Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Korupcijos prevencija: naujausi pakeitimai ir praktinis įgyvendinimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Korupcijos prevencijos nauda didelė, o poreikis didžiulis. Siekiama kurti antikorupcinę aplinką. Korupcijos prevencijos teisinis reguliavimas sudėtingas, o korupcijos ir korupcijos prevencijos sąvokoms trūksta aiškumo. Korupcijos prevencjos teisinė aplinka nuolat kinta, pvz., nuo 2021 m. sausio 1 d. įsigaliojo  Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo Nr. IX-904 7, 13, 14 ir 15 straipsnių pakeitimo įstatymas.

Mokymų tikslas – supažindinti dalyvius su naujausiomis korupcijos prevencijos tendencijomis ir aktualijomis bei suteikti žinių, kaip elgtis praktinėse situacijose, susijusiose su korupcijos prevencijos kūrimu ir įgyvendinimu įstaigoje. Supažindinti su naujausiais teisės aktų pakeitimais ir jų praktiniu taikymu.

Temos

 1. 1 dalis: Bendrieji korupcijos prevencijos organizavimo principai įstaigoje:
  • Korupcijos prevencija: poreikis ir nauda;
  • Kovos su korupcija tendencijos ir naujausi duomenys;
  • Korupcijos prevencijos sistema: pokyčiai nuo 2021 metų;
  • Antikorupcinės aplinkos kūrimas įstaigoje;
 2. 2 dalis: Praktinių situacijų sprendimas grupėse:
  • Viešųjų ir privačių interesų derinimas;
  • Dovanų politika;
  • Pranešėjų apsaugos organizavimas;
  • Skaidrus ir atskaitingas sprendimų priėmimas;

Žiniomis dalinasi

Eglė Kavoliūnaitė

Dr. Eglė Kavoliūnaitė-Ragauskienė, Lietuvos teisės instituto mokslininkė, turinti darbo patirties Mykolo Romerio universitete, Vytauto Didžiojo universitete, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje, Vilniaus politikos analizės institute, Transparency International Lietuvos skyriuje. Daugiau nei 30 mokslinių publikacijų autorė, Lietuvos teisės instituto Ilgalaikės institucinės MTEP programos „Naujas požiūris į korupciją: iššūkiai ir galimybės peržengiant viešojo sektoriaus ribas“ vykdytoja. Lektorė dalyvavo nacionalinėse ir tarptautinėse darbo grupėse rengiant teisės aktų projektus, yra JT Kovos su korupcija konvencijos peržiūros grupės nacionalinė narė, dalyvavo kaip nacionalinė ekspertė Pasaulio banko, Global Integrity, Europos Tarybos ir kitų tarptautinių organizacijų atliekamuose tyrimuose. Ji turi didesnę nei 300 ak. valandų nacionalinių ir tarptautinių ekspertinių mokymų vedimo valstybės tarnautojams, pareigūnams, advokatams, teisėjams patirtį.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-13:00 Seminaro trukmė
8:00-09:00 Registracija
11:00-11:15 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden