINIOMIS DALINASI

Mindaugas Kliukas

Mindaugas Kliukas – Microsoft Office sistemų ekspertas. Veda mokymus, kaip efektyviai naudoti MS Office programas. Lektorius turi ilgalaikę patirtį mokymų srityje, kas leidžia sėkmingai ir efektyviai vesti mokymus bei teikti profesionalias konsultacijas. Lektorius noriai dalinasi žiniomis ir padeda žmonėms įgyti praktinius įgūdžius, reikalingus efektyviam darbui su Microsoft Office įrankiais.

 

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti