Countline Management Technologijos ir DI
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Dirbtinis intelektas.
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Dirbtinis intelektas (DI) ir personalo vadyba (HR) – kaip bendrausim

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 145€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Dirbtinis intelektas (DI) jau dabar turi didžiulį poveikį personalo valdymui (HR) ir toliau keis šią sritį, siūlydamas naujas galimybes didinant efektyvumą, gerinant darbuotojų patirtis ir priimant strateginius sprendimus. Nuo automatizuotos kandidatų atrankos ir personalizuotų mokymosi programų iki išplėstinių veiklos vertinimų ir efektyvesnės vidinės komunikacijos – DI transformuoja tradicinius HR procesus.

Tačiau šių technologijų integracija į HR praktikas taip pat kelia iššūkius, įskaitant būtinybę užtikrinti duomenų privatumą, etiką ir teisingumą. Svarbu, kad organizacijos, kurios siekia naudotis DI teikiamomis galimybėmis, taip pat atsižvelgtų į šiuos aspektus, kad technologijų panaudojimas būtų atsakingas ir etiškas, DI teikiamos naudos būtų naudojamos teisingai ir efektyviai visų suinteresuotųjų šalių labui.

Siekiant veiksmingai naudoti DI HR srityje, būtina, kad HR specialistai turėtų reikiamas kompetencijas ir žinias. Tai apima ne tik technologinių įrankių ir algoritmų supratimą, bet ir gebėjimą kritiškai vertinti DI sprendimus, suprasti jų poveikį darbuotojams ir organizacijos kultūrai bei gebėti spręsti kylančius etikos ir privatumo klausimus. HR specialistai turėtų būti pasirengę nuolat mokytis ir tobulėti šiose srityse, kad galėtų efektyviai integruoti DI į savo veiklas.

Dirbtinis intelektas HR srityje atveria naujas perspektyvas, siūlo sprendimus ir kelia naujus iššūkius. Turime išmanyti, kad gebėtumėme tinkamai naudoti.

Kiekvienas mokymų dalyvis

 • Susipažins su dirbtinio intelekto (DI) pritaikymu personalo valdymo (HR) srityje.
 • Įgis žinių apie dabartinę situaciją naudojant DI HR srityje ir prognozuojamas tendencijas.
 • Sužinos apie būtinas kompetencijas ir žinias, kurias HR specialistai turėtų įgyti siekiant veiksmingai naudoti DI savo veikloje.
 • Supras pasiruošimo tam, kas jau atėjo reikšmę, kad galėtumėme DI naudoti kaip pagalbininką, ir išvengtumėme galimų problemų bei kliūčių.

Visada Aktualus Mokymai Dimokymai Naujausi Atnaujinimai Dirbtinis Intelektas Dabar

Temos

 1. Dirbtinis intelektas (DI) ir jo vaidmuo šiuolaikiniame verslo kontekste.
 2. DI taikymas HR srityje dabartinė situacija.
  • Automatizuotas atrankos procesas: DI naudojimas gyvenimo aprašymų (CV) analizėje, kandidatų atrankoje, pokalbių su kandidatais organizavime.
  • Darbuotojų mokymas ir tobulinimas: personalizuotos mokymosi programos, DI nustatytas mokymosi stilius ir poreikiai.
  • Darbuotojų pasitenkinimo ir įsipareigojimo stebėsena: emocijų analizė ir darbuotojų nuotaikų stebėjimas naudojant DI.
 3. DI poveikis darbuotojų vadybai.
  • Talentų valdymas: DI naudojimas talentų identifikavimui, įtraukimui ir išlaikymui.
  • Veiklos vertinimas: automatizuotas darbuotojų veiklos vertinimas, naudojant objektyvius duomenis ir tendencijų analizę.
  • Vidinė komunikacija ir bendradarbiavimas: chatbotai ir virtualūs asistentai darbuotojų klausimams atsakyti, bendradarbiavimo platformų integracija.
 4. DI prognozės ir būsimos tendencijos HR srityje.
  • Išplėstinė kandidatų atranka ir adaptacija: prognozavimas ir scenarijų modeliavimas, naudojant giluminio mokymosi algoritmus.
  • Darbuotojų karjeros planavimas: DI naudojimas asmeninės karjeros konsultavimui ir prognozavimui.
  • Sveikatos ir saugos gerinimas darbo vietoje: DI pagalba identifikuojant rizikas ir jas sprendžiant.
 5. Komunikacija tarp vadovo ir darbuotojų.
  • DI poveikis vadovo ir darbuotojų santykiams: kaip DI gali pagerinti ir pabloginti šiuos santykius.
  • Asmeninis pritaikymas ir grįžtamasis ryšys: DI galimybės teikti asmeninį atsiliepimą ir palaikyti individualią komunikaciją.
  • Vadovų sprendimų priėmimas: kaip DI gali (ne)padėti vadovams priimti informacija grindžiamus sprendimus.
 6. Etikos ir privatumo iššūkiai: diskusija apie privatumo, etikos ir teisinius klausimus, susijusius su DI naudojimu HR. DI algoritmų šališkumo iššūkiai. DI klaidų kaina.
 7. DI poveikis ir galimybės HR srityje.
  • Diskusija apie būtinas kompetencijas ir žinias, kurias HR specialistai turėtų įgyti siekiant veiksmingai naudoti DI savo veikloje.
  • Nuolatinis mokymasis ir prisitaikymas prie naujų technologijų kaip būtina sąlyga sėkmingam darbui šiuolaikinėje darbo aplinkoje.

KLAUSIMUS GALITE PATEIKTI IŠ ANKSTO

Klausimų pateikimas seminaro metu

ŽINIOMIS DALINASI

Giedrė Skupienė

Psichologė, bendradarbiaujančio konsultavimo ir emocinės brandos ugdymo praktikė, lektorė, HR srities profesionalė.

Kurdama savo sąmoningą gyvenimą, mokydamasi, investuodama laiką į žmogaus pažinimą, sukaupiau daug žinių bei patirties ir visu tuo dosniai dalinuosi.

Konsultacijos klientams aktualia tema padeda pažvelgti į save ir situaciją kitomis akimis. Profesinių klausimų aptarimas bei mokymai suteikia žinių, aiškumą, veda prie atsakymų į karjeros klausimus, padeda pamatyti sprendimų galimybes ir suteikia postūmį atradimus taikyti gyvenme.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden