Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartys: dividendai, honorarai, palūkanos ir kiti aktualiausi atvejai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 200€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2024-04-25,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
 • -30%
  Speciali -30% kaina!
200€ 140€
Dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartys: dividendai, honorarai, palūkanos ir kiti aktualiausi atvejai (tiesioginė seminaro transliacija)
140 (+ PVM)

Dėmesio! Pirmiesiems 10 bilietų taikoma 30% nuolaida!

Apie seminarą

Seminaro metu nagrinėsime dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartyse numatytas lengvatas, taikomas darbo užmokesčiui, dividendams, palūkanoms, honorarams, individualiai veiklai ir kitoms pajamoms, kai gyventojas ar įmonė veikia Lietuvoje, bet išmoka užsieniui arba atvirkščiai.

Taip pat analizuosime praktinius pavyzdžius, problemines situacijas ir galimus jų sprendimo būdus:

 • kaip vykdomi tarptautiniai informacijos mainai;
 • kokios mokestinės rizikos kyla įmonėms ir gyventojams, kai yra panaikinama dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartis;
 • kokios gali būti taikomos tarptautinės mokesčių optimizavimo schemos;
 • kitus aktualius klausimus, kurių paaiškinimų ir informacijos apie juos viešoje erdvėje trūksta.

Temos

 1. Tarptautinio dvigubo apmokestinimo samprata, reikšmė.
 2. Dvigubo apmokestinimo išvengimo sutarčių straipsniai: ką jie reiškia, kodėl apmokestinama užsienyje ar Lietuvoje, nuo ko tai priklauso.
 3. Tarptautinės informacijos mainai: kaip jie veikia, ką svarbu žinoti įmonėms ir kokie teisės aktai tai reguliuoja.
 4. Dvigubo apmokestinimo išvengimo panaikinimo būdai ir praktiniai pavyzdžiai.
 5. Aktualiausi tarptautinio dvigubo apmokestinimo atvejai ir ką apie juos reikia žinoti: nenuolatinis gyventojas, dividendai, autoriniai atlyginimai, honorarai, atlikėjų, sporto veikla, individuali veikla.
 6. Tarptautiniai mokesčių optimizavimo būdai: sprendimai taikomi praktikoje, kokių sandorių įmonėms reikėtų vengti ir aplinkybės, keliančios apmokestinimo rizikas bei kaip jų išvengti.
 7. Aktualiausi mokesčių teisės aktai, susiję su tarptautinėmis iniciatyvomis, ES direktyvų projektais Tiesioginių mokesčių srityje.

Lektorius bus paskelbtas artimiausiu metu

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
8:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-04-25,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
 • -30%
  Speciali -30% kaina!
200€ 140€
Dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartys: dividendai, honorarai, palūkanos ir kiti aktualiausi atvejai (tiesioginė seminaro transliacija)
140 (+ PVM)

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.

Tęsti mokymų paiešką: