COUNTLINE bendradarbiaudama su e. komercijos sprendimus verslui siūlančia įmone 1StopVAT kviečia dalyvauti 4 vebinarų cikle, kuriame bus aptariamos šios temos:

 

COUNTLINE jau daugiau nei 20 metų rengia praktinius mokymus apskaitos, mokesčių, vadybos, personalo valdymo ir kitų organizacijos valdymo sričių profesionalams. Mes tikime, kad svarbiausias profesionalo poreikis yra nuolatinis mokymasis, o mokytis efektyviausia, kai profesionalai dalijasi praktinėmis žiniomis ir patirtimi.

1StopVAT yra sparčiai augantis mokesčių startuolis, kuris vienija didelę ekspertų komandą. Įmonės siūlomi inovatyvūs sprendimai e. komercijos verslui padeda išspręsti ne tik kasdienius, bet ir sudėtingiausius PVM klausimus, bei užtikrina, kad klientai atitiktų visus su PVM reguliavimu susijusius reikalavimus daugelyje pasaulio šalių. Šiandien 1StopVAT pasitiki daugiau nei 500 klientų, kurie žino, kad patyrę 1StopVAT specialistai padeda perprasti tarptautines mokesčių sutartis, ES direktyvas, skirtingų šalių teisės aktus bei įveikia visus tarptautinio apmokestinimo iššūkius.

Šie vebinarai aktualūs įmonėms ar asmenims, kurie vykdo arba planuoja vykdyti el. prekybos veiklą.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu per ZOOM platformą. Užsiregistravusiems dalyviams, 1 dieną prieš mokymus, į nurodytą el. paštą atsiųsime prisijungimo nuorodą ir instrukciją dėl prisijungimo.

Apie mokymus

Seminaro metu bus trumpai primenama apie galimas OSS schemas, kuo jos skiriasi ir kas jomis gali pasinaudoti. Pasidalinsime įžvalgomis, su kokiais trūkumais ir privalumais susiduria schemos dalyviai (praktinės situacijos) ir kiek naudos schema atnešė Europos Sąjungai ir kokios naujovės yra numatomos 2025 – 2028 metais.

 1. Kas yra OSS ir kaip veikia?
 2. Kokie yra sistemos privalumai ir trūkumai?
 3. Kaip veikia realybėje?
 4. Su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria OSS schemos dalyviai?
 5. Numatomi OSS schemos pokyčiai 2025-2028 metais.

Registracija į 2023-02-03 dienos vebinarą „OSS praktiškai“

2023-02-03 dienos mokymai „OSS praktiškai“

Apie mokymus

Seminaro metu apžvelgsime, ko nederėtų pamiršti prieš pradedant prekybą Amazon platformoje. Kurie sprendimai gali turėti lemiamos įtakos mokestinėms prievolėms? Taip pat nagrinėsime DAC-7 direktyvos įtaka Amazon pardavėjams.

 1. Ko nepraleisti prieš startuojant?
 2. Amazon platformos nustatymai, galintys nulemti mokestines prievoles;
 3. DAC-7 įtaka verslui, veikiančiam per platformas.

Registracija į 2023-02-10 dienos vebinarą „Amazon platformos mokesčiai nuo A iki Z“

2023-02-10 dienos mokymai „Amazon platformos mokesčiai nuo A iki Z“

Apie mokymus

Seminaro metu aptarsime galimus dropshipping scenarijus, t.y. kaip dropshipping vyksta EU, US rinkose. Ar tikrai šis prekybos modelis apsaugo pardavėją  nuo mokestinių prievolių?

 1. Kokie yra dažniausiai pasitaikantys scenarijai?
 2. Į ką svarbu atkreipti dėmesį vykdant prekybą populiariausiose rinkose: JAV ir JK?

Registracija į 2023-02-24 dienos vebinarą „Dropshipping: aktualijos ir praktinės situacijos“

Nemokamo vaizdo įrašo užsakymo forma

Apie mokymus

Seminaro metu aptarsime kaip pasikeitė nuotolinė prekyba su Jungtinės Karalystės (JK) rinka. Ką reiktų žinoti ir ko nepamiršti pradedant prekiauti per elektronines platformas, tokias kaip Amazon, Ebay, Etsy? Kaip tinkamai išrašyti sąskaitas, kai mažaverčiai siuntiniai, kurių vertė neviršija 135 GBP, siunčiami iš Lietuvos tiesiai galutiniams pirkėjams JK? Kaip neprarasti sumokėto importo PVM ir jį tinkamai deklaruoti JK PVM deklaracijoje? Taip pat aptarsime nuo 2023 metų pasikeitusią baudų sistemą.

 1. Ką Lietuvos pardavėjams reikia žinoti prieš pradedant prekybą Jungtinėje Karalystėje?
 2. Kaip tinkamai išrašyti sąskaitas-faktūras?
 3. Kuo skiriasi PVM apmokestinimas vykdant prekybą per e. parduotuves ir platformas (Amazon, Ebay, Etsy ir t.t.)
 4. Nuo 2023 metų keičiama baudų sistema. Kokios pasekmės laukia?
 5. Importo PVM. Kaip jį tinkamai deklaruoti JK?

Registracija į 2023-03-03 dienos vebinarą „E. komercija Jungtinėje Karalystėje“

2023-03-03 dienos mokymai „E. komercija Jungtinėje Karalystėje“

Žiniomis dalinasi

Rūta Švobienė

Rūta Švobienė yra tarptautinio apmokestinimo ekspertė bei mokesčių paslaugas teikiančio startuolio 1StopVAT procesų vadovė, sukaupusi didelę patirtį konsultuojant sėkmingiausias Lietuvos ir užsienio įmones. Specializuojasi nuotolinės prekybos ir skaitmeninės prekybos (skaitmeninis turinys, SaaS) srityse. Rūtos ekspertizė netiesioginių mokesčių srityje apima Europos, JAV, Kanados ir Azijos rinkas.

MOKYMŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-11:00 Mokymų trukmė
09:00-10:00 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Mokymų trukmė
Mokymai trunka 1 val.