Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Piniginių srautų valdymas ir finansiniai rodikliai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Bendrovių įstatuose vienas iš pagrindinių įmonės tikslų yra „pelno siekimas“. Verslų savininkai ir vadovai, norėdami užtikrinti šio tikslo ir kitų sprendimų įgyvendinimą, turi tinkamai valdyti ne tik žmogiškuosius resursus, gamybą, technologijas, informacinius srautus, bet ir įmonės finansus. O tai apima ir įvairių finansinių rodiklių/koeficientų/ indikatorių grupes, kurios planuojant bei valdant piniginius srautus tarpusavyje turi būti suderintos.

Šių mokymų tikslas – pagilinti praktines žinias įmonės piniginių srautų ir finansų valdyme bei susijusių sprendimų priėmime, finansinės atskaitomybės skaityme ir interpretavime.

Mokymai skirti įmonių finansininkams, direktoriams, savininkams, taip pat besidomintiems finansų vadyba.

Temos

 1. Įvadas. EBITDA = ir ≠ PS (piniginis srautas). Finansinės atskaitomybės(FA) skaitymo ir interpretavimo aspektai, turto tikroji vertė.
 2. Piniginių srautų valdymas ir finansiniai rodikliai (praktiniuose pavyzdžiuose):
  • Įmonės kapitalo ir skolų proporcijos, mokumas – finansinis svertas(FS);
  • Turto apyvartumo ir pardavimų pajamų priklausomybė nuo skolų ir kapitalo sumos, pardavimų pajamų augimo MAX ribos;
  • Apyvartinio kapitalo ir pardavimų pajamų santykis, likvidumas, „ilga – trumpa“ balanso pozicijos;
  • Administracinių išlaidų ir pardavimų pajamų tarpusavio priklausomybė;
  • Kapitalo grąža – pelningumai (nuosavybės ROE; ROI, ROIC turto ROA ir pardavimų) kaip veiklos efektyvumo ir likvidumo rezultatas – FS efektas. MIN reikalaujama kapitalo grąža.
  • DuPont analizė: pardavimų marža, turto apyvartumas, kapitalo multiplikatorius – investuoto kapitalo grąža NOPAT: ROI, ROIC.
 3. Verslo augimo trikampis: pelno, augimo tempo ir turto pusiausvyra – reinvestavimo norma.
 4. Verslo vertės finansiniai veiksniai: verslo kuriama ekonominė pridėtinė vertė (EPV) ir svertiniai vidutiniai kapitalo kaštai (SVKK – WACC).
 5. Praktinės rekomendacijos. Verslo ekonominė aplinka ir metamodelis.
 6. Išvados, klausimai.

ŽINIOMIS DALINASI

Skirmantas Maulevičius

 • Finansininkas, investicijų bankininkas, turto ir verslo vertintojas; diplomuotas inžinierius (mechanika), vadybos mokslų magistras (finansų vadyba), profesines žinias finansų vadyboje gilinęs NMCP (Netherlands management cooperation programme) kursuose Olandijoje.
 • Dirbau gamybos įmonėse inžinieriumi ir ekonomistu, banke su vertybiniais popieriais, privačioje įmonėje vyr. buhalteriu, vėliau vienuolika metų investicinėje bendrovėje Finansų direktoriumi, atsakingu už finansų valdymą bei finansavimą.
  • Šiuo metu Investuotojų asociacijos narys, VILNIUS TECH (VGTU) lektorius dėstau modulį „Verslo finansavimas“;
  • taip pat investicinės bankininkystės paslaugas teikiančios įmonės „IFCON UAB“ savininkas – vadovas, minėta įmonė užsiima nuosavo ir skolinto kapitalo pritraukimu klientams, teikia konsultacijas įmonių finansų valdymo klausimais; atlieka projektų, turto ir verslo strateginį auditą bei vertinimą.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-14:30 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-12:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.