Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Konfidencialios informacijos ir nekonkuravimo susitarimai su darbdaviu

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 100€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Naujo darbuotojo atėjimas į įmonę susijęs ne vien su naujų kompetencijų ir naujo požiūrio atėjimu, tačiau kartu ir su galima komercinės svarbos informacija ir know-how, kuri priklauso ankstesniems tokio darbuotojo darbdaviams. Konfidencialumo sutartys ir nekonkuravimo susitarimai yra dažnai pasitelkiami metodai šioms problemoms spręsti, tačiau jų taikymas praktikoje kelia nemažai klausimų. Teismų praktikoje matoma tendencija, kad darbdaviai dažnai susiduria su kliūtimis kaip tinkamai suformuluoti šių susitarimų nuostatas ir jas pritaikyti įvykus galimam tokių susitarimų pažeidimui.

 

Kodėl verta dalyvauti šiame seminare:

 1. Darbuotojų kaita: esant dažnai darbuotojų kaitai tinkamas informacijos saugumas yra svarbesnis nei bet kada anksčiau.
 2. Praktika: seminare bus analizuojami realūs praktiniai atvejai, todėl dalyviai gaus ne tik teorinį pagrindą, bet ir galimybę įgyti praktinių įgūdžių, kaip spręsti konkrečias problemas.
 3. Įgūdžiai ir žinios: seminare bus detaliai aptariami konfidencialumo sutarčių ir nekonkuravimo susitarimų sudarymo principai. Dalyviai išmoks, kaip tinkamai suformuluoti šių susitarimų nuostatas ir kaip juos efektyviai taikyti.
 4. Įgyvendinimas: šio seminaro žinias galėsite taikyti praktikoje jau sekančią dieną. Bus suteiktos konkrečios rekomendacijos, kaip veiksmingai apsaugoti įmonės interesus.

Temos

 1. Susitarimų dėl nekonkuravimo ir konfidencialios informacijos apsaugos sudarymas; kada ir su kuo gali būti sudaromi, kas turi būti aptarta, būtinosios sąlygos, kiek galioja
 2. Konfidenciali informacija vs. Komercinė paslaptis
 3. Darbdavio pareigos sudarant šiuos susitarimus
 4. Susitarimų negaliojimas, nutraukimas
 5. Teismų praktika, praktiniai atvejai
 6. Klausimai – atsakymai

ŽINIOMIS DALINASI

Justyna Ščerba

Pranešėja turi ilgametę patirtį darbo teisės srityje tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje. Paskutinis kelis metus pranešėja ėjo darbo ginčų komisijos pirmininkės pareigas. Šiose pareigose nagrinėjo įvairaus pobūdžio darbo ginčus, konsultavo darbuotojus ir darbdavius darbo teisė klausimais.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

09:00-12:15 Seminaro trukmė
8:30-9:00 Nuotolinė registracija
10:30-10:45 pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden