Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Dirbtinis intelektas.
Nuotolinis seminaras.

Dirbtinis intelektas: teisiniai aspektai ir rizikų valdymas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 3 ak. val.
      Kaina: 95€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2024-04-16,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
Dirbtinis intelektas: teisiniai aspektai ir rizikų valdymas (tiesioginė seminaro transliacija)
95 (+ PVM)
2024-04-16,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

95€
Dirbtinis intelektas: teisiniai aspektai ir rizikų valdymas
95 (+ PVM)

Apie seminarą

Dalyvavimas šiuose mokymuose suteiks išsamų supratimą apie teisinius iššūkius, susijusius su dirbtiniu intelektu. Kam tai bus naudinga?

Dirbtiniu intelektu paremtų produktų kūrėjams ir tiekėjams:

Sužinosite, kaip užtikrinti kad jūsų produktai atitiktų galiojančius teisės aktus duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės, vartotojų teisių apsaugos srityse, kaip pasirengti būsimam teisiniam reguliavimui. Be to, gausite patarimų, į kokias etines ir socialines dirbtinio intelekto problemas, įskaitant šališkumą, diskriminaciją, skaidrumą ir atskaitomybę, atkreipti ypatingą dėmesį.

Dirbtinio intelekto produktų naudotojams:

Išmoksite suprasti savo teises ir pareigas, susijusias su dirbtinio intelekto produktų pirkimu ar nemokamu naudojimu. Mokymuose bus aptarti įvairūs aspektai, kuriuos reikėtų įvertinti esamose sutartyse, licencijose, garantijose, ir standartinėse paslaugų sąlygose. Kuo daugiau dėmesio skirsite teisinės apsaugos užtikrinimui, tuo veiksmingiau valdysite riziką, susijusią su dirbtinio intelekto produkto gedimais, klaidomis ar pažeidimais, taip apsaugant verslo interesus.

Organizacijoms, neturinčioms dirbtinio intelekto produktų:

Aptarsime, kaip jūsų darbuotojai gali savarankiškai naudotis tokiais įrankiais kaip ChatGPT darbo užduotims atlikti. Išnagrinėsime pagrindinius klausimus apie intelektinę nuosavybę, kam priklauso dirbtinio intelekto sukurtas turinys, ar galite iš jo gauti pajamų, kaip saugiai naudoti dirbtinį intelektą dirbant su jautria informacija, pvz., susirašinėjimo turiniu, klientų kontaktais.

Mokymų metu dalinsimės gerąja praktika, kaip organizacija gali prisitaikyti prie technologijų pokyčių, tinkamai komunikuoti šiomis temomis su darbuotojais, įtraukti į sutartis esmines nuostatas, ir dar daugiau. Šios žinios padės geriau pastebėti ir valdyti teisines rizikas, laikytis reikalavimų ir išvengti teisinių problemų.

Temos

  1. Dirbtinio intelekto technologijos, su jomis susijusios rizikos.
  2. Reguliavimas, taikomas jau dabar: etikos standartai, poveikis asmens duomenų apsaugai, intelektinės nuosavybės teisių pažeidimai, konfidencialios informacijos apsauga ir kita.
  3. Dirbtinio intelekto naudojimo praktinių atvejų analizė, teisinių sankcijų taikymo pavyzdžiai.
  4. Naujas reguliavimas: Dirbtinio intelekto aktas ir Atsakomybės už dirbtinį intelektą direktyva.
  5. Rizikų mažinimo įrankiai: teisinės priemonės ir gerosios praktikos, padedančios veiksmingai valdyti su dirbtiniu intelektu susijusias rizikas.

ŽINIOMIS DALINASI

Katerina Jarmolovičienė

Katerina turi daugiau nei 15 metų teisinio darbo patirtį, kurią sukaupė dirbdama didelėse energetikos ir ryšių sektoriaus įmonėse Lietuvoje bei tarptautinėje teisinių konsultacijų įmonėje „Fondia“. Ji specializuojasi BDAR klausimais, yra sertifikuota asmens duomenų apsaugos ekspertė (CIPP/E), turi patirties dirbant duomenų apsaugos pareigūne. Katerina taip pat teikia konsultacijas komercinės teisės, sutarčių derybų, viešųjų pirkimų, įmonių teisės ir vartotojų teisių apsaugos srityse.

Domėdamasi dirbtinio intelekto ir technologijų inovacijų klausimais, Katerina 2022 metais baigė savo antrojo teisės magistro laipsnio LegalTech LL.M. programą Mykolo Romerio universitete, atstovauja Baltijos šalims „Fondia“ Sutarčių ir technologijų grupėje. Ji pataria klientams technologijų teisės klausimais ir pabrėžia, kad būtinybė užtikrinti atitiktį Europos Sąjungos duomenų ir dirbtinio intelekto reguliavimui daro šią tarpdisciplininę teisės sritį vis svarbesne verslui.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-11:30 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:00-10:15 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-04-16,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
Dirbtinis intelektas: teisiniai aspektai ir rizikų valdymas (tiesioginė seminaro transliacija)
95 (+ PVM)
2024-04-16,  Vilnius
Countline mokymų auditorija

Parkavimo informacija: ? Countline mokymų patalpos yra Vilniaus m. geltonojoje automobilių stovėjimo zonoje. Parkavimo įkainiai: 0,60 Eur/val.

95€
Dirbtinis intelektas: teisiniai aspektai ir rizikų valdymas
95 (+ PVM)

Tęsti mokymų paiešką: