Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Mažos vertės pirkimų optimizavimas mažoms ir labai mažoms perkančiosioms organizacijoms

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 70€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Mažos vertės viešiesiems pirkimams 2019 metais buvo išleista beveik 1 milijardas eurų. Pirkimo procedūros paprastai kainuoja nemažai laiko ir žmogiškųjų įstaigos išteklių pastangų. Seminaro metu lektorius supažindins su mažos vertės pirkimų proceso optimizavimo galimybėmis, pasidalins gerąja praktika, kaip organizuoti mažos vertės viešųjų pirkimų procedūras, kad būtų maksimaliai sutrumpintas pirkimo procedūrų laikas ir perkančioji organizacija gautų reikiamas prekes ar paslaugas per kuo trumpesnį laiką.

 

Temos

 1. Mažos vertės pirkimų organizavimo ir kontrolės reikalavimai.
 2. Pirkimų procese dalyvaujantys asmenys ir jų funkcijos.
 3. Pirkimų organizavimo etapai:
  • Prekių, paslaugų ir darbų poreikio formavimo etapas;
  • Pirkimų planavimo etapas;
  • Pirkimų inicijavimo ir pasirengimo jam etapas;
  • Pirkimo vykdymo etapas;
  • Pirkimo sutarties sudarymo ir vykdymo etapas.
 4. Privalomosios ataskaitos.

ŽINIOMIS DALINASI

Gintautas Moška

Lektorius sukaupęs ilgametę patirtį viešųjų pirkimų srityje. Dirbo Lietuvos banko Viešųjų pirkimų skyriaus vadovu, pagrindinės sritys – viešųjų pirkimų proceso sukūrimas ir viešųjų pirkimų proceso organizavimas, Viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas. Lietuvos banko Organizacijos tarnybos Paslaugų administravimo departamento direktorius – Viešųjų pirkimų skyrius veiklos planavimas. Lektorius taip pat nuo 2013 m. yra Nacionalinės viešųjų pirkimų praktikų asociacijos valdybos narys. Nuo 2017 m. konsultuoja verslo subjektus viešųjų pirkimų klausimais.

Igmus, MB įkūrėjas. Konsultavimo paslaugos, susijusios su visų sričių pirkimų, pardavimų bei viešųjų pirkimų procedūrų vykdymu, pirkimų bei pardavimų dokumentų, techninių specifikacijų bei sutarčių rengimu, vykdant viešųjų pirkimų procedūras, atstovaujant verslą CVP IS sistemoje bei administruojant IS paskyrą „E. sąskaitos“.

Mano konkursas, UAB įkūrėjas ir vadovas: „Mano konkursas“ – tai elektroninė pirkimų platforma Lietuvoje. Kuriame verslo ir valstybinių institucijų partnerystę. „Mano konkursas“ – tai organizacija, kuri įdiegė įrankį vykdantiems mažos vertės viešuosius pirkimus, vykdomus neskelbiamos apklausos būdu bei organizuojantiems verslo kompanijų konkursus be apribojimų bei verslams, teikiantiems paslaugas/ prekes. „Mano konkursas“ vizija: Padėti verslui ir valstybinėms institucijoms sukurti skaidrią partnerystę Lietuvoje.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-13:15 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Registracija
11:30-11:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden