Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Prekių ženklai ir kūriniai reklamose, ką reikia žinoti?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 120€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Reklama yra galingas įrankis, leidžiantis įmonėms pasiekti savo tikslinę auditoriją ir skleisti savo prekes ar paslaugas. Tačiau, reklamuojant produktus ar kūrinius, svarbu gerbti intelektinės nuosavybės teises ir laikytis autorių teisių apribojimų.

 • Kokios yra pagrindinės problemos ir iššūkiai, su kuriais susiduria įmonės, naudojančios intelektinės nuosavybės objektus reklamoje?
 • Kokių taisyklių ir apribojimų reikia laikytis, kuriant reklamas su prekių ženklais?
 • Kada turėtume leisti ar apriboti dirbtinio intelekto naudojimą reklamoje, siekiant užtikrinti autorių teisių ir intelektinės nuosavybės apsaugą?
 • Kaip dirbtinis intelektas gali paveikti intelektinę nuosavybę ir autorių teises?

Atkreiptinas dėmesys, kad 2023-07-01 įsigaliojo ANK ir BK pakeitimai, kuriais siekiama sustiprinti intelektinės nuosavybės apsaugą bei pagerinti sąlygas kultūros ir kūrybinėms industrijoms, o legalaus turinio vartojimui internete – sukurti inovacijoms ir kūrybai palankią ir saugesnę terpę.

Seminaro metu lektorius: supažindins su svarbiausiomis sąvokomis ir teisiniais principais, pristatys aktualią teismų praktiką ir išaiškinimus, atsakys į Jums rūpimus klausimus, analizuos praktikoje kylančias klaidas ir pasidalins patarimais kaip jų išvengti.

Seminaras yra skirtas verslo profesionalams, reklamų kūrėjams, teisininkams, marketingo specialistams ir visiems, kurie nori gilinti savo žinias apie intelektinę nuosavybę ir autorių teises reklamos srityje.

Temos

 1. Intelektinė nuosavybė ir autorių teisės – kas tai?
  •  Intelektinės nuosavybės klasifikacija ir apsauga;
  • Kas yra autorius?
  • Kas yra kūrinys?
  • Autoriaus teisės ir jų apsauga;
  • Prekės ženklas ir jo apsauga.
 2. Prekių ženklai ir reklama:
  • Reklamos reglamentavimas;
  • Lyginamoji reklama – kada galima?
  • Aktuali praktika – naujausi teismų sprendimai.

   

 3. Autorių teisės reklamoje:
  • Kūrinys reklamai – kas? kada? kaip?
  • Kūrinio keitimas/pritaikymas;
  • Dažniausi autorių teisių pažeidimai reklamose;
  • Blogoji ir geroji praktika – kaip nepasiklysti?
 4. Žvilgsnis į ateitį/dabartį:
  • Dirbtinis intelektas reklamoje – kada „taip”, kada „ne”?

ŽINIOMIS DALINASI

Paulius Sartatavičius

Cybernews.com teisės skyriaus vadovas, buvęs Asociacijos LATGA muzikos kūrinių skyriaus vadovas – intelektinės nuosavybės ir IT teisės ekspertas. Paulius yra įgijęs teisės magistro laipsnį (naujųjų technologijų teisės srityje) bei sukaupęs daugiau nei 10 metų teisinio darbo patirtį intelektinės nuosavybės teisės srityje. Paulius yra parašęs ne vieną publikaciją intelektinės nuosavybės bei IT teisės temomis ir taip pat yra mokslinių straipsnių bendraautorius. Be to yra dalyvavęs ne viename teisės aktų rengimo ir derinimo procese bei atstovavęs kūrinių teisių turėtojų interesus teisminiuose procesuose. Taip pat Paulius yra įtrauktas į Lietuvos Kultūros Tarybos ekspertų sąrašą, dažnai veda seminarus ir webinarus bei skaito pranešimus įvairiuose renginiuose bei diskusijose intelektinės nuosavybės teisės temomis, komentuoja naujausius teisės aktų pokyčius bei rezonansinių bylų sprendimus visuomenės informavimo priemonėse.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-14:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-12:45 Pietų pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden