Countline Law Technologijos ir DI
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Dirbtinis intelektas.
Vaizdo įrašas.

Dirbtinis intelektas: teisiniai aspektai ir rizikų valdymas (vaizdo įrašas)

  • Trukmė: 3 ak. val.
  • Kaina: 95 € (+ PVM)

2024-04-16 DIENOS MOKYMŲ VAIZDO ĮRAŠAS

APIE VAIZDO ĮRAŠĄ

Dalyvavimas šiuose mokymuose suteiks išsamų supratimą apie teisinius iššūkius, susijusius su dirbtiniu intelektu. Kam tai bus naudinga?

Dirbtiniu intelektu paremtų produktų kūrėjams ir tiekėjams:

Sužinosite, kaip užtikrinti kad jūsų produktai atitiktų galiojančius teisės aktus duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės, vartotojų teisių apsaugos srityse, kaip pasirengti būsimam teisiniam reguliavimui. Be to, gausite patarimų, į kokias etines ir socialines dirbtinio intelekto problemas, įskaitant šališkumą, diskriminaciją, skaidrumą ir atskaitomybę, atkreipti ypatingą dėmesį.

Dirbtinio intelekto produktų naudotojams:

Išmoksite suprasti savo teises ir pareigas, susijusias su dirbtinio intelekto produktų pirkimu ar nemokamu naudojimu. Mokymuose bus aptarti įvairūs aspektai, kuriuos reikėtų įvertinti esamose sutartyse, licencijose, garantijose, ir standartinėse paslaugų sąlygose. Kuo daugiau dėmesio skirsite teisinės apsaugos užtikrinimui, tuo veiksmingiau valdysite riziką, susijusią su dirbtinio intelekto produkto gedimais, klaidomis ar pažeidimais, taip apsaugant verslo interesus.

Organizacijoms, neturinčioms dirbtinio intelekto produktų:

Aptarsime, kaip jūsų darbuotojai gali savarankiškai naudotis tokiais įrankiais kaip ChatGPT darbo užduotims atlikti. Išnagrinėsime pagrindinius klausimus apie intelektinę nuosavybę, kam priklauso dirbtinio intelekto sukurtas turinys, ar galite iš jo gauti pajamų, kaip saugiai naudoti dirbtinį intelektą dirbant su jautria informacija, pvz., susirašinėjimo turiniu, klientų kontaktais.

Mokymų metu dalinsimės gerąja praktika, kaip organizacija gali prisitaikyti prie technologijų pokyčių, tinkamai komunikuoti šiomis temomis su darbuotojais, įtraukti į sutartis esmines nuostatas, ir dar daugiau. Šios žinios padės geriau pastebėti ir valdyti teisines rizikas, laikytis reikalavimų ir išvengti teisinių problemų.

Visada Aktualus Mokymai Dimokymai Naujausi Atnaujinimai Dirbtinis Intelektas Dabar

Vaizdo įrašo metu sužinosite:

  1. Dirbtinio intelekto technologijos, su jomis susijusios rizikos.
  2. Reguliavimas, taikomas jau dabar: etikos standartai, poveikis asmens duomenų apsaugai, intelektinės nuosavybės teisių pažeidimai, konfidencialios informacijos apsauga ir kita.
  3. Dirbtinio intelekto naudojimo praktinių atvejų analizė, teisinių sankcijų taikymo pavyzdžiai.
  4. Naujas reguliavimas: Dirbtinio intelekto aktas ir Atsakomybės už dirbtinį intelektą direktyva.
  5. Rizikų mažinimo įrankiai: teisinės priemonės ir gerosios praktikos, padedančios veiksmingai valdyti su dirbtiniu intelektu susijusias rizikas.

ŽINIOMIS DALINASI

Katerina Jarmolovičienė

Katerina turi daugiau nei 15 metų teisinio darbo patirtį, kurią sukaupė dirbdama didelėse energetikos ir ryšių sektoriaus įmonėse Lietuvoje bei tarptautinėje teisinių konsultacijų įmonėje „Fondia“. Ji specializuojasi BDAR klausimais, yra sertifikuota asmens duomenų apsaugos ekspertė (CIPP/E), turi patirties dirbant duomenų apsaugos pareigūne. Katerina taip pat teikia konsultacijas komercinės teisės, sutarčių derybų, viešųjų pirkimų, įmonių teisės ir vartotojų teisių apsaugos srityse.

Domėdamasi dirbtinio intelekto ir technologijų inovacijų klausimais, Katerina 2022 metais baigė savo antrojo teisės magistro laipsnio LegalTech LL.M. programą Mykolo Romerio universitete, atstovauja Baltijos šalims „Fondia“ Sutarčių ir technologijų grupėje. Ji pataria klientams technologijų teisės klausimais ir pabrėžia, kad būtinybė užtikrinti atitiktį Europos Sąjungos duomenų ir dirbtinio intelekto reguliavimui daro šią tarpdisciplininę teisės sritį vis svarbesne verslui.

Programa

3 ak. val. Seminaro trukmė

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.