Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Mažųjų bendrijų ir jų dalininkų apmokestinimas: ką žinoti svarbiausia?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 130€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Iki vasario 15 d. mažosios bendrijos, kaip juridiniai asmenys, turės pateikti A,B klasės išmokų deklaraciją. Mokymų metu aptarsime, kokios svarbiausios yra jų mokestinės prievolės, ką svarbu žinoti, kokie pagrindiniai praktiniai klausimai kyla ir kaip juos spręsti. Taip pat mokymų metu bus atskleista mažųjų bendrijų narių, vadovų apmokestinimo niuansai, kokias jie pajamas gali gauti, kaip jos apmokestinamos, kokie dažniausiai praktikoje sutinkami neaiškumai.

Temos

 1. Mažoji bendrija kaip juridinis asmuo, pagrindinių Mažųjų bendrijų įstatymo nuostatų apžvalga.
 2. Ką svarbiausia žinoti apie mažųjų bendrijų pelno mokestį.
 3. Ką svarbiausia žinoti apie mažųjų bendrijų GPM.
 4. Ką svarbiausia žinoti apie mažųjų bendrijų PVM.
 5. Ką svarbiausia žinoti apie mažųjų bendrijų NTM ir kitus mokesčius.
 6. Mažųjų bendrijų narių pajamos ir jų apmokestinimas.
 7. Mažųjų bendrijų vadovų pajamų apmokestinimas.
 8. Jei mažoji bendrija ima paskolą, ką svarbiausia žinoti apie palūkanų sąnaudas ir kiti aktualūs klausimai.

ŽINIOMIS DALINASI

Martynas Endrijaitis

Dr. Martynas Endrijaitis – Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentas. Martynas yra daugybės praktinių ir mokslinių straipsnių mokesčių teisės tema autorius, aktyvus tarptautinių ir nacionalinių mokesčių, finansų konferencijų dalyvis ir pranešėjas. Martynas turi daugiau nei 12 metų mokesčių praktikos patirtį tiek nacionalinėje, tiek tarptautinėje erdvėje.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
8:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.