Countline Law Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Pakuočių apskaita GPAIS – nuo apskaitos principų iki aktualių naujienų

Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 100 – 120€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-09-06, Vilnius
Renginio vieta bus patikslinta
120€
Pakuočių apskaita GPAIS – nuo apskaitos principų iki aktualių naujienų
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
120 (+ PVM)
2021-09-06, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Pakuočių apskaita GPAIS – nuo apskaitos principų iki aktualių naujienų (tiesioginė seminaro transliacija)
100 (+ PVM)

Apie seminarą

Ar teko girdėti apie pakuočių gamintojų ir importuotojų pareigas? Dar nesate registruoti GPAIS, nors nors veiklą vykdote jau seniai? Ar teko girdėti, jog baudos už aplinkosauginių pareigų nevykdymą gali siekti 10 000 eurų ir daugiau?

Kviečiame Jus į seminarą, kurio metu aptarsime pakuočių gamintojų ir importuotojų pareigas, papasakosime kaip teisingai vesti pakuočių apskaitą GPAIS, kaip joje užfiksuoti savoms reikmėms sunaudotą pakuotę, daugkartinę pakuotę, ką daryti neįgyvendinus atliekų tvarkymo užduočių ir kaip teisingai užpildyti mokesčių deklaraciją už taršą pakuotės atliekomis. Aptarsime dažniausiai kylančias problemas ir rekomenduosime kaip jų išvengti, supažindinsime su naujausiais teisės aktų pakeitimais.

Svarbu paminėti, kad nuo liepos 3 d. įsigaliojo ES direktyva, kuri draudžia platinti ir tiekti tam tikrus vienkartinio plastiko gaminius. Taip pat nuo 2022-01-01 įsigalios pakuočių skirstymas į perdirbamas ir neperdirbamas pakuotes, dėl to įmonės, kurios teisingai jas skirstys, mokės mažesnius taršos mokesčius. Verta paminėti, kad nuo birželio 1 d. įsigaliojo pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo taisyklių pakeitimai, kuriais buvo nustatytas reikalavimas metalinę pakuotę skaidyti į aliuminio ir kitų metalų pakuotę.

Seminaras skirtas – prekybinėms, gamybinėms įmonėms, maistą išsinešti parduodančioms įmonėms.

Temos

 1. GPAIS ir pirminiai duomenys.
 2. Prekinių vienetų sąrašas – į ką atkreipti dėmesį?
 3. Perdirbama ar neperdirbama pakuotė?
 4. Pakuočių apskaita GPAIS.
 5. Dažniausiai daromos klaidos GPAIS.
 6. Aplinkos ministerijos rekomendacijos.
 7. Aktualūs teisės aktų pakeitimai.
 8. Atsakomybės ir pasiruošimas patikrinimams.

ŽINIOMIS DALINASI

Edita Vincevičiūtė

UAB Biosistema aplinkosaugos specialistų grupės vadovė, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro magistrantė, turinti daugiametę praktinę aplinkosauginės dokumentacijos rengimo patirtį. Dirba įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių.

Giedrė Kurmilavičienė

UAB „PALINK“ aplinkos apsaugos specialistė, Vilniaus universiteto fizinių mokslų doktorantė. Dirbo įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių. Didžioji dalis klientams reikalingos dokumentacijos nuo 2018 m. sėkmingai rengiama GPAIS sistemoje. Šiuo metu tiesiogiai dirba įmonės aplinkosaugos klausimų valdyme ir yra atsakinga už aplinkosauginių reikalavimų įgyvendinimą įmonėje.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

2021-09-06, Vilnius
Renginio vieta bus patikslinta
120€
Pakuočių apskaita GPAIS – nuo apskaitos principų iki aktualių naujienų
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
120 (+ PVM)
2021-09-06, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Pakuočių apskaita GPAIS – nuo apskaitos principų iki aktualių naujienų (tiesioginė seminaro transliacija)
100 (+ PVM)

Dėmesio! vietų skaičius auditorijoje ribotas

 

Informacija dalyvaujantiems mokymuose auditorijoje

Laikydamiesi Sveikatos apsaugos ministerijos ir kitų institucijų rekomendacijų, užtikriname dalyvių saugumą ir imamės būtinų saugumo priemonių, todėl:

 1. Į mokymus nebus įleidžiami dalyviai, kurie karščiuos ar turės kitų matomų peršalimo simptomų. Todėl jeigu sergate, jaučiatės blogai, labai prašome dėl savo ir kitų saugumo rinktis nuotolinius mokymus, tai puiki alternatyva.
 2. Dalyvius, atvykusius į mokymus, primygtinai prašysime prieš patenkant į patalpą dezinfekuoti rankas, o renginio metu laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo bei rankų higienos.
 3. Mokymų metu privaloma dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius.
 4. Užtikrinsime, kad aptarnaujantis personalas būtų sveikas ir visada pasiruošęs Jums padėti.
 5. Dalyvius, kuriems per 14 dienų po mokymų buvo nustatyta COVID-19, prašome apie tai informuoti mokymų organizatorių info@countline.lt arba telefonu 8659 22 169
 6. Gavę informaciją apie dalyviui nustatytą COVID-19, apie tai informuosime Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.