el. parduotuvės nuoma

 

COUNTLINE bendradarbiaudama su el. komercijos projektų vystymo įmone Verskis.lt kviečia dalyvauti 2 vebinarų cikle, kuriame bus aptariamos šios temos:

 • Vasario 21 d. – Integracijų ir automatizacijų galia: kaip dirbti mažiau, o uždirbti daugiau?
 • Vasario 28 d. – Įrankiai el. komercijoje: ką verta naudoti ir kaip tai pritaikyti?

COUNTLINE jau 25 metus rengia praktinius mokymus apskaitos, mokesčių, vadybos, personalo valdymo ir kitų organizacijos valdymo sričių profesionalams. Mes tikime, kad svarbiausias profesionalo poreikis yra nuolatinis mokymasis, o mokytis efektyviausia, kai profesionalai dalijasi praktinėmis žiniomis ir patirtimi.

Verskis.lt savo veiklą pradėjo 2008 metais. Šiandien jų paslaugomis naudojasi apie 1000 el. parduotuvių Lietuvoje ir užsienyje. Sistemos pagalba klientai generuoja bendrą 1 000 000 užsakymų kiekį, kuris virsta 120 000 000 Eur metine apyvarta. Būdama didžiausia ir populiariausia tokio tipo platforma Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse, įmonė savo klientams siūlo jau paruoštą el. komercijos sprendimą, kuris pasirūpina ne tik baziniais dalykais kaip kad prekės, jų kainodara, likučių valdymas, bet ir kitas pilnos ekosistemos funkcijas, pavyzdžiui, puikų optimizavimą paieškos sistemoms, integracijomis su vežėjų sistemomis lipdukų generavimui, įmokų surinkimo tarpininkais, prekyviečių sąsajos, ryšį su buhalterinėmis sistemomis. Taip pat sistema tinka ir didmeninę prekybą vykdančioms įmonėms, kur kiekvienas klientas turi individualiai priskirtas kainas.

Šie vebinarai aktualūs įmonėms ar asmenims, kurie vykdo arba planuoja vykdyti el. prekybos veiklą.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu per ZOOM platformą. Užsiregistravusiems dalyviams, 1 dieną prieš mokymus, į nurodytą el. paštą atsiųsime prisijungimo nuorodą ir instrukciją dėl prisijungimo.

Temos

 1. Bendra informacija apie el. prekybą.
 2. Kokia nauda iš buhalterijos sistemų sujungimo su el. parduotuvėmis?
 3. Automatizacijos, kurių pagalba galima taupyti laiką.
 4. Sandėlis ir suminė apskaita.
 5. Ataskaitos iš el. parduotuvių.

Registracija į 2023-02-21 dienos vebinarą „Integracijų ir automatizacijų galia: kaip dirbti mažiau, o uždirbti daugiau?“

Temos

 1. Reklamos būdai – kas dažniausiai (ne)veikia.
 2. Optimizavimas paieškos sistemoms – kaip?
 3. Pinigų surinkimas – įvairovės pasirinkimas.
 4. Pristatymo būdai – ką ir kaip išnaudoti?
 5. Naujienlaiškiai – ką automatizuoti, o ką individualizuoti?
 6. Atsiliepimų galia – ar parašote gerą žodį?

Registracija į 2023-02-28 dienos vebinarą „Įrankiai el. komercijoje: ką verta naudoti ir kaip tai pritaikyti?“

2023-02-28 dienos mokymai „Įrankiai el. komercijoje: ką verta naudoti ir kaip tai pritaikyti?“

Žiniomis dalinasi

Vitalijus Dubietis

Vitalijus Dubietis – įmonės Evispa vadovas, projekto verskis.lt įkūrėjas. Platforma skirta elektroninių parduotuvių įsigijimui nuomos arba nuosavybės pagrindais. Lektorius turi 18 m. sėkmingą patirtį kuriant ir plėtojant įvairius komercinius projektus.  Pagrindinės lektoriaus kompetencijos sritys – el. komercija, projektų vystymas ir priežiūra.

MOKYMŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-10:45 Mokymų trukmė
09:00-10:00 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Mokymų trukmė
Mokymai trunka 1 ak. val.