Countline Management Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

ChatGPT: kaip teisingai išnaudoti AI galią su užklausų formavimu

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 1 ak. val.
    Kaina: 65€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Dirbtinis intelektas (DI) šiandien sparčiai keičia organizacijų peizažą. Nuolat atsirandantys inovatyvūs sprendimai daro įtaką organizacijų veiklai ir vertės savo klientams kūrimui. Į šią tendenciją būtina atkreipti dėmesį, nes ji neabejotinai palies tiek viešąjį, tiek privatų sektorių.

Vis dažniau matome, kaip dirbtinio intelekto technologijos yra pritaikomos įvairiose srityse – nuo klientų aptarnavimo iki finansų ir buhalterijos, logistikos procesų optimizavimo. ChatGPT gali automatiškai generuoti ataskaitas, interpretuoti duomenis ir netgi atlikti klientų aptarnavimo funkcijas. Vis daugiau organizacijų naudoja šiuos sprendimus, kad paspartintų savo darbą, sumažintų klaidas ir pagerintų klientų patirtį.

Tačiau norint pasinaudoti šių technologijų teikiamais privalumais, būtina suprasti, kaip jos veikia ir kaip jas tinkamai pritaikyti. Be to, nuolat besikeičianti technologijų kūrimo ir taikymo aplinka reikalauja nuolatinio mokymosi ir adaptacijos. Todėl žinių apie dirbtinio intelekto tendencijas įgijimas ir jų nuolatinis atnaujinimas yra vienas iš esminių organizacijų sėkmės veiksnių.

TEMOS

 1. Dinaminis dirbtinio intelekto peizažas:
  • Poveikio pasauliui supratimas
 2. Kognityvinė struktūra:
  • Dirbtinio intelekto ir ChatGPT potencialas
 3. Kaip naudotis inovacija: ChatGPT taikymo sritys;
 4. ChatGPT užklausų formulavimo menas: kūrybiškos sąveikos tarp technikų ir minčių kūrimas;
 5. Už ChatGPT ribų: kiti finansų ir buhalterijos dirbtinio intelekto įrankiai;
 6. Klausimai ir atsakymai.

ŽINIOMIS DALINASI

Antanas Bernatonis

GenZ.lt naujienlaiškio autorius, ChatGPT ir dirbtinio intelekto įrankių treneris organizacijoms.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

13:00-14:00 Seminaro trukmė
12:30-13:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Vaizdo įrašas
Užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųstas vebinaro įrašas.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.